Prepnout do plneho zobrazeni
Rady a tipy při pořízení New Mini - motory / stav / na co si dát pozor...
Odeslat odpověď

Re: první mini r53 jcw

31. led 2018 02:47

https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 68976.html

a do Něměcka ses nedíval?

Re: první mini r53 jcw

31. led 2018 05:51

palac píše:https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v%C5%AFz/MINI-Mini-Cooper-S,-JCW,Xen,Led,-Harman/vhc:car,cnt:de,ms1:17500_7_jcw,prx:8000/pg:vipcar/253668976.html

a do Něměcka ses nedíval?


Dival ale jsou tam cca 3 kousky v me cenove relaci, u tohodle me zarazi ze ma klasicke eskove narazniky coz pry taky bylo ale nelibi se mi to :D

Re: první mini r53 jcw

31. led 2018 06:19

kluci co mate jcw kolik kw mate napsano ve velkem technicaku? pry kazdy jcw ma stribrny kryt cooleru a na nem certifikat nalepku stitek jcw

Re: první mini r53 jcw

31. led 2018 07:55

JCW narazniky a prahy (JCW paket) byl jen za priplatek. "Zakladni" JCW obsahovalo na prvni pohled, co se da zjistit asi jen vejfuk....

Re: první mini r53 jcw

31. led 2018 10:42

a narazniky z fotek vypadají na US verzi takze kdo vi co to kdo poskladal.

Re: první mini r53 jcw

01. úno 2018 16:03

Tak tento příběh mě začína zajímat. Dojel se na to auto někdo podívat? Jak to dopadlo?

Re: první mini r53 jcw

01. úno 2018 16:29

Mě se zdá že jej koupil ten co se na něj tady ptal. Aspoň jsem to tak pochopil z komentáře na FB :D

Re: první mini r53 jcw

02. úno 2018 22:27

Jo jo, podle jiného vlákna už víme jak to dopadlo...

Re: první mini r53 jcw

03. úno 2018 11:18

Zdravim vespolek :)

Ano MINIho jsem koupil, nakonec prodavajici ktery se ani nedostavil do bazaru kde udajne MINIho nechal kamaradovi z rodiny ktery bazar vlastni dal po telefonu nejakou slevu na veci ktere jsem objevil a zdaleka nebyl ve stavu ktery uvadel na netu a novy kompresor jak bylo psano auto nevidelo ani z dalky :D

Uz jsem se chtel otocit a jet domu, nakonec se vykomunikovala cena 155tis a prece jenom takove MINI jsem tady nikde nevidel, psal jsem tedy znamemu do BMW a ten mi potvrdil ze je to WORKS z vyroby a nejakou servisni historii a havarijni udalosti co jsou psany kdy vozidlo bylo servisovano v autorizaku, vicemene auto bylo servisovano v DE do svych 189000km cca a zbychy cca 25000km uz tady.

Aktualne je na tom auto tak, ze chce vymenit silentbloky motoru, cepy na predni naprave, gumy stabilizatoru, udelat predni brzdy a co je hlavni motor nejede jak by mel. Majitel udajne menil kompresor takze zalezi co tam ted je, jestli JCW nebo z eska a jaka je tam remenice. Auto nejde za plynem, takze budu zjistovat plnici tlak, tlak paliva, kompresi atd atd, samozrejme uz mam objednane veskere filtry olej nemrzku kabely svicky, nejaky ten zaklad proste, a hura do toho

Nicmene strasne si auto uzivam a jsem rad ze ho mam a bavi me den ode dne vic a vic, takze veskere hejty co jsem to koupil atd atd prehlizim :D Koupil jsem ojedinely mini a hlavne JCW a v teto barve vybave atd no proste sen, diky moc vsem co mi pomohli s informacema okolo tohoto auta :)
Odeslat odpověď