Logo
Právě je 28. bře 2024 10:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Oprava předního skla
PříspěvekNapsal: 21. úno 2017 10:05 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 21. úno 2017 09:59
Příspěvky: 1
Bydliště: Beroun
Tak se mi včera stalo, že mě předjížděl kamion a vystřelil mi kamínek do předního okna a zůstal mi tam po něm "pavouk". Začal jsem na něj troubit, ale on na to šlápnul a byl fuč. Tak jsem hledal, co by se s tím dalo dělat a na http://kralmotoru.cz/media/oprava-predn ... automobilu jsem narazil na možnost nechat si to spravit pomocí technologie Grass Repair, prý to stojí od 500 - 1500 Kč a zakryje to i prasklinu o velikosti 30 cm. Nemá s tím někdo zkušenost? Zajímalo by mě, zda to opravdu pomůže. Jinak bych musel vyměnit celé přední sklo a to je aspoň za 5 litrů. :( Prostě smůla den.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Oprava předního skla
PříspěvekNapsal: 21. úno 2017 10:42 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. led 2015 23:22
Příspěvky: 575
Bydliště: Praha
Tak je několik možností:
1) připojistění předního okna - to hádám asi nemáš když řešíš opravu a ne výměnu
2) někdy bývá připojištěný okno v rámci povinnýho ručení - ověř u své pojištovny jestli to není tvůj případ
3) domluvit se s někým známým, kdo se přihlásí jako vinník a že od něj odletěl ten kamínek a půjde to z jeho povinnýho ručení, ideálně někdo, kámoš s firemním autem
4) vzít to ze svýho havarijního pojištění pokud ho tedy máš, tam asi přijdes o část bonusu za bezeškodní průběh, ale určitě to bude méně než těch 5 tisic za nový okno

_________________
MINI COOPER S 2006
KAVS Pulley 15%
GP software by OKCZ
Neexistuje racionální důvod si koupit MINI, tak jsem si ho koupil :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Oprava předního skla
PříspěvekNapsal: 21. úno 2017 14:59 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
PetrSlepicka píše:
........ možnost nechat si to spravit pomocí technologie Grass Repair, prý to stojí od 500 - 1500 Kč a zakryje to i prasklinu o velikosti 30 cm. Nemá s tím někdo zkušenost? Zajímalo by mě, zda to opravdu pomůže....


Ahoj, ja jsem teto sluzby vyuzil a musim uznat, ze to stoji za prd ! Mel jsem na celnim skle tohle Obrázek a vysledek opravy je zalostny. Mozna se trochu zacelily ty "paprsky" ale je to stejne videt. Takze ja bych tomuhle zpusobu opravy neveril. Radeji bych sel do vymeny celniho skla.

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Oprava předního skla
PříspěvekNapsal: 21. úno 2017 15:37 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 676
Bydliště: Plzeň/Praha
hlavne pokud si tu chces resit reklamu na svy / kamosovo stranky, tak by sis mel precist pravidla provozu fora!!!!!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Oprava předního skla
PříspěvekNapsal: 22. úno 2017 11:17 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 22. zář 2015 12:33
Příspěvky: 42
Bydliště: SR
... ja mam par skusenosti s opravou skla a raz aj s vymenou. Raz bolo opravu trosku vidiet a po pravde to naozaj rusilo - hlavne za slnecneho dna, ale inak to robia skoro neviditelne. Zalezi hlavne od toho ako dobry je chlapik co to opravuje. Ani po 5 rokoch opravene sklo nezazltlo a rychlost opravy je pol hodina, vymena je podla mojej skusenosti 2 dni - asi zly servis. Vzdy mi okno opravovali v servise bez prefinancovania postovnou, vymenu riesila poistovna.

Snad som ziadne z pravidiel neporusil a nespravil reklamu. Ked tak prosim admina o vymazanie tohto komentara.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz