Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Jak sundat komplet masku chladiče (oba kusy)?

16. led 2016 10:29

Na mojí obranu,použil jsem funkci hledat a nepochodil...možná jsem použil špatnou kombinaci slov,ale myslím si,že to tu někde možná je,ale nenašel... :(
Pořídil jsem komplet černou masku ,,ala verze S,, na R50 a potřeboval bych si to přehodit,má někdo zkušenost a nebo postup.
U té horní části v kapotě jsou z druhé strany takové příchytky,vypadá to jako matka,ale zkoušel jsem to šroubovat a asi tam není závit?Jak to sundat?Nechtěl bych to zbytečně zničit.Jak to tedy sundat?
A dolní část,tam se asi k tomu nedostanu,co?Musí dolů nárazník?Nebo se dá k tomu nějak dostat?
Ptám se raději vás,protože věřím,že bych na to také nějak přišel,ale nechci jít cestou pokus-omyl...chtěl bych rovnou správně :D je tu dost lidí co to má na autě,tak snad někdo ochotný poradí...díky

Re: Jak sundat komplet masku chladiče (oba kusy)?

16. led 2016 10:58

horni dil je o lehkem "pačení" zespoda a zaroven sroubovani... zavit tam uplne neni, jsou tam takove specialni matky....

dolni dil, aby si ho neznicil, je lepsi sundat naraznik, je tam to nacvaknuty... takze sundat naraznik, a z vnitrni strany odcvakat....

Re: Jak sundat komplet masku chladiče (oba kusy)?

16. led 2016 14:12

Ahoj, ja jsem na R50 horní masku normálne odšrouboval klíčem ona si tam ta "matka" udělala závit a na konci jsem za to lehce vzal a bylo. Na dolní části jsem jen opatrně zašťoural šroubovákem u jednoho úchytů a zbytek šel sám.. (dělal jsem to na R50 před faceliftem) na netu bylo někde i video. :)

Re: Jak sundat komplet masku chladiče (oba kusy)?

16. led 2016 17:05

díky chlapy za rady...
Epp:Nenašel bys odkaz na ten návod?Já právě na youtube hledal a nic... :(

Re: Jak sundat komplet masku chladiče (oba kusy)?

17. led 2016 01:09

tak jsem koukal a už jsem to taky nenašel, ale zvládl jsem to já, tak to zvládne každej :) jen to chce trpělivost trošku

Re: Jak sundat komplet masku chladiče (oba kusy)?

20. led 2016 14:08

Tak vrchní díl v kapotě vyměněný...
U spodního jsem zatím nechtěl sundavat nárazník,ale rámeček mi šel celkem snadno sundat i tak a teď ta středová chrom lišta co je v rámečku,jak je přidělaná?Není to náhodou lepený k nárazníku?Jak tu sundám?Prostě vnitřek spodního dílu co je v nárazníku?Rámeček je sundaný a teď zbývá sundat tu chrom výplň (lištu)...

Re: Jak sundat komplet masku chladiče (oba kusy)?

20. led 2016 14:20

Ta je prilepena oboustrankou...
Odeslat odpověď