Prepnout do plneho zobrazeni
interiéry, volanty, sedačky, tapecy...
Odeslat odpověď

Vše kolem klíčů / dodělavky , programovaní ...ATD /

18. bře 2010 21:44

Zdravím miníky, pořídil jsem trochu staršího miníka a bohužel jen s jedním klíčem. Má prosím někdo tip na firmu, kde by mi udělali duplikát. Díky Martin

Re: Druhý klíč

19. bře 2010 00:04

Ahoj ,

zkus http://www.bmwkrotil.cz/ me tam nedavno klice opravovali. Mozna delaji i nahradni.

Re: Druhý klíč

19. bře 2010 07:16

u BMW neni problem a prijde uz nakodovaný jen cena neni moc prizniva 2 tlacitkovy je tusim okolo 3.5 T :(

Re: Druhý klíč

19. bře 2010 11:20

ahoj
Ja som v BMW platil za druhy kluc z nakodovanim 121 eur :?

Re: Druhý klíč

28. kvě 2010 19:18

tak klíč už mám, ale nejde dálkový centrál. Za nakódování chtějí 2000,-, to se mi zdá docela dost. Martin

Prosba- ztráta klíčů, poraďte mi ihned

26. lis 2012 19:01

ahoj všichni, potřebuju radu, ztratil jsem dnes klíč od MINI, samozřejmě, že jsme měl pouze jeden, co teď......
zítra se chystám do BMW koupit novej, ale kolik stojí? nemám představu, beru s sebou velkej TP.. ale co pak, co když klíč někdo našel, jak MINI zabezpečit, aby ho nějakej lapka mým klíčem nevzal....tajnej vypínač na čerpadlo, nebo něco, poraďtě... děkuji, aktuální

Re: Prosba- ztráta klíčů, poraďte mi ihned

26. lis 2012 19:08

Mno a ty ses do auta dostal? Pokud ano, tak ho dotlac, nebo dotahni nekam do garaze. Pokud to nejde, tak odpoj a odnes baterku.

Re: Prosba- ztráta klíčů, poraďte mi ihned

26. lis 2012 19:09

Ahoj, na nový klíč si připrav kolem 120€. Určitě bych deaktivoval staré klíče, aby se nedalo s vozem odjet či na dálku odemknout. Mechanický zámek ale takto neošetříš.

Re: Prosba- ztráta klíčů, poraďte mi ihned

26. lis 2012 19:14

presne ako pise OKCZ kluc cca 134e v Bavarii aj z naprogamovanim a deaktivaciou starych klucov
a aj ked sa dostanes do auta tak neviem ked budes chciet odtlacit mini sa uzamkne volant :mrgreen:

Re: Prosba- ztráta klíčů, poraďte mi ihned

26. lis 2012 19:20

S novým klíčem se do auta dostaneš hned a bez problému a budeš s ním i moci nastartovat ;)

Re: Prosba- ztráta klíčů, poraďte mi ihned

26. lis 2012 19:22

OKCZ píše:S novým klíčem se do auta dostaneš hned a bez problému a budeš s ním i moci nastartovat ;)


:mrgreen: myslel som kebyze nemal este kluc :mrgreen:

Re: Prosba- ztráta klíčů, poraďte mi ihned

27. lis 2012 10:46

Auto mám zamčené ve své garáži, takže zatím ok. Ten ztracený klíč byl obyč, bez dálky (tak jsem to koupil v Německu), ale jestli byl z fabriky originální s dálkou, tak to nevim. A jak deaktivovat starý klíč? jak se to dělá a jak to funguje? v BMW mi doufám poradí, děkuji moc za rady chlapci...

Re: Prosba- ztráta klíčů, poraďte mi ihned

27. lis 2012 11:36

olin2011 píše:Auto mám zamčené ve své garáži, takže zatím ok. Ten ztracený klíč byl obyč, bez dálky (tak jsem to koupil v Německu), ale jestli byl z fabriky originální s dálkou, tak to nevim. A jak deaktivovat starý klíč? jak se to dělá a jak to funguje? v BMW mi doufám poradí, děkuji moc za rady chlapci...

Standartně jsou k autu 3 klíče. Deaktivaci ti udělají určitě v BMW nebo ti to mohu udělat i já ;)

Re: Prosba- ztráta klíčů, poraďte mi ihned

03. pro 2012 17:26

klíče již mám, jeden obyč bez ničeho a druhý s dálkou, ale jak ho naladit k autu aby fungoval, je na to nějaký fígl? nevím, kamarádi s diagnostikama nevědí, dělaj jiná auta, poraďtě prosím, do bmw se mi zpátky nechce, do Phy to mám drabet z ruky

Re: Prosba- ztráta klíčů, poraďte mi ihned

03. pro 2012 17:38

Da se to prez diagnostiku a software od bmw. Jdi do BMW, nebo napis OKCZ, nebo nekdo ma zarizeni a umi to.. Hodne stesti!

Re: Prosba- ztráta klíčů, poraďte mi ihned

03. pro 2012 17:54

dík, nic jiného mi nezbyde než opět zajet do BMW, dík

Re: Prosba- ztráta klíčů, poraďte mi ihned

03. pro 2012 17:55

máš ode mě PM ;)

Re: Prosba- ztráta klíčů, poraďte mi ihned

03. pro 2012 18:48

Ahoj, ak by si chcel mám doma sadu 3.tlačidlovích klúčov 2.ks plnohodnotný klúč a 1.ks. servisný +zámok dverí a spínacia skrinka. Všetko za 200eur.Pozri foto. Resp. sada 4.klúčov jeden nieje na foto.. 2.ks plnohodnotné 1.ks bez tlačidiel a jeden servisný.
Přílohy
kluče mini.JPG
kluče mini.JPG (153.08 KiB) Zobrazeno 16020 krát

Re: Prosba- ztráta klíčů, poraďte mi ihned

03. pro 2012 19:06

spandau píše:Ahoj, ak by si chcel mám doma sadu 3.tlačidlovích klúčov 2.ks plnohodnotný klúč a 1.ks. servisný +zámok dverí a spínacia skrinka. Všetko za 200eur.Pozri foto. Resp. sada 4.klúčov jeden nieje na foto.. 2.ks plnohodnotné 1.ks bez tlačidiel a jeden servisný.



-už jsem psal, mám klíče nové z BMW, ale děkuji

Re: Prosba- ztráta klíčů, poraďte mi ihned

03. pro 2012 19:25

Zkus toto:

Initialize remote key as follows:

1.) Close all doors

2.) Switch the ignition switch to KL-R (first turn), switch back off within 5 seconds and remove the key

3.) Within 30 seconds, press and hold the unlock button and at the same time, press and release the lock button (3) times. (Must be completed within 10 seconds)

4.) Release both buttons. The doors will lock/unlock to signal a successful initialization.

5.) If additional keys need to be initialized, repeat steps 3-4 within 30 seconds

6.) Switching the ignition to KL-R completes the initialization
Odeslat odpověď