Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Nesviti stredovy panel a nektere kontrolky

26. úno 2017 09:12

Ahoj Minici,

Další novacek.Koupil jsem Mini S 2003.Ale zjistuji nejake zavady.ZAclo me zlobit ze občas nesviti stredovy panel jak je ovladani na klimu topeni apod.Nekdy se zapne nekdy ne.Taky se mi stalo ze po zamceni auta zustalo svitit osviceni budiku.Nesviti kontrolka dalkovych svetel.Nebo necvakaji blinkry.Nebo naopak během jizdy zacnou cvakat sami od sebe .Urcitou dobu.Udelat Diagnostiku a odstranit zavady ? Da se to cele nejak restartovat ?

Dále mi nejde dalka.Mam dva klice ale nemam kod.Kolik si mam pripravit na nove nakodovani ?

No a poslední co me stve,central neodemce dveře spolujezdce. :-(

Muzete mi prosim nejak poradit s těmito vecmi,co kde jak a u koho ?
Dekuji Leon

Re: Nesviti stredovy panel a nektere kontrolky

26. úno 2017 09:17

ahoj ,rozebrani stredoveho panelu je tu několikrát popsano, dalkove to semé. hledej

Re: Nesviti stredovy panel a nektere kontrolky

26. úno 2017 13:46

Porucha osvetleni stredoveho panelu je bezna u aut tohoto stari. Bohuzel jako jedine osvetleni je realizovano pres malinke zarovky. Pomuze jedine rozebrani a vymena.
Bohuzel podle toho, co popisujes, se mi to uz zda jako mnohem zavaznejsi problem. Nesmyslne svitici/blikajici/neblikajici kontrolky bych prisuzoval komfortni jednotce. Obcas je poskozena zatecenim - uz to tu par lidi resilo.

Co se tyce centralu u spolujezdce, tak bych videl chybu v zamku - opet casta zavada. Pomuze bud otevreni a oprava, ale doporucuji vymenu.

Kazdopadne vsechna tato temata byla na foru jiz probirana a funkce HLEDEJ muze pomoci :bigups:

Re: Nesviti stredovy panel a nektere kontrolky

27. úno 2017 17:54

Tohle jsem měl na Sku taky :D Nateklo do jednotky a zoxidovala.. Rozeber a pořádně kontaktolem vyčisti jak vnitřek, tak i konektory. U mě vyřešeno během 15min :D

Re: Nesviti stredovy panel a nektere kontrolky

05. bře 2017 06:13

Diky za tip.Odpojil a zapojil jsem baterku a vse zase funguje jak ma :-)
Odeslat odpověď