karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Otazky ohladne New Mini

12. kvě 2009 10:12

zdravim

stal som sa novym a zatial aj stastnym :) majitelom Mini cooper S, verzia checkmate ( 2006)

mam par dotazov ohladne auta.

1. zadny ostrekovac mi neako blbo strieka..strieka akoby dole anie hore pritom je kompletny..neviete co s tym? vymena za novy? mozno tam chyba len neaka blbost ktora smeruje tok vody hore :oops:

2. interier na rozbitej vozovke celkom vrze..neda sa s tym spravit nic?

3. ak idem pomaly na VELMI rozbitej ceste a zabocim doprava, tak vzadu ( zadne lave??) koleso vydava taky zvuk..akoby kovovy alebo neviem ako to popisat..je to lozisko alebo co to moze byt?? nemam sajnu..do aut sa technicky moc nevyznam no :oops:


inak je mini SUPER auticko a mam z neho veeelku radost

Uvidíme

12. kvě 2009 14:00

Ahoj - nevím všechno, ale co mne napadá..

1. Ostřikovač je osazen do zadního stěrače - u upevňovacího šroubu je tryska, která je kulatá (jako v předu) Tak by mohlo pomoci jen vzít špendlík, vrazit jej do díry a zakroutit směrem k oknu...

2. Všechny MINI vržou... :lol: Dokonce prý některé mini byly svolávány do servisu k nějakému podlepení "hodně" vrzajících dílů (Fífa) Já mám panoramu a ta ani moc nevrže, ale drnčí :evil:

3. Netuším :?

12. kvě 2009 19:39

1.Vraž tam ten špedlík jak říka Worry
2.Vrže,vrže,vrže a i podlepené vrže,jen to mé po 14 denním podlepování nevrže
3.Máš špatný náboj kola,běžná věc.Mohu dodat pokud chceš,origo BMW

12. kvě 2009 20:59

A co mini po faceliftu 2004 ... taky vrže, nebo to je už lepší? :-)

12. kvě 2009 22:04

no k tomu spendliku..to asi nepojde..mne sa zda ze mi tam chyba prave ta koncovka ktoa by sa spendlikom mala nastavit..proste strieka to rovno a nic to neusmernuje..
ä


ten naboj..co to stoji a menit to mam v servise?

14. kvě 2009 07:47

Tak já se na to podívám a poradím více.Mini po FL také vrže,až nové modely jsou na tom lépe.Jinak náboj bych dal za 1500,- a pokud si skládal Lego,tak ho vyměníš sám.

14. kvě 2009 13:10

Tak to smě moc nepotěšil :cry: Na novej určitě nemám, doufám, že mě někdo na nákým srazíku sveze, abych věděla, dočeho du. :D

14. kvě 2009 17:45

Tak tys křehké pohlaví.Promiň,oslovil jsem tě jako muže
Odeslat odpověď