Prepnout do plneho zobrazeni
interiéry, volanty, sedačky, tapecy...
Odeslat odpověď

Vrzání palubove desky

25. čer 2011 11:42

resil uz nekdo z vas vrzani palubky u R50ky ? nejak moc se to pri jizde neprojevuje, ale i tak mne to celkem se*e

http://www.youtube.com/watch?v=M8ISlRf5uoE

Re: vrzání palubove desky

26. čer 2011 22:35

ahoj
no to ti az moc vrzga
ak chces skus spravit toto: ak mozem poradit :blush:
dosku drzia 4 skrutky.2na lavej strane a 2 na prevej
staci otvorit dvere a dat dole kryt (vid obr.) z boku oboch stran,vytocit skrutky a celu dosku das von
potom zo spodu dosky na okraje skus naletit penovu pasku alebo nieco podobne aby to nevrzgalo
potom uz len namontuj a napis vysledok :wink:

Re: vrzání palubove desky

05. črc 2011 17:59

tak jsem sundal palubku ... pekne to vsechno podlepil nejakym penovym svinstvem a vysledek je vice nez uspokojivy ...

http://www.youtube.com/watch?v=dfpI0heVtlU

Re: vrzání palubove desky

05. črc 2011 19:44

:bigups:

Re: vrzání palubove desky

01. pro 2011 22:39

Ahoj, Mini jsem koupil asi týden zpět :) a jsem z něho nadšený :D ale při určitých otáčkách mi taky vrže palubní deska. Chtěl jsem to udělat podle toho co jsem tu četl ale nějak se mi nepovedlo ani oddělat ten boční panel :lol: a nechcu jít na Miníka silou takže je nato nějaký fígl ? :D šroubovákem nebo to jde i rukou ? Díky moc za pomoc

Re: vrzání palubove desky

02. pro 2011 12:44

Cau - neboj se toho :-)

Ty boky se daji vyloupnout i ručně - pokud ne, je tam mala dirka na vsunuti třeba šroubovaku (zhruba uprostřed) pak jen zapáčíš a ono to vyskočí... Pod tim pak najdeš vždy dva torxy na každé straně..

Re: vrzání palubove desky

02. pro 2011 19:32

už je to OK :) Děkuji

Re: vrzání palubove desky

02. pro 2011 20:18

Hlavně to logicky vrže více v zimě než v létě... mě spiš vržou sedadla.... :D

Re: vrzání palubove desky

02. říj 2012 08:27

Ahoj, nevite jak rozkuchat palubku i faceliftu? Jsem mel vysroubovane snad vsechny sroubky co jsem potkal a stale to drzelo :(

Re: vrzání palubove desky

02. říj 2012 10:55

nedrzi ti tu uprostred u skla ?? je tam jeste zackavavacka ale vetsinou moc nedrzi

Re: vrzání palubove desky

02. říj 2012 12:20

Nevim :(

Nejradeji bych se u nekoho z Vas zastavil, kdo mate rozborku palubky za sebou...

Re: vrzání palubove desky

02. říj 2012 16:01

nejak to spachame nic modreho jsem jeste nerozebiral :mrgreen:

Re: vrzání palubove desky

03. říj 2012 14:07

Mrkni na tohle, zda ti to nepomůže ;)
Přílohy
Palubka.part4.rar
(172.96 KiB) 629 krát
Palubka.part3.rar
(200 KiB) 436 krát
Palubka.part2.rar
(200 KiB) 390 krát
Palubka.part1.rar
(200 KiB) 474 krát

Návod na palubku

24. pro 2012 17:25

Ahoj vtrochu mi v minim vrže palubka ... Kdo se tomu může divit na českejch silnicích ... Nemáte někdo náhodou manuál jak ji rozebrat abych tam mohl dát silikonové podložky? Budu rád za každou pomoc nechce se mi do toho pouštět jen tak díky moc.

PS: Šťastný a veselý vánoce :)

Re: Návod na palubku

24. pro 2012 20:48

na tomto linku
http://soopercooperinfo.com/lindaminimodifications.html

praskni do ctrl+f
dash
:choon: :rockdover:

Praskanie v palubovke?

25. led 2014 16:18

Hosi... Ako primrzlo zacalo mi niekde na vodicovej strane vo vnutry palubky nieco brutalne klepat praskat.
Hlavne to pocujem pri prejazdoch cez nerovnosti resp ked sa kruti karoseria. Nepridemi, ze by to bol nejaky zvazok kablu podla zvuku to musi byt nieco vacsie.
Asi netusite co by to mohlo byt ze?
:(

Re: Praskanie v palubovke?

25. led 2014 16:32

je na to hadam zalozena tema tak si to najdi :wink:
a zvykaj si na praskanie palubovky :mrgreen:

Re: Praskanie v palubovke?

25. led 2014 17:40

Pumik9 píše:je na to hadam zalozena tema tak si to najdi :wink:
a zvykaj si na praskanie palubovky :mrgreen:

Mas pravdu je to tu ... Ja som aj pozeral, ale nevsimol som si to...
:blink: urcite to nejdem teraz robit vonku je -10C ...takze si pockame do jary

Re: Praskanie v palubovke?

26. led 2014 01:24

Myslím, že na jaře nebudeš mít co řešit :wink: . Nejspíš je to opravdu projev spojený s nízkou zimní teplotou, aspoň teda doufám, protože mi to dnes v -15 vrzalo taky. A mám ještě další poznatek se zimním provozem mini v podobě občasného jakoby hrkání - vrzání střešního okna. Ale v těchto mrazech se různé zvuky začnou projevovat i u jiných aut (vlastní zkušenost).

Re: Vrzání palubove desky

17. dub 2014 07:30

Tym ze je minik tak tvrdy, interier celkom vrze, hrka... Robil niekto z vas nejake systematicke odhlucneneie celeho interieru a ak ano,na ktore casti sa zamerat? Napr. viem ze u mna bude potrebne spravit panel radia a klimy nakolko tam to vrze najviac. Kazda rada je vitana. Vdaka.
Odeslat odpověď