Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Re: Střešní nosič

07. pro 2015 14:04

Zdravim, aktuálně řešim nákup střešního nosiče Thule 754 + Wingbar pro své auto a jelikož příští rok přibude i MiniCooper přítelkyně, tak zvažuju možnost využítí nosiče i pro Minise. Samozřejmě s odpovídajícími patkami.
Jakou délku nosných tyčí na Minise doporučujete?
Půjde o Minise 1.generace One nebo Cooper s 1,6. Jak je na tom vlastně Minis s nosností střechy (já zatim našel 75kg pro oreginál s pevnou střechou), případně jsou zde nějaké rozdíly pro verze s pevnou a prosklenou střechou? Díky :)

Re: Střešní nosič

12. čer 2017 12:41

Koupil jsem příčníky ze Škody Formana. Jsou téměř totožné, práce cca 1 hoďku a mám to za tři stovky. Drží parádně... Zdraví Přema

Re: Střešní nosič

17. črc 2017 07:49

Zdravím, tak jsem absolvoval cestu do Corvatska a příčníky naprosto super. "Kufr" na střeše držel i při 150 km. Pozor je třeba na přední příčník, kde je ho potřeba upravit s ohledem na bezrámové sklo... Pokud by byl zájem, mám i foto. Přema

Re: Střešní nosič

17. črc 2017 10:20

tak sem s fotkama kazda inspirace se ceni :bigups:

Re: Střešní nosič

18. črc 2017 18:38

Snaha je, ale pořád mi to hlásí velký soubor dat, do prd... co s tím mám dělat??????? Přema
pricnik1.jpg

pricnik2.jpg

pricnik3.jpg

pricnik4.jpg

pricnik5.jpg

Re: Střešní nosič

18. črc 2017 21:27

Zmensi rozliseni fota nebo mi to soupni na pampeago@seznam.cz a ja ti to tam vlozim :wink:

ps. hotovo 8) a dobra prace :bigups:
Odeslat odpověď