Prepnout do plneho zobrazeni
interiéry, volanty, sedačky, tapecy...
Odeslat odpověď

Re: Obal (kryt klíčku) jak vyměnit a kde ho koupit pomozte

17. led 2013 23:51

Jeden je tředa tady http://www.ebay.co.uk/itm/BMW-MINI-COOP ... 2ec56d7c01

Re: Obal (kryt klíčku) jak vyměnit a kde ho koupit pomozte

17. led 2013 23:52

Nikde jinde jsem nevidel, jen na ebay. Problem s tim neni, vetsinou HongKong do 20$ i s postou...

Re: Obal (kryt klíčku) jak vyměnit a kde ho koupit pomozte

18. led 2013 00:12

Mekk...ten co si poslal na odkazu tak je suprovej jenomze ja sem jeste nikdy nic pres ebay nekupoval tak mam stoho celkem strach

Re: Obal (kryt klíčku) jak vyměnit a kde ho koupit pomozte

18. led 2013 00:20

Jsem na tom úplně stejně taky jsem nic nekupovala. Cena i vzhled jinak super.

Re: Obal (kryt klíčku) jak vyměnit a kde ho koupit pomozte

18. led 2013 08:15

Ten obal na klíček z eBay z Hongkongu mám, došel mi před týdnem, je ok, akorát tlačítko s logem mini se musí v prstech trochu prohnout na tvar klíčku, vložit do obalu a z druhé strany bodově přilepit sekunďákem a ok, pasuje dobře
Horší bylo sundat klíč z původního obalu...

Re: Obal (kryt klíčku) jak vyměnit a kde ho koupit pomozte

19. led 2013 19:36

Zde je foto hotového klíčku, jak jsem ho dal dohromady

DSC08968.JPG
DSC08968.JPG (82.14 KiB) Zobrazeno 11133 krát

Re: Vymena krytu klicku

15. úno 2013 23:38

Zdravím,
poté co jsem se dozvěděl částku, kterou chtějí v Renocar za nový klíč, jsem se nechal inspirovat tímto vláknem a také pořídil nový obal. Můj původní klíč byl už úplně na hadry, navíc o to horší, že tlačítko pro otevření bylo nefunkční (fotku už bohužel nemám). Spíš jen tak ze zvědavosti jsem na e-bay objednal nejlevnější klíč, který byl zrovna v nabídce, za cca 180,- Kč včetně poštovného, kupodivu z německa. Více viz. fotografie. Možná, že se i někdo další nechá inspirovat.

Můj původní klíč dopadl takto. Kupodivu se obě tlačítka rozpadli cca v průběhu tří týdnů po sobě.
1.jpg
1.jpg (27.9 KiB) Zobrazeno 11068 krát


V GM electronics jsem koupil nové tlačítko za 5,-Kč. Na tišťák sedlo úplně přesně. Bohužel jsem si nepoznačil číslo, pokud bude zájem, můžu dohledat.
2.JPG
2.JPG (48.63 KiB) Zobrazeno 11068 krát


Tlačítko bylo o trochu vyšší než to originální, když už jsem měl v ruce pájku a nechtělo se mi hledat ostrý nůž, tak jsem trochu z gumového tlačítka "upájel".
3.jpg
3.jpg (29.13 KiB) Zobrazeno 11068 krát


Po ověření funkčnosti dálkového ovládání je potřeba ještě přehodit čip imobilizeru do nového obalu, viz. červený rámeček
4.jpg
4.jpg (39.91 KiB) Zobrazeno 11068 krát


Pak ještě nechat vyřezat novou drážku za plus mínus 200,- Kč a viola, všechno funguje naprosto perfektně.
5.jpg
5.jpg (23.05 KiB) Zobrazeno 11068 krát


Kdybych věděl, že to půjde takto snadno, objednal bych klíč se znakem mini. Na druhou stranu, tento vypadá celkem kvalitně a že snad i něco vydrží, narozdíl od původního.

Re: Obal (kryt klíčku) jak vyměnit a kde ho koupit pomozte

16. úno 2013 11:28

Martin911Turbo píše:Zde je foto hotového klíčku, jak jsem ho dal dohromady

DSC08968.JPG


jojo, taky mám tento klíček a jak si psal, je potřeba logo ohnout a znovu přelepit. Bohužel po čase užívání, když klíček mosíš v kapse apod. se logo začne loupat a smazávat

plastový kryt klíče

16. led 2014 11:57

ahoj,chtel bych se zeptat,jestli je možno zakoupit plastovy kryt klíče (dálkové,dvoutlačítkové)
díky za info
mini 2003

Re: plastový kryt klíče

16. led 2014 12:02

je toho plna ebay at uz DE nebo UK,HK,..atd staci si vybrat prodejce ktery posila po evrope :wink:

zadej Mini SCHLÜSSEL nebo Mini KEY a uz to frci

Re: Vymena krytu klicku

16. led 2014 12:07

A pripadne to lze sehnat i u nas... namatkovej napr. zde
http://shop.klicnictvi.cz/index.php/aut ... l-va2.html

Re: Vymena krytu klicku

16. led 2014 13:50

E-shop "klíčnictví" mohu doporučit = kupoval jsem 3tl.kryt na mini.Celkově mne to vyšlo na: klíč z e-shopu 500,- + vyfrézování podle originálu v místě bydliště 200,-.Pak už jen stačilo přendat vnitřek z orig. do nového.Funguje 100%.

Re: Vymena krytu klicku

01. bře 2014 02:19

mám taky klíč z kilcnictvi.cz (2 tl.). Včera jsem přendal a naprostá spokojenost :bigups:

Re: Vymena krytu klicku

17. kvě 2014 10:42

Ahoj, koupili jsme MINI COOPERa a jak to tu sleduju, celkem bolest Miníků ohledně klíče. Abychom nevyčuhovali z řady, máme ten samý problém s tím, že je poškozené i tlačítko na tišťáku.
Mám dotaz na kolegu, co měnil tlačítko, zda by nenašel obj. číslo, kryt klíče pak pořeším dle příkladu předchozích přispěvatelů na EBAY.

Druhá věc /patrně složitější/, dalo by se přehodit planžeta do třítlačítkového klíče, který jsem dostal od známého? Je otázka, zda by šla přehodit planžeta... ser. No. 49TA71063 ?

Obrázek

Předem díky za radu.

Re: Vymena krytu klicku

02. led 2017 18:02

Dobrý večer chcel by som sa opýtať či sa dá do nového obalu vložiť aj planžeta alebo tú novú treba dať vybrusit
Odeslat odpověď