Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Denní svícení pro R53

09. črc 2016 09:33

Zdravím všechny a mám takový dotaz - chci nainstalovat na eSko denní svícení, ale ty univerzály co jsou na trhu nechci. Jestli existuje na trhu nějaká origo sada světel, která by se hodila k autu nevím. Něco jsem se dočetl o aktivaci denního svícení, kdy svítí pouze sklopená dálková světla na poloviční intenzitu. Ale to zase nevím na koho se obrátit.

Re: Denní svícení pro R53

09. črc 2016 09:39

co viem na 1.G nieje denne svietenie
jedine OKCZ to vie spravit na dialkove svetla
alebo to co mam ja https://www.youtube.com/watch?v=6DAJrd3 ... e=youtu.be

Re: Denní svícení pro R53

09. črc 2016 10:35

A co oprásknuté "tlumené dálky" ala koncern nebo Francouzi? http://www.cybertronic-labs.cz/katalog/ ... r-limit/24
Dálkové svítí jako denní cca na 30% a zároveň si ponechávají veškeré standartní funkce.

Re: Denní svícení pro R53

09. črc 2016 11:50

To 2bep - o tom psal Pumik9 - lze to udělat sw v ecu, umí OKCZ. Po nastartování svítí jenom dálková světla na cca. 30% výkonu. Další karabočka netřeba :)

Re: Denní svícení pro R53

09. črc 2016 12:08

to ReX: Ok, vím, že podobnou fičuru využívaly starší Bawce. Nevěděl jsem jen, že Mini to má taky už výroby, jen "disabled" :-)

Re: Denní svícení pro R53

10. črc 2016 08:10

No obě možnosti zajímavé. Preferoval bych asi OKCZ ale HK je trochu z ruky. U druhé varianty (cybertronic) nevím, který typ zvolit pro eSko a jak složité je zapojení.

Re: Denní svícení pro R53

10. črc 2016 12:20

svietenie od OKCZ je super a najjednoduchsia a najrychlejsia moznost :bigups:
ta moja uz vyzaduje trocha tahania kablov a pajkovania
doplnim ze to moje tiez ide nastavit na 30 alebo 40%

Re: Denní svícení pro R53

24. lis 2016 23:13

Viděl jsem na AliExpress takovou sadu která vypadá jako doplňkový světlomety:
1.jpg
Jak vypadá

Myslím že to není jeden variant který existuje, viděl jsem takovou reklamu - a tak můžete najít něco zajímavého.

Mám taky nápad nainstalovat ne svůj Mini doplňkový světlomety pro denní svícení...

Re: Denní svícení pro R53

25. lis 2016 10:11

len to co si tu dal je mini 2.G a nie 1.G

Re: Denní svícení pro R53

25. lis 2016 12:51

Tak na obrazku je 2. generace, ale jako pridavna svetla to urcite pujde i na 1. generaci (jine drzaky)
Odeslat odpověď