Prepnout do plneho zobrazeni
interiéry, volanty, sedačky, tapecy...
Odeslat odpověď

Tapec deinstalace

12. črc 2015 15:49

Ahoj,

chystam se menit zadni repro a antenu + delat nejakou kabelaz smer kufr, tak sem se chtel zeptat jestli by se u nekoho nenasel navod jak bezpecne odstranit plast na zadnich bocich a tapec na strese. Pripadne pokud mate nekdo typ kde a jake koupit ty umelohmotne prichytky.

Predem diky.

Re: Tapec deinstalace

12. črc 2015 16:32

Hoj, začít musíš demontáži zadních sedadel :D ... Vše je cca jednoduché a intuitivní :) pak sedadla pod úhlem vyndat ven, pak ty černé boční plasty .. Ty jsou jen nacvakane, pak sloupky a stropnice jde sama :) ... Já jsem to dělal kvůli antény a divim se ale ani jeden plastovej čudl se nezlomil :) ... Ale jinak podle realoem jdou identifikovat a objednat u BMW.. Zas tak drahé nebudou :) popř jsem viděl nějaké tipy na ebay :) mnoho zdaru

Re: Tapec deinstalace

20. črc 2015 12:01

Tak se povedlo... a svete div se, slo to celkem dobre... nic nezbylo :D
Přílohy
20150718_094526.jpg

Re: Tapec deinstalace

20. črc 2015 20:33

No vidíš :) Mini je skládačka :) :D

Re: Tapec deinstalace

10. srp 2015 10:26

Tak jsem si nechal vyčistit auto. Bohužel se ze stropu sloupla vrstva látky a visí mi teď dovnitř jako baldachýn. Obávám se, že nezbude než sundat celý strop a nechat to někde autočalouníkem znovu přilepit. Chci se zeptat, zda při demontáže stropnice je taky nutno sundat zadní sedadla jak je uvedeno výše, nebo stačí jen sloupnout sloupky.

Díky

Re: Tapec deinstalace

10. srp 2015 10:28

jak je psano nahore musis zacit sedadly a odspodu a se dostanes ke stropnici 8)

Re: Tapec deinstalace

10. srp 2015 10:46

Stropnici mám kdyžtak z předfaceliftu na prodej.

Re: Tapec deinstalace

01. črc 2016 19:35

Hydrovar píše:Tak jsem si nechal vyčistit auto. Bohužel se ze stropu sloupla vrstva látky a visí mi teď dovnitř jako baldachýn. Obávám se, že nezbude než sundat celý strop a nechat to někde autočalouníkem znovu přilepit. Chci se zeptat, zda při demontáže stropnice je taky nutno sundat zadní sedadla jak je uvedeno výše, nebo stačí jen sloupnout sloupky.

Díky



Ahoj,
můžu se zeptat jak to dopadlo?
Udělal jsem to úplně stejně......

dík

Re: Tapec deinstalace

02. črc 2016 08:09

Zrcatko,zadni sloupky,prostredni,madla stropu,stropni svetlo. U zrcatka pozor,napred kryt pak sroub. Trochu opruz u clon ridice i spolujezdce,ale jou dolu. Jen si najdi spoje na ty svetla !!!! Nic nestrihej. Prace na dve hodiny ? Me to stalo trojku u calounika. Sedadla nech. Jen zadni operky,budes to pak tahat ven kufrem.

Re: Tapec deinstalace

05. črc 2016 13:20

Dík,
šlo to dobře. :D
Přílohy
IMG_20160705_113242.jpg

Re: Tapec deinstalace

05. čer 2019 13:57

Pokud se potřebuji dostat k anténě, stačí jen ty zadní sloupky a mělo by to jít dolů ??????

Re: Tapec deinstalace

05. čer 2019 18:08

Bude tam sice malo mista, ale da se to tak udelat..
Odeslat odpověď