Prepnout do plneho zobrazeni
interiéry, volanty, sedačky, tapecy...
Odeslat odpověď

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

21. dub 2013 18:29

Tak má čerstvá zkušenost s Mini klíči.. při koupě auta jsme dostali jen jeden klíč a ještě na něm nefungovala dálka.. kouknul se na něj OKCZ a zjistil, že to není nefunkčním klíčem, ale že je to klíč, který již byl dokupovaný k autu, ale nebyl spárovaný. Pokud teda máme čárový kód nutný ke spárování, tak to není problém.. ten ale nebyl, takže to bylo kapku na dlouhé lokty a přes dobré pracovní vztahy Ondry s hradeckým BMW servisem, než se ten čárový kód někde vykouzlil.. nicméně se k nám dostal a v pátek auto úspěšně spárovalo s centrálním zamykáním.
Po předchozích zkušenostech se ztrátou klíčů u jiného auta mám ale už panickou hrůzu co by se mělo dít pak, takže jsem nechtěl nic nechat náhodě a zapracoval ještě i na druhém klíči.. nový v BMW jsem hned zavrhl, když jsem se dověděl od vás co za něj chtějí.. takže jsem si to zařídil takhle.. třeba to pro někoho bude dobrým návodem
1) BMW MIni Key housing - tedy čistá náhrada ideálně asi z ebay.uk.co včetně poštovného to z Číny dojde do týdne za cenu kolem 300-400Kč je k nerozeznání od originálního dvoutlačítkového klíče.
2) v zámečnictví kde dělají autoklíče nechat podle originálu vyřezat/vygravírovat dle originálu.. cena 300-400kč
3) nechat u OKCZ naprogramovat nový čip klíče dle vašeho imobilizéru 700kč.

celkově tedy nouzový klíček k nerozeznání od originálu do 1500kč (spíš míň). Jen teda dálkové ovládání není. Což u náhradního klíče stejně každý asi oželí.

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

22. dub 2013 11:47

Hahaha. Toto iste som mal aj ja, kupil som auto s jedným polepenym kľúčom. To som musel hned riesit A kupil som ho samozrejme v bmw. Pocul som o tejto náhrade, dokonca som to msl sj objednané ale bolo mi mi povedané ze bmw ma plávajúci imobilizer a ze oni to nebudú vedieť naprogramovať cez ich tu čítačku na auto kľúče. V bmw mam známeho tak som tolko za neho az nevysolil . Pri programovaní sme na pc videli 4 aktívne kluce od neho hihi, tie sa samozrejme zablokovali aj diaľkové aj imobilizer. Samozrejme mi pri inštalácii vymazali starý ale len diaľkové ovládanie, tak som cakal na reklamáciu kody z nemecka, no kluc nakoniec sa nepodarilo naprogramovať lebo ten zlepenec uz asi umrel.. ked stratím kluc tak to budem riešiť znova :D

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

23. dub 2013 11:21

Pokud bys měl zájem o vyrobení náhradního klíče tak není problém se domluvit ;)

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

04. bře 2015 04:19

Nefunkcny imobilizer co sa stym da urobi dik

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

04. bře 2015 10:28

Nejde ani nahradny kluc

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

04. bře 2015 14:07

Jak se závada projevuje. Jak si přišel na to, že je to imobilizér?

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

04. bře 2015 18:24

Otocis klucikom a ani necekne
teraz som dosiel od kamarata a ze prebija alternator ze to robi to.

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

04. bře 2015 19:18

baterka je ok ??

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

04. bře 2015 19:21

meral mi to pri nastartovanom motore a ze to prebija

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

04. bře 2015 20:10

Jak to mohl měřit při nastartovaném motoru když píšeš že nejde nastartovat :biggrin:

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

05. bře 2015 00:32

Podarilo sa :b

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

28. kvě 2015 16:45

V Hradci Králové došlo u věhlasného Mini Guru OKCZ k dalšímu posunu v oblasti dodělání chybějícího klíče. (Už předtím uměl předfacelift) Pokud Vám ale chybí třítlačítkový pofacelift klíč 1.generace a nechcete jít do BMW pro extra drahý nový, tak se nám podařilo přijít na způsob jak toto zvládnout. Výsledkem je klíček, který vypadá stejně, umí startovat i mu funguje dálkové centrální ovládání. V případě zájmu kontaktujte OKCZ.

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

12. čer 2015 11:23

Tak o novej klíč mám zájem. Dostal jsem k autu jen jeden klíč. V BMW jsem to zatím nezkoušel shánět, ale je mi jasný že to bude ranec peněz :-)
Za kolik to děláte chlapi? Je tady jedna objednávka!

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

12. čer 2015 17:06

Zajímavé!
Jaký je rozdíl mít 2 a 3 tlačítkový?
Já mám tento (a pak takový ten oválný bez tlačítek)
IMG_20150612_170029.jpg

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

16. čer 2015 10:48

to dejvaval: ten vystřelovací klíč co máš ty není origo Mini, ale čínská utilitka.. originálně bys měl mít dvoutlačítkový, který byl pro všechny Mini do faceliftu v roce 2004, kde to předělali na třítlačítkový neboť přidali otevírání kufru.

to big_ben_cz: rozhodně ti rozumím, taky jsem měl jen jeden klíč k autu a dost mně to znervózňovalo. OKCZ už umí udělat klíč jak pro facelift, tak pro po facelift. Kontaktuj ho pro další detailní info a ceny.

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

09. led 2017 21:54

lidi, mám podobný problém ako tu bol popisovaný trochu vyššie,
kľúčom nenaštartujem, odomknúť ide normálne - menil som baterku v kľúči a od vtedy to blbne,
náhradným kľúčom čo diaľkové nemá ide naštartovať v pohode, dokonca ak tam dám do zapaľovania náhradný otočím a hned dám von a dám ten druhý tak to naskočí,
ako náhle ale počkám 10-15s, tak už to nefunguje,

je to porucha imobilizéru alebo kľúča ? viem si s tým nejako poradiť sám ? kam treba ísť ?

vopred ďakujem za rady

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

09. led 2017 22:19

a ked si mal klúč rozobratý pri tej výmene nevypadol ti z neho náhodou chip immobilizéru... ?

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

09. led 2017 22:49

Určite nie. Robil som to v nútri.
Ten náhradný kľúč som rozobral tiež. Vo vnútri nie je nič a štartuje vždy

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

09. led 2017 23:14

tomu ver že v tom náhradnom je chip od immo inak by si asi tažko naštartoval.... predpokladám správne že máš MINI 1.G predface? Ale samozrejme aj facelift má v náhradnom klúči chip.. Ale presviedčať ťa nebudem :D
Přílohy
index.jpg
index.jpg (7.4 KiB) Zobrazeno 12289 krát

Re: Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

10. led 2017 06:36

:D , ja som nechcel spochybňovať, ale tento kúsok plastíku by ma nenapadlo že je chip :O ,
ked som to skladal tak som to vytrhol a zahodil ,,,, to som nemal ? :? :shock:

jasné že mi to vypadlo, už som to našiel, Ďakujem za pomoc všetkým
Odeslat odpověď