Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

přední světla

09. zář 2013 18:59

dobrý den,
řeším problém výměny předních světel u MC r.v. 2002, slabá intenzita. Prosím poradí mi někdo, kde dobře koupit, na co si dát pozor.
díky Marťa

Re: přední světla

09. zář 2013 20:15

Myslim ze jednoducha rada. Zmenit stary typ za novy z faceliftove verze. Je tam cira optika a sviti to paradne. Dalsi level jsou xenony, ale tam je dost prace s dodelanim. Rozhodne nekupovat ala tuningove lampy, to je cesta do pekel..

PS: pred umistenim prispevku prosim najdi spravne tema !!! Je tu slusny vyber pokryvajici vsechny casti vozu..

Re: Přední světla a vše kolem nich

28. zář 2013 16:05

SOS,

tak jsem přesně tam, kde jsem nechtěl být. Před časem jsem tady vznesl dotaz jak vyměnit přední světla a vyvarovat se chyb. Koupil jsem nová světla s čirou optikou, bez nastavovacích motorků, prodejce mi sdělil, že motorky se použijí původní a nebude problém, tak světla jsou namontovaná a motorky zůstaly v původních světlech, zakrytá plastem, který tvoří celý kryt světla. Poradí mi prosím někdo?
Zdravím Marťa

Re: Přední světla a vše kolem nich

28. zář 2013 22:30

Předpokládám, že světla jsou z Bazoše od chlápka, co má vrakáč kousek za Prahou, že? Já od něj taky jedny kupoval a motorky tam absolutně dát nejdou, ví kulový! Je to čína a nesvítí to nijak super, teda pokud si ty světla trochu neupravíš. Já jsem je rozebral a předělal jsem uchycení čoček.

Re: Přední světla a vše kolem nich

29. zář 2013 15:03

Ne, ty světla jsou z plzeňského tuning shopu, zřejmě je budu vracet. Poraďte prosím, kde koupit něco, s čím nebude problém.
Zdravím Marťa

Přední světla na R50 RE31

18. led 2014 13:23

Ahoj,
nemáte někdo tip, kde koupit nová světla s dobrou svítivostí? Ty původní (Cooper S r.v.2003 už dost blbě svítí, tak bychom to chtěli zkusit nějak pořešit, děkuji za rady. :wink:

Re: přední světla na R50 RE31

18. led 2014 14:12

Nesvítí ti blbě třeba kvůli tomu, že máš "zamlžený" lak u světel? Za ty léta to má většina aut a přeleštěním se to nechá v pohodě odstranit. Žárovky neztrácí podle mě časem výkon.

Obrázek Obrázek
Naposledy upravil Nick dne 19. led 2014 23:53, celkově upraveno 1

Re: přední světla na R50 RE31

19. led 2014 23:21

Trochu možná jo, zkusím to pořešit, dík.

Re: přední světla na R50 RE31

20. led 2014 15:40

napriklad ja mam svetla prelestene, mam tam osram nightbreaker a v noci na menej osvetlenej ceste celkom OK... Akonahle je mokro je to strasne... Stale to nieje take echt ako mi svietili svetla na Favorite alebo trebars na fabii co som docasne mal kym bol MINIk v servise...

edit: mozes vyskusat este toto :D http://www.youtube.com/watch?v=sNMlVZyem78

Re: Přední světla na R50 RE31

20. led 2014 23:54

http://www.youtube.com/watch?v=u1UsJ2-YdhQ
ja pouzivam toto 8eur to stoji..:)

Re: Přední světla a vše kolem nich...

10. dub 2014 22:33

Ahoj, nefunguje mi naklapanie svetiel z interieru. Po zapnuti svetiel sa tieto sklopia rychlo dole a hned daju nahor za cca 2 sekundy. Na nastavenie sklonu z interieru vsak svetla nereaguju. V com by mohol byt problem?

Edit: tak problem vyrieseny. Bol to vytiahnuty kablik z regulatora vo vnutri pod volantom. :-)

Re: Přední světla a vše kolem nich...

09. zář 2014 01:30

worry zohnal si tu radiacu jednotku z auta po facelifte?? Nedalo sa to teda nijak vyriesit ? pretoze tiez planujem vymenu za facelift svetla..

Re: Přední světla a vše kolem nich...

09. zář 2014 08:32

Jednotku mam doma na policce.. Pri zkusebni montazi u OKCZ se ji nepodarilo rozchodit. Pak uz jsem to neresil, svetla holt nemaji naklapeni..

Takze kdybys chtel, je volna :bigups:

Re: Přední světla a vše kolem nich...

04. dub 2015 11:04

Taky bych chtěl ty facelift světla (R50), ale jaké ...Tyc, van Wezel, Schlieckemann, Hella ... ??? Co jste kupovali?
:blink:
T.

predne svetlá

19. srp 2015 17:28

prosim vas ako vyberem tieto pridavne svetla? Nevie niekto o njekaom videu alebo o navode ??
Přílohy
444981_x800.jpg

Re: predne svetlá

19. srp 2015 17:30

pozičky / blinkry.. jsou na 3 sroubech v narazniku.. tzn naraznik dolu :) prace na 3 minuty :)

Re: predne svetlá

19. srp 2015 17:36

popř. jak se sundava naraznik když drží všude kde by měl ==> https://www.youtube.com/watch?v=mKbp05_PKSY

Re: Přední světla a vše kolem nich...

19. srp 2015 22:48

okey diky skusim to a uvidime co stoho vznikne

žárovky

17. říj 2015 20:20

Poradí mi prosím někdo jaké žárovky do předních hlavních světel na R 50 aby to už kur.. pořádně svítilo?!?!

Re: žárovky

17. říj 2015 20:32

Nevim jaka svetla mas (pokud pred facelift) tak tam Ti nic nepomuze. Nejlepsi je zmena na faceliftove s cirou optikou. Tam je svetelny kuzel rozhodne lepsi..
Odeslat odpověď