Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

10. črc 2013 11:21

Myslim ze kdyz najdes trochu sikovnejsi reklamku/grafika ve tvem okoli a PH jich bude myslim vic nez dost Jde pouze o to aby si vzali rozmery strechy + rozmery U.J. napr z odkazu co je v tomto vlakne a vyrobili ti to ve spravnem pomeru a stejne tak nalepili :wink:

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

11. črc 2013 11:04

No ten odkaz jsem si už stahnul a určitě to tak chtít budu. Teď ještě dumám jestli mám nechat UJ nalepit s bílým okrajem (střechu mám bílou) a nebo nechat až do kraje

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

11. črc 2013 11:49

Mam nechany bily kraj a myslim ze to vypada opticky lepe ale kazde oko to ma jinak :D

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

11. črc 2013 16:48

Ja mam strechu uz nejaky patek a je na case ji vymenit. Stred uplne zezloutnul a okrajova bila folie zmatnela a zacina praskat. Takze taky budu hledat nekoho, kdo mi to strhne a znovu nalepi. uplne se na to necitim :bigups:

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

12. črc 2013 08:49

Mám auto v zelené :mrgreen: , tak si myslím že ten bílý okraj bude vypadat lépe. Teď mám na střeše bílou folii tak každý měsíc jí přejedu voskem (od Amwaye Silicone Glaze, fakt je dobrá) a folie je pořád jak nová :bomb:

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

12. črc 2013 11:25

To nedělají z M3 fólie nebo podobné s 8-10 letou zárukou? :biggrin:

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

12. črc 2013 14:40

No nevim, :( všichni garantujou jak to bude dlouho držet a kdo ví co, a stejně to po dvou letech jde pomalu do háje

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

13. črc 2013 02:24

jery píše:No nevim, :( všichni garantujou jak to bude dlouho držet a kdo ví co, a stejně to po dvou letech jde pomalu do háje


Souhlas, ja mel 7-mi letou folii a po 3 letech to slo do haje. Takze musim stejne obnovit. Zkusim to nalepit, necham narezat ctverce a to dam :bigups:

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

18. črc 2013 09:00

Union Jack v plný parádě na střechu i s bílým podkladem je za 5500. Tak snad by to mohlo něco vydržet. Chce to voskovat a nenechat na to prát sluníčko. Asi příští měsíc to tam nechám dát :bomb:

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

05. srp 2013 13:17

No a je to tam :banana: Za 6100,- vč. DPH :? Udělali to laminovaným tiskem a mě to 5let garanci. Tak jsem zvědavý jestli to vydrží...
Přílohy
mini_uj.jpg
mini_uj.jpg (112.2 KiB) Zobrazeno 9891 krát

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

05. srp 2013 14:57

Pjekné :-)

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

05. srp 2013 15:42

Tak to vypadá hodně dobře! 8)

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

07. srp 2013 09:07

:bigups: Díky za pochvaly Yellow_Flash_Colorz_PDT_11. Přijdou mi to docela smysluplně vyhozený peníze. Je to takový potěšení :D

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

05. úno 2014 21:38

Čau, nemáte prosím někdo na autě tyto originál pruhy? potřeboval bych změřit jejich tloušťku a mezeru. Děkuji :thumbup:
Přílohy
obrázek.JPG
obrázek.JPG (131.13 KiB) Zobrazeno 9533 krát

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

06. úno 2014 11:41

Moje pruhy su trošku iné, ale hádam to pomôže...
Přílohy
stripes.jpg
stripes.jpg (97.4 KiB) Zobrazeno 9490 krát

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

06. úno 2014 23:10

Diky, perfektni !!

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

16. úno 2014 09:00

kdyby měl někdo zájem mám ještě jedny vyřízlé z 3M folie černá matná. Přední kapota + zadní kufr
Přílohy
Pruhy.JPG
Pruhy.JPG (141.7 KiB) Zobrazeno 9384 krát

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

16. úno 2014 09:48

Kde si to prosim ta daval rezat a kolko to stalo?

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

16. úno 2014 14:40

Tam kde robia reklamy, majú tam kadeake rezacie stroje. Je to jednoduché, len montáž zaberie čas. A treba si dať pozor aj na materiál. Kamarát to mal, a ked to chcel dať dole tak to išlo po jednom milimetri. Proste to nešlo dole žiadným spôsobom v celku. hrúúúza

Re: PRUHY, POLEPY instalace,tipy a vubec vse okolo

16. úno 2014 19:15

Tohle je 3M folie, asi to nejlepší co můžu sehnat. S prací jsem platil 3.600,- Kč, folie samotná 1.800,- Kč
Dělali mi to v www.autoskloplus.com v Praze 4 MIchelská. Má tam ještě na jedno auto natištený a připravený stejný pruhy - matná černá folie.
Odeslat odpověď