Prepnout do plneho zobrazeni
karosérie, okna, spojlery, zrcátka, světla...
Odeslat odpověď

Podivna uprava

18. úno 2006 12:50

todle je jedna z mene znamych uprav new mini cooperu http://www.wreckedexotics.com/newphotos/weird/weird686.shtml

18. úno 2006 12:52

:shock: :cry: :cry: :cry: chudák řidič i autíčko :cry: :?

18. úno 2006 13:20

Mě to nepříjde moc srandovní :cry: Chudák Mini

18. úno 2006 13:50

mno nejde ani tak o zabavu......spis jen ukazka toho jak to muze dopadnout.
Dalsi vec je to ze i kdyz je to jakkoliv kultovni a skvele ...... porad je to jen auto. Navic co se tyce new mini cooperu ....... neni to az takova tragedie ..... prece jen je volne v prodeji. Kdyby to byla njaka raritka z 1960 tak bych to nejspis nepodal takhle.

20. úno 2006 16:57

Podle mne by se takovyhle fotky meli davat na billboardy apod. Nejde o mini, ale o myslim, ze je 99,9% sance, ze ridic toho mini si za to muze z vetsi casti sam. Nerikam, ze spravne je pouze jezdit podle predpisu (priznam se, ze ja tak nejezdim), ale pouzivat hlavu a mozna si i trochu vsimat okoli a ne jenom zakriveni zatacky. No, moralista promluvil, priserne, ja vim. Prvni co me napadlo kdyz jsem to videl.

20. úno 2006 19:18

Heled..nezlob se na mě, ale nemyslíš že se třeba mohlo stát že mu náklaďák nedal přednost?? Nebo cokoli jinýho?? Jak můžeš vědět že to byla jeho chyba?? Můžeš jet obezřetně jak nikdo na světě.....mít v dokonalým technickým stavu auto...reakce leoparda...a prásk...ani nevíš jak se to stalo.prostě občas se s tím NEDÁ nic dělat.

20. úno 2006 22:44

Máš pravdu, ale konkrétně, viděl jsem auto co zajelo pod náklaďák jak říkáš (akorát usnul řidič osobáku) a jsem rád, že jsem to neviděl na vlastní oči, protože ty fotky byly strašné. Téměř všem nehodám se dá zabránit (proto se jich neděje tolik, když se veme v potaz počet řidičů a aut). Nemusí to být zrovna chyba řidiče, ale mohl tomu zabránit. Taky jsem se vysekal na skútru a právně to moje chyba nebyla, ležel jsem kvůli tomu 1/4 a další jsem chodil o berlích. Po šesti měsících jsem odložil ortézu a pohyboval se opatrně za pomoci berli. Mohl jsem tomu zabránit. Reflexy nemáš nikdy dost dobrý jde o to předvídat tu situaci a být schopen na ni zareagovat. Neříkám, že jsem nějaký super řidič. Nemám moc najeto, ale jezdím podle svých schopností a počítám s tím, že to auto (kdybych uvedl, že je to řidička tak mi začnou některé slečny nadávat) sice dává blinkr přes celou křižovatku, ale neodbočí a proto si počkám jestli začne brzdit. Můžu mu tam "vletět" a pak dokazovat, že blikala (stalo se mi to dneska a opravdu to řídila žena), nebo si počkat a zjistit, že jsem udělal dobře a jet klidně dál. Toť malý příklad jak to myslím.

Nejsem odborník, ale to auto vypadá, že min. rolovalo po poli což se jentak nestane, ale samozřejmě ta možnost tu je. Každopádně to auto má na to aby jelo moc rychle na zatáčku, brzdy, či nějaký úhybný manévr a myslím že právě tohle to mohlo zapříčinit. Neříkám ovšem, že bouraj pouze nebezpečný volové a také neříkám, že kdykoli nabourám, tak za to můžu!

21. úno 2006 13:14

Beniik píše: sice dává blinkr přes celou křižovatku, ale neodbočí a proto si počkám jestli začne brzdit. Můžu mu tam "vletět" a pak dokazovat, že blikala (stalo se mi to dneska a opravdu to řídila žena), nebo si počkat a zjistit, že jsem udělal dobře a jet klidně dál. Toť malý příklad jak to myslím.


A udelal jsi dobre, protoze i kdybys ten blinkr prokazal, bylo by to podano proti tobe. Cetl jsem o takovem pripade, a projel to chlap, ktery vyjizdel z vedlejsi. Sice ridicka na hlavni priznala, ze zapomela vypnout blinkr, ale dle policie neprojevila dostatecne umysl odbocit, tj. nespomalila a nezacala si najizdet na odboceni...

21. úno 2006 13:17

Beniik píše:pouzivat hlavu a mozna si i trochu vsimat okoli


hlavu pouzil - k vyztuzeni strechy :D (no nejsem ja ale blbec ? :?: )

13. dub 2006 20:12

nafoceno v Lipsku a trochu to přehnaly :lol:
Přílohy
hrůza 2.jpg
hrůza 2.jpg (162.83 KiB) Zobrazeno 9737 krát
hrůza 1.jpg
hrůza 1.jpg (177.82 KiB) Zobrazeno 9737 krát

13. dub 2006 20:18

Koukám ,že jsi mě předběhl :wink: Taky jsem to chtěl vložit.Nevypadá zas tak zle ,ale asi by se to na trhu neuchytilo :? Byl jsi tam?

13. dub 2006 20:21

Nebyl jsem tam ale je to přímo od jednoho zdroje co se tam byl podívat,když to vidím tak jsem o nic nepřišel :lol: ale pravda je že každému se líbí něco jiné.Byl to jen můj názor.

13. dub 2006 20:25

Jasný já bych to taky nebral ale zas je to přijatelný proti těm ostatním variacím co se objevily na autosalonech.Jinak v Lipsku to bylo super a dokonce jsem si sedl do GP :lol:
Odeslat odpověď