Prepnout do plneho zobrazeni
interiéry, volanty, sedačky, tapecy...
Odeslat odpověď

Instalace schránky spolujezdce - rady?

21. zář 2014 09:21

Mám dotaz/prosbu.. má už někdo zkušenosti s instalací schránky/přihrádky spolujezdce do Mini R53, kde byla jen polička?
Co je potřeba udělat? Rozložit? Koupit? apod. budu rád za každou radu

Re: Instalace schránky spolujezdce - rady?

21. zář 2014 11:43

ja som ju len rozoberal ..drzi to len na 2 sroboch..+ pichnes to do klimatizacnej zaslepky ktoru mas v zadu v stredovej konzole.. takze si myslim , ze demontujes suflik.. a namontujes pomocou 2 srobov skrinku ale kabelaz.. vo vnutry som nezapajal.. nechcelo sa mi natahovat 12V...

Re: Instalace schránky spolujezdce - rady?

21. zář 2014 17:58

Tak jsem Ti to nasel :-) Informace TADY a na vyzadani Ti poslu navod ze serie retrofit :bigups:

Re: Instalace schránky spolujezdce - rady?

21. zář 2014 19:28

bude fajn worry.. čím víc tím líp.. budu si to muset řádně nastudovat než se do toho dám... i pro jiné to bude možná pomoc..

Re: Instalace schránky spolujezdce - rady?

21. zář 2014 19:38

12 V najlepsie potiahnuť od rádia, je tam voľný pin :-)

Re: Instalace schránky spolujezdce - rady?

21. zář 2014 19:42

Retrofit je ofiko navod pro servisy BMW jak co udelat. Takze doporucuji nasledovat tyto navody. Tahani neceho od nekam je cesta do pekel...

Re: Instalace schránky spolujezdce - rady?

22. zář 2014 00:08

Ano to je jasne, najlepšie od origo bmw len som skonstatoval,a idem rovno kuknúť odkiaľ vedie napájanie originál

Re: Instalace schránky spolujezdce - rady?

22. zář 2014 11:55

pozice-sroubku.jpg
jedna fotecka s pozici sroubku z netu :wink:

Re: Instalace schránky spolujezdce - rady?

28. led 2015 22:53

Zdravím,neví náhodou někdo kde se dá pořídit schránka místo poličky do Mini Oné r.v.2003?

Re: Instalace schránky spolujezdce - rady?

29. led 2015 16:14

ubrus píše:Zdravím,neví náhodou někdo kde se dá pořídit schránka místo poličky do Mini Oné r.v.2003?


Jde o vseobecne nedostatkove zbozi. Zkus obvolat tradicni mista: vrakoviste Panenske Brezany, Mratin a nebo clena fora SPANDAUa, ktery casto rozebira MINI...

Re: Instalace schránky spolujezdce - rady?

08. kvě 2015 21:06

U BMW za 3200 Kč, bez zámku. :blush:

Re: Instalace schránky spolujezdce - rady?

06. pro 2015 14:09

Mám takový problém, z ničehož nic mě nejde otevírat schránka u spolujezdce. Nemá někdo radu, jak to z co nejmenším poškození otevřít? Je to z roku 2004, zamykací schránka (zámek jsem zkoušel tak i tak), ale pamatuju si, že když se to zavíralo šlo to z těžka zaklapnout. Když to nepůjde jinak, udělám z toho flexou přihrádku :lol:
Odeslat odpověď