Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Ulomena/ztracena -chr. krytka ostřikovače XENON G1

14. kvě 2015 17:13

Sháním pravý plastový držáček té pochromované krytky ostřikovače světlometu u G1. Nemá někdo rozbité světlo s ostřikovačem nebo samotný třeba nefunkčního ostřikovač? Jedná se mi jen o ten černý plastový držáček toho chrom plastu. Samotný ostřikovač mi funguje, ale není k čemu uchytit tu krytku, tak mám díru ve světle. Samotný držáček se dle realOEM nedá koupit. Díky za ochotu.

Re: K: černý plastový držáček chrom krytky ostřikovače světe

14. kvě 2015 18:16

znam bohuzel nepomuzu mam doma jen dva stejne pacienty. staci neopatrna manipulace a je to v ..ostrikovac u bmw jen cely v kuse cca 1T :cry:

ps ale mam v hlave moznou opravu ale zatim nebyl cas nezahazuj ten poskozeny treba jeste pomuzu :wink:

Re: K: černý plastový držáček chrom krytky ostřikovače světe

14. kvě 2015 18:53

Ondro ted jsem kupoval celou krytku kolegyni na jeji Mini Cabrio. Objednal jsem podle dilu na realoem - zitra si ho jdu vyzvednout. Myslis tohle ??

Cislo dilu je: 63126922156

Dam vedet zitra..
Přílohy
Screen Shot 2015-05-14 at 18.53.01.png
Screen Shot 2015-05-14 at 18.53.01.png (25.76 KiB) Zobrazeno 9728 krát

Re: K: černý plastový držáček chrom krytky ostřikovače světe

14. kvě 2015 19:21

Jirko, rekl bych, ze Ondra shani presne to co drzi tendle chrom... mozna, ze je to soucasti toho chromu, ale spis si myslim, ze to bude soucasti samotnyho ostriku...

EDIT: tak oprava, soucasti chrom krytky je i ten cernej "nesmysl" :-)
Přílohy
11738_x800.jpg

Re: K: černý plastový držáček chrom krytky ostřikovače světe

14. kvě 2015 19:36

ostrik2.jpg
ostrik1.jpg
jj ten cerny plast ma dva vyrezy a ostrik na konci domecek s dvema packama a prave ty rady rupnou ale jsou pevnou soucasti ostriku ....

Re: K: černý plastový držáček chrom krytky ostřikovače světe

14. kvě 2015 19:42

To jsem si právě nebyl jistý jestli ta chrom krytka má na sobě ten držáček anebo je to součástí ostřikovače.. (krytky mám obě) jinak teda postihlo to co Pampeho.. ulomený ten kousek na konci ostřiku, ale to by se snad už nějak dodělalo.. tak dej Worry pak vědět co si za to u BMW žádají..

Re: K: černý plastový držáček chrom krytky ostřikovače světe

14. kvě 2015 19:52

spatna konstrukce nebo spis ne uplne vhodna na demontaz. Skoda ze to nejde dat natvrdo ale ta krytka musi trosku plavat aby si sedla pekne do svetla. Funguje to dokud nemusis dat dolu svetlo nebo ostrik :evil:

jinak slusne vlakno asi to soupnem do Exterieru co vy na to :idea:

Re: K: černý plastový držáček chrom krytky ostřikovače světe

14. kvě 2015 20:26

Ondro, chromovanou krytku jsem kupoval a původní černý plastík mám, myslím, že mu nic není a měl by jít použít.

Pokud jedeš Louny, tak jej beru sebou a je tvůj...

Re: K: černý plastový držáček chrom krytky ostřikovače světe

14. kvě 2015 22:55

Peppino, účast v Lounech máme zatím v plánu, pokud se teda nic nepokazí.. takže když na mně nezapomeneš, budu rád..

Re: K: černý plastový držáček chrom krytky ostřikovače světe

15. kvě 2015 10:12

Uuuuplně stejný problém, ulomený konec toho ostřikovače, zkusil jsem to přilepit a chrom pak ztratil úplně. Jezdím už půl roku s dírou a nákupu komplet nového ostřikovače se asi nevyhnu. Nebo koupit jen krytku a natvrdo přilepit a odpojit ostřik...
Taková pičovina a jak to člověka dokáže vytočit.

Re: K: černý plastový držáček chrom krytky ostřikovače světe

15. kvě 2015 19:02

Cena je 220,-
Přílohy
image.jpg
image.jpg (40.02 KiB) Zobrazeno 9622 krát

Re: K: černý plastový držáček chrom krytky ostřikovače světe

03. čer 2015 09:46

Vitek píše:Uuuuplně stejný problém, ulomený konec toho ostřikovače, zkusil jsem to přilepit a chrom pak ztratil úplně. Jezdím už půl roku s dírou a nákupu komplet nového ostřikovače se asi nevyhnu. Nebo koupit jen krytku a natvrdo přilepit a odpojit ostřik...
Taková pičovina a jak to člověka dokáže vytočit.


Tys přesně popsal i moji situaci. Jen jsem ten přilepenej chrom ztratil minulej týden.
Ulítl mi na dálnici v Německu. Nějak tam moc foukal vítr...

Re: Ulomena/ztracena -chr. krytka ostřikovače XENON G1

08. úno 2017 09:00

zdravím mám stejný problém u R50 jsem zjistil že mi chybí chormová krytka pravého světla , poradíte pls kde se to dá sehnat ? s dírou ve světle se mi nechce jezdit :-) díky předem

Re: Ulomena/ztracena -chr. krytka ostřikovače XENON G1

08. úno 2017 09:07

Vláďa D. píše:zdravím mám stejný problém u R50 jsem zjistil že mi chybí chormová krytka pravého světla , poradíte pls kde se to dá sehnat ? s dírou ve světle se mi nechce jezdit :-) díky předem



precitaj si od zaciatku vsetko tam mas
Odeslat odpověď