Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Rozprasovac ostrekovacov

01. led 2013 23:55

Ahojte priatelia, otazka daju sa vymenit tie hnusne flusatka za rozprasovace?

Re: Rozprasovac ostrekovacov

02. led 2013 00:17

No napada me pouzit trysky z Octavie 2 nebo Fabie 2 a nejak to pekne nabastlit. Pac to curani na sklo je opravdu o nicem...

Re: Rozprasovac ostrekovacov

02. led 2013 00:26

no neviem ako vam, ale mne voda v ostrekovaci vydrzi tak tyzden max... Na favorite mi vydrzala niekedy aj par mesiacov :/...

Re: Rozprasovac ostrekovacov

02. led 2013 00:33

No me ze vseho nejvic se*e ostrikovani svetlometu... Musim zkusit OKCZ, zda to neumi nekde zakazat... :D

Re: Rozprasovac ostrekovacov

02. led 2013 00:52

Jde to zakázat :D

Re: Rozprasovac ostrekovacov

02. led 2013 00:54

Super, az u tebe budu tak to musim mit :D

Re: Rozprasovac ostrekovacov

02. led 2013 00:56

Jinac teda spousta lidi si na sva auta, ktere na sklo curaji bastli tyto trysky:

http://www.autokelly.cz/#|e7mycPCg62p3b ... SLrhTEb6qd

Asi to otestuju...

Re: Rozprasovac ostrekovacov

02. led 2013 01:34

nejde mi to otvorit. Ale premyslal som ze by som si to spravil ako to ma MB VITO. Ostrekovace na stierace

Re: Rozprasovac ostrekovacov

02. led 2013 01:59

nerieši tento heated spray washer retrofit tiež váš problém?
http://www.mini2.com/forum/second-gener ... tions.html

ale keď som sa chvíľku pohral s nastavením kam to čúra tak mi to nikdy nevadilo, že to nie je rozstrek a la octaviaII...

ad ostrek xenonov, nie je to zákonná požiadavka, kedže pri špinavom svetle dojde k lomu lúča a teda oslepovaniu vodičov oproti ako aj v smere? divné, že to ide zakázať uplne...

ale aj tak mi ta nádobka vydrží hodne dlho, keďže ten ostrekový algoritmus co je na R60 mi dojde hodne slušný...
u OII som mal podobný problém ako riešite...u R56 mi to došlo tiež v pho...

Re: Rozprasovac ostrekovacov

02. led 2013 03:00

mna nebavi kazde 2 tyzdne tie ostrekovace nastavovat :(... Zadny ostrekovac som nastavil po 2 hodinach a potom sa znovu rozsteloval po prvej diere... Nakoniec som to riesil prilepenim sekundovym lepidlom. Takze dufam ze sa mi opat neucpe, ked som kupoval auto zadny ostrekovac vobec nefungoval

Re: Rozprasovac ostrekovacov

02. led 2013 12:11

Patrik: odkaz fachci, jen autokelly ma web nejaky na prd, jinak cislo dilu je 3B0-955985

Speedy: asi by mel ostrikovac svetel ostrikovat, ale nejak mi prijde ze to spis zasere celou kapotu a svetlo to moc neocisti, nicmene daleko vic oslnuje kazda druha Fabie, takze nejak nebudu resit jestli muj spinavej svetlomet nekoho bude oslnovat - Minika tak jako tak po kazdy vyjizdce oplachuju, takze nejak nemam pocit ze jsem mel nekdy spinava svetla :D

Re: Rozprasovac ostrekovacov

02. led 2013 12:23

Souhlas. Me ty ostrikovace svetel, taky trochu zlobi. Ale zase jsou dobry na "sprchovani" pitomejch cyklistu.

Re: Rozprasovac ostrekovacov

02. led 2013 13:52

Peppino píše:Patrik: odkaz fachci, jen autokelly ma web nejaky na prd, jinak cislo dilu je 3B0-955985

Speedy: asi by mel ostrikovac svetel ostrikovat, ale nejak mi prijde ze to spis zasere celou kapotu a svetlo to moc neocisti, nicmene daleko vic oslnuje kazda druha Fabie, takze nejak nebudu resit jestli muj spinavej svetlomet nekoho bude oslnovat - Minika tak jako tak po kazdy vyjizdce oplachuju, takze nejak nemam pocit ze jsem mel nekdy spinava svetla :D

no ja som vybral poistku na ostrek svetlometov a. :mrgreen:

Re: Rozprasovac ostrekovacov

02. led 2013 14:41

Mě teda vždycky přišel ten rozprašovač ve fabii šílenej... ale je to 1.gen, druhá to má možná lepší.

Ostřik v Mini mi přijde dobře řešený, většinou stačí cvrknout jen trochu, a celkově mi ta nádobka přijde jako bezedná.
Odeslat odpověď