Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Re: Predné svetlá

16. pro 2012 12:50

zacnu praskat ako sklo ? z coho ? z tepla ?

Re: Predné svetlá

16. pro 2012 18:15

Original je klasika a netreba to pokazit nejakym činskym vyrobkom.

Re: Predné svetlá

16. pro 2012 18:59

nevyzeraju zle tie svetla tak by som netvrdil ze to pokazi s nimi len ta kvalita je slabsia.na tom skle sa vytvori taka popraskana pavucina ako keby od staroby a vyzera to ako keby to malo 100rokov

Re: naklápění světel

16. pro 2012 22:33

Připojuji se, také mi to nefunguje, na STK mě nastavovali světla ručně a málem je jeblo, 30x dávali kapotu nahotu a dolů...

Re: naklápění světel

16. pro 2012 23:04

pár nápadov čo s tým na R50 nájdete na nemcoch...
niektoré su lacnejšie, niektoré drahšie....
http://forum.mini2ig.de/showthread.php?t=21318&page=3

Re: naklápění světel

17. pro 2012 00:40

na mini2.com jsem našel pár návodů, podle jednoho jsem zkusil párkrát třísknout s kapotou a nějakou dobu rychle hýbat nastavovacím knoflíkem i té parabole zároveň trošku pomáhat rukou přes díru na výměnu žárovky, ale nic. Tak jsem si vzal odstraňovač těsnění a silikonových tmelů a že si na starým světle vyzkouším, jestli se dá rozebrat....nedalo. Takže po selhání horkovzdušné pistole selhala i chemie. Navíc mi to poleptalo 'sklo', takže příště bych ho určitě přelepil ochrannou páskou. Nicméně večer jsem jel domů a najednou to naklápění funguje, jediné co jsem mezitím udělal bylo, že jsem ještě jednou zlehka zavřel kapotu. :)

Re: naklápění světel

17. pro 2012 09:36

Mne sa ho.tiez.raz.podarilo ozivit manualnym nastavenim' ale motorcek ho hybal len par cm ako druhy.reflektor ktory zatial ide na 100 percent. Inak aj vam vrcia motorceky pri zapnuti parkovaciek?

Re: naklápění světel

17. pro 2012 10:29

ano, aj pri zapnutych parkovackach sa pri vypnutom motore hned nastavia. Pri nastartovani sa motorceky zaktivuju a ty uz len zapnes svetla, teda aspon v mojom pripade. A ano pobucham trosku po svetle pohybem koleckom naklapania potom na 3 - 5 sekund vypnem motor a potom svieti normalne. Akurat tam mam miesto ziaroviek sviecky, cize svieti mi to na.... a este mi to aj nesvieti tam kam ma :D...

Re: naklápění světel

17. pro 2012 17:40

R50, R53 mini? pokud to "vrčí" a svítí dolů... tak to je vypadlé táhlo od pohonu. Pokud se kloub vychodí, stačí "trošku" rychleji zavřít kapotu a kloub vyskočí. Teoreticky je oprava jednoduchá. Stačí to nacvaknout zpět... napoprvé sem si s tím hrál snad 2h.... :). Přístup nulový. ale deto. Pak jen opatrně zavírat. Opravit vychozený kloub asi nepude, leda výměnou vychozeného dílu, což je myslím celá parabola....

Re: naklápění světel

17. pro 2012 19:34

dneska mi to už zas nefunguje...potřebuju mit jistotu že to bude fungovat aspoň tu chvilku co budu na STK, jinak jsem to naklápění v životě nepoužil

Výměna předních světel

27. dub 2013 08:56

Jsem s dotazem mohu na svého Coopera z roku 2002 použít originál faceliftovaná světla s čirou optikou z roku 2004
Bude fungovat i nátáčení světel motorkem?

světlo_mini.jpg
světlo_mini.jpg (15.96 KiB) Zobrazeno 13660 krát

Re: Výměna předních světel

27. dub 2013 15:31

Vymena lze udelat, zda Ti bude fungovat nataceni zalezi na typu ridici jednotky, ktera je ulozena vpravo u nohou spolujezdce. Novejsi, plastem zapozdrena by ti mela fungovat. Prvni generace mela jednotku v hlinikovem tele, ta to nedokaze ovladnout..
Přílohy
BCU.JPG
Tohle je novejsi jednotka, ktera by mela ovladat svetla
BCU.JPG (106.34 KiB) Zobrazeno 13623 krát

nastavenie dialkovych svetiel

01. črc 2013 21:01

Ahojte, da sa nejako separatne nastavit vyska svietenia dialkovych svetiel?

Re: nastavenie dialkovych svetiel

01. črc 2013 21:09

presne toto ma zaujimalo pred istym casom, ale vyzera to ze neda :/ teda aspon na r53 a svetla xenon+H7 dialkove

Re: nastavenie dialkovych svetiel

02. črc 2013 18:39

ja uz normalne premyslam ze ci sa nedaju tie kokociny ohnut... lebo mam nastavene denne svietenie... a jaksik jedno svetlo svici do neba a druhe vyzera jak keby nesvietilo :D

Re: nastavenie dialkovych svetiel

02. črc 2013 23:20

Čau. Světla nastavuješ společně dálkové i potkávací. Takové plastové šrouby zespod světel. Jedním ve svislém a druhým ve vodorovném směru. Ale prostě oba reflektory společně.

Re: nastavenie dialkovych svetiel

03. črc 2013 08:03

A najlepšie sa to nastavuje vecer oproti stene z určitej diaľky. Inak je to na hovno robotw lebo musíš furt sklapat a otvárať kapotu ked su svetla na nej. Tiez som ich mal pri kupe tak ze jeden svietil do neba a druhy do zeme.. myslím si ze to je tym ze ked sa kapota zatvára tak tie svetla sa casom rozsteluju

Re: nastavenie dialkovych svetiel

03. črc 2013 13:07

too ja velmi dobre viem ze sa svetla nastavuju s dialkovymi. Lenze svetla mam nastavene dobre ale dialkove mi jedno svieti do neba a druhe do zeme...

Re: nastavenie dialkovych svetiel

03. črc 2013 16:44

a patici s žárovkou H7 máš ok, není špatná pružinka a žárovka špatně nesedí?

Re: nastavenie dialkovych svetiel

03. črc 2013 16:49

vsetko je v poriadku... to bolo prve co som pozeral
Odeslat odpověď