Prepnout do plneho zobrazeni
interiéry, volanty, sedačky, tapecy...
Odeslat odpověď

Vymena krytu klicku

17. zář 2012 12:28

chci se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s výměnou krytu klíčku s dálkovým .. můj mi nešikovně spadl a praskl.
Koupit náhradní předpokládám na ebay a s výměnou budou nějaké problémy ?

Re: Vymena krytu klicku

17. zář 2012 14:46

dotaz... Tady je cenzura nebo kam zmizel ten muj prispevek?

Dik

Re: Vymena krytu klicku

17. zář 2012 14:48

Zadna cenzura :lol:

Na zadost jsem presunul prispevek do 1. generace a tam ty odkazy byly zavadejici. Chybne zarazeny dotaz, zadna cenzura :bigups:

Re: Vymena krytu klicku

17. zář 2012 14:49

Tak to joooo... :D :D :D

Re: Vymena krytu klicku

18. zář 2012 20:16

BlackSheep99 píše:chci se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s výměnou krytu klíčku s dálkovým .. můj mi nešikovně spadl a praskl.
Koupit náhradní předpokládám na ebay a s výměnou budou nějaké problémy ?

pokud myslíš kroužek na dálkovém ovládání, tak jsem ho pořídil v Invelt , něco kolem 400Kč, je z kovu pochromovaný a v jedom místě přerušený, nasadit jde parádně a taky se jen tak neodře jako originál z plastu. doporučuji

Re: Vymena krytu klicku

18. zář 2012 20:43

Myslim, ze je tu rec o vymene elektroniky klicku do noveho obalu.

Viz fotky vnitrku meho klicku a obalu z ebay...

Klicek je zalisovany, takze to da trochu praci se do nej vloupnout, ale jde to...
Přílohy
IMG_0307.JPG
dobíjeci baterka
IMG_0307.JPG (126.21 KiB) Zobrazeno 16038 krát
IMG_0308.JPG
tritlacitko facelift modelu
IMG_0308.JPG (119.62 KiB) Zobrazeno 16038 krát
IMG_0777.JPG
Hongkong rulezzz...
IMG_0777.JPG (72.44 KiB) Zobrazeno 16038 krát

Re: Vymena krytu klicku

18. zář 2012 20:58

jj, jsem nepoznal z dotazu o jaké R se jedná. a kdo nemá ER ten...

Re: Vymena krytu klicku

18. zář 2012 20:59

pramenn píše:jj, jsem nepoznal z dotazu o jaké R se jedná. a kdo nemá ER ten...

... má hlavně první generaci, kde to je úplně jinak :lol:

Re: Vymena krytu klicku

19. zář 2012 11:00

Nick píše:
pramenn píše:jj, jsem nepoznal z dotazu o jaké R se jedná. a kdo nemá ER ten...

... má hlavně první generaci, kde to je úplně jinak :lol:

..jasné, jen jsem nepoznal na čem BlackSheep jezdí :biggrin: z avataru ani podpisu to není zřejmé :blink: tedy alespoň pro nme

Re: Vymena krytu klicku

19. zář 2012 11:03

pramenn píše:
Nick píše:
pramenn píše:jj, jsem nepoznal z dotazu o jaké R se jedná. a kdo nemá ER ten...

... má hlavně první generaci, kde to je úplně jinak :lol:

..jasné, jen jsem nepoznal na čem BlackSheep jezdí :biggrin: z avataru ani podpisu to není zřejmé :blink: tedy alespoň pro nme

..pardóóón, už to vidííím, je to v v obsahu fóra 1. generace omluvaaaa :pray:

Re: Vymena krytu klicku

19. zář 2012 13:00

No tak jak na to tak koukám, tak informace, že se baterka dobíjí přes klíček v zapalování je asi kec...

Takže baterka v klíčku má vydržet "donekonečna"...?

Re: Vymena krytu klicku

19. zář 2012 13:03

Opravdu u novejsich generaci bylo neco jako indukcni nabijeni...

Re: Vymena krytu klicku

19. zář 2012 13:56

JanM píše:No tak jak na to tak koukám, tak informace, že se baterka dobíjí přes klíček v zapalování je asi kec...

Takže baterka v klíčku má vydržet "donekonečna"...?

Ano,baterie by teoreticky měla vydržet dost dlouho,ale žádná baterie nevydrží do nekonečna. Já měl např. problém,že auto než jsem ho koupil stálo několik let jen tak na parkovišti a baterka se už neoživila ovšem ani to nebyl problém,rozlousknout klíček,opatrně baterku odtrhnout (je bodnutá) a nahradit ji jinou a např. opatrně připájet.

Re: Vymena krytu klicku

19. zář 2012 14:23

Jsme v 1 gen, ale ano u 2gen neni v klicku baterie, ale akumulator, ktery se dobiji v sachte zapalovani. Proto BMW doporucuje cas od casu klicek prohodit, protze se jinak ten druhy ( doma v supliku) vybije a az bude potreba, tak nebude fungovat. Krom toho je v klicku obsazeno zastaveni PP a dalsich systemu auta a dalsi informace o aute.

Re: Vymena krytu klicku

19. zář 2012 14:51

Na fotce výše od Peppina je akumulátorová baterie která se dá úplně jednoduše nahradit baterií od východoasijských spoluobčanů a funguje stejně a dobíjí se přes zapalování.

Nový obal na klíč s dálkovým ovládáním

06. led 2013 18:11

Když jsem koupil Mini Coopera tak jsem k němu dostal 1 klasický klíč, který byl ok a 1 klíč s dálkou, který měl prasklý obal a utrhlou celou spodní část na přívěšek a vše šíleně prolepeno sekunďákem :?
Tak jsem hledal na netu a objednal níže uvedený od ťamana:

http://www.ebay.com/itm/Remote-Key-Case ... 3518696%26

Klíček je perfektní, má matovou protiskluzovou úpravu
Jediná vada na ťamanské kopii je ta, že tlačítko pro otevření auta je zvlášť a je potřeba rohy tlačítka ohnout aby kopírovali zakulacený tvar obalu klíče, vložit do klíče a z druhé strany jemně bodově přilepit sekunďákem a sekunďákem také přilepit stříbrné logo Mini do tlačítka

Foto hotového celku:
DSC08968.JPG
DSC08968.JPG (82.14 KiB) Zobrazeno 15598 krát

Obal (kryt klíčku) jak vyměnit a kde ho koupit pomozte

17. led 2013 23:32

Potřebovala bych poradit, kdy se mi stala nepříjemná věc a u klíčku s dálkovým ovládáním se poškodil obal klíčku a to tak, že otevírání a zavrání se mi vylouplo a tudíž bych potřebovala nový obal. Výměna by asi nebyla problém jak jsem na to koukala, ale potřebola bych radu kde obal koupit. Prosim o pomoc. Musim používat klíč bez dálkového a jsem zoufalá. Děkuhji za rady

Re: Obal (kryt klíčku) jak vyměnit a kde ho koupit pomozte

17. led 2013 23:38

Ebay

Re: Obal (kryt klíčku) jak vyměnit a kde ho koupit pomozte

17. led 2013 23:43

Stalo se mi to same a taky hledam kde to co nejlip koupit a prave na Ebay se mi to moc kupovat nechce

Re: Obal (kryt klíčku) jak vyměnit a kde ho koupit pomozte

17. led 2013 23:46

Mě z toho krytu právě úplně odpadly ty dílky na otevírání (se znakem) a na zavírání (kulatý) a právě taky tápám kde to koupit a s tim Ebay vůbec nemam zkušenosti.
Odeslat odpověď