Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

R50 halogen na xenon

07. úno 2016 17:51

Máte někdo zkušenost s předěláním? Obě přední světla mi svítí tak zoufale že i ve dne špatně vidim, takže je chci měnit(seštelovat mi zaboha nejsou) a řešim jestli tam nedat rovnou xenony. Konektor na ně pasuje, ale má jinej počet pinů, tzn něco moje auto evidentně nemá, tak otázka co všechno potřebuju.
PS: ostřikovače neřešim ;)

Re: R50 halogen na xenon

07. úno 2016 18:44

Hledej retrofit na xenony prvni generace - tam budes mit vsechno ukazane, muzes to pak upravit.

Jeste me napadlo, kdyz koukam na Tvoje auto. Velky skok co se tyce svitivosti je vymena za facelift svetla. Tam je cira optika, zarovky H7 a sviti to teda znatelne lepe. Takze pokud bys nechtel xenony, tohle je ta cesta. Ja jsem je mel a opravdu byla zmena znat.

Re: R50 halogen na xenon

13. úno 2016 23:02

Diky za radu, uz koukam po faceliftech, bude to snazsi reseni.
Problem neni ani tak se svitivosti, ale s tim ze jedno sviti nekam na orbitu , druhy asi 5m pred auto a zaboha to nemuzu nejak inteligentne sestelovat, vsak kdo se o to nekdy snazil vi jaka je to na 1.gen NM pakarna, na STK nechapave kroutili hlavama :)

Re: R50 halogen na xenon

14. úno 2016 00:00

Ještě bych se podíval na usazení žárovek v parabolach.Když to sviti takhle. Jinak nevidím problém v serizeni. svitivost to je věc jina...

Re: R50 halogen na xenon

14. úno 2016 13:24

Prave ze jsem to kontroloval, hlavne tlumeny svetla ani nevydavaj pulkruhovej kuzel jak maj, ale sviti spis bodove(jako dalky), ono Minik totiz dostal kdysy ranu primo na svetlo spolujezdce, je poznat ze je kolem nej opravovana kapota a tam bych videl ten problem, druhej problem je v tom ze predemnou ho mel automechanik a kovarova kobyla je vzdycky bosa :)
Odeslat odpověď