Logo
Právě je 27. dub 2024 18:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Posunutá ručička teploty vody
PříspěvekNapsal: 25. pro 2010 16:37 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 20. pro 2010 13:31
Příspěvky: 3
Ahoj, mám Mini Cooper S 2006 Checkmate. A mám problém s ručičkou na ukazateli teploty vody. Mám jí šouplou asi o 90°, jenže tam kde normální new mini má rychloměr já tam mám 3 menší budíky s ukazateli již zmíněné teploty, tlaku oleje a stavu nádrže.
A tak bych se chtěl zeptat jestli někdo neví jak se k tomu budíku nějak šetrně dostat, už jsem to malinko zkoušel, ale mám strach abych nezlomil nějaký plast. Určitě tu má někdo z vás nějaké zkušenosti a tak bych byl rád kdyby ste se o ně se mnou podělili :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Posunutá ručička teploty vody
PříspěvekNapsal: 25. pro 2010 17:17 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
Ahoj,

Takže se jedná o Chrono pack, kdy máš trochu jiné uspořádání přístrojů.. Mělo by to být hodně podobné tomu, co máme ostatní. Takže je třeba sundat ten šedivo-stříbrný kryt palubky (možná budeš muset sundat i vršek palubky. Takže povolit dva šrouby dole a pak trochu zabrat a ono to vyskočí. Pak budeš muset sundat kryty výdechů (jen pootočit myslím vlevo) a povolit šrouby, které drží celé to tělo přístrojů. Povolíš, sudáš a odpojíš dva konektory zezadu.
Pak už uvidíš, co a jak. Musíš se dostat pod ten průhledný plexi kus, takže ze zadní strany sundaných přístrojů uvolníš myslím 4 západky a celé to průhledné Ti vypadne ven.. Pak už budeš moci na ručičku..

Bohužel jednodušeji to nejde, musí všechno ven..

Kdybys potřeboval obrázky, tak bych měl mít něco z montáže palubního počítače + mám doma jeden náhradní tachometr, takže ho mohu pořádně profotit.

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz