Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Bouraný levý přední blatník

05. lis 2017 22:29

Zdravím,

Poprosil bych vás o radu ohledně opravy bouraného levého předního blatníku. Jde mi především o doporučení nejlepšího postupu opravy, případně pokud má někdo dobré reference na místo, kde by se mi o to dobře postarali.

Předem děkuji za odpovědi.
Přílohy
IMG_9045.JPG
IMG_9041.JPG

Re: Bouraný levý přední blatník

05. lis 2017 23:15

To je dobře nabouraný. Z fotky to vypadá že stačí vyměnit jen ten blatníček a kus bakelitu :-) To by snad šlo udělat i doma :-)

Re: Bouraný levý přední blatník

06. lis 2017 00:06

big_ben_cz píše:To je dobře nabouraný. Z fotky to vypadá že stačí vyměnit jen ten blatníček a kus bakelitu :-) To by snad šlo udělat i doma :-)

Kdybych byl alespoň trochu v tomhle ohledu zručný... :( Bohužel je to úplně mimo můj obor a raději to nechám na někom, kdo s tím má nějaké zkušenosti, než abych tím akorát něco zvrtal. :blush:

Re: Bouraný levý přední blatník

06. lis 2017 15:24

v jake máš barvě auto? z fotky se bojim tipovat.

Re: Bouraný levý přední blatník

06. lis 2017 16:08

Mekkk píše:v jake máš barvě auto? z fotky se bojim tipovat.

Astro Black Metallic

Re: Bouraný levý přední blatník

06. lis 2017 16:23

škoda v teto barvě momentalne nemám. Ale vse potrebne mám když tak skladem viz foto.
Přílohy
1509978170092.jpg

Re: Bouraný levý přední blatník

06. lis 2017 17:36

Mekkk píše:škoda v teto barvě momentalne nemám. Ale vse potrebne mám když tak skladem viz foto.

Tak i to je pro mě dobrá zpráva. :) I když mám strach, že právě ten lak na tom bude zdaleka to nejdražší. :( Každopádně bych byl rád za nějaké doporučení, kam s tím. :)

Re: Bouraný levý přední blatník

06. lis 2017 17:46

hoď na to šachovnicový polep a je to.

Re: Bouraný levý přední blatník

06. lis 2017 23:21

United-c jsou vyzkouseni na takovehle drobne lakovani.. ja tam lakoval uz skoro pulku auta, tychle terminy, normalni ceny..

Re: Bouraný levý přední blatník

07. lis 2017 10:49

worrycz píše:United-c jsou vyzkouseni na takovehle drobne lakovani.. ja tam lakoval uz skoro pulku auta, tychle terminy, normalni ceny..

OK, děkuju za doporučení. :) A teď mám ještě jeden dotaz: Když tedy budu mít ten náhradní blatník, mám ho tam nějak nandat sám a pak s tím jet do lakovny a nebo si to tam přehodí sami?

Re: Bouraný levý přední blatník

07. lis 2017 18:52

Je to lakovna s malym servisem, takze si ho urcite nandaji sami.. :bigups:

Re: Bouraný levý přední blatník

07. lis 2017 18:56

Výměna je otázka hodiny jen je problém se spodním šroubkem, který nejde zaboha povolit vzhledem k zareznutí a musí se odbrousit a pak vymyslet jak tam dostat nový.
Odeslat odpověď