Logo
Právě je 27. dub 2024 16:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koupili byste od Invelt ?
PříspěvekNapsal: 24. črc 2015 22:40 
Offline
guru minifóra
guru minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. led 2015 23:22
Příspěvky: 575
Bydliště: Praha
cartman píše:
Se nám to tady rozdebatilo :). Takže si dovolím nechat padnout mou mušku do vařící se polévky taky :D.
.....................
Dává to smysl nebo ne? ;)


Napsal jsi to myslim naprosto přesně, k tomu není co dodat. Snad jen, pokud se někde spálím, tak už tam nikdy nejdu....

_________________
MINI COOPER S 2006
KAVS Pulley 15%
GP software by OKCZ
Neexistuje racionální důvod si koupit MINI, tak jsem si ho koupil :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupili byste od Invelt ?
PříspěvekNapsal: 26. črc 2015 22:18 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. kvě 2012 17:50
Příspěvky: 128
Bydliště: Praha/Karlovy Vary
Dožadujete se tu zkušeností takže:

U Inveltu jsem několikrát servisoval (mam to mnohem blíž než Čestlice, tak proto padla volba na něj), auto mi vrátili vždy v perfektním stavu. Kolikrát mě chtěli hodit aspoň na metro, ale dopadlo to, že mě hodili až domu. Jednání občas maličko kostrbaté, ale nic levého, spíš nevědomost a zbrklost než nějaký úmysl. Hlavně šlo o věci - díl bude v úterý, pak díl bude ve středu, nakonec byl v pátek protože tohle a ono... Ale musim zdůraznit, že na kvalitu práce si nemohu stěžovat.
S Radimem jsem se setkal dvakrát, nepředpokládám, že by si pamatoval. Zákazníků projde spousta. Celkem viditělně ochladl jeho zájem, když mi po měsíci od návštěvy salonu volal a dozvěděl se, že s volá s křížkem po funuse, auto už jsem měl odjinud (od německého dealera, který neváhal a nabídl skvělou cenu). To se tak holt stává.
Teď jsem jednou byl na servisu u garážníka (už mam dávno po záruce, takže jsem si řikal, že to zkusim), no a budu se vracet do Inveltu. Nebyl jsem spokojen a ta cca 25% úspora mi za práci, které nevěřim nestojí.
Pro všechny, kteří zvažují koupi bazarového auta - nechte si udělat prohlídku u konkurence - rádi najdou kdejakej zádrhel. Kupuju třeba u Renocaru, necham prohlídnout v Inveltu a naopak. Hoši se rádi předvedou, že jsou větší machři, než "kolegové" z konkurenčního zastoupení.
Jinak můj názor na značkové servisy je dobrý, BMW si hlídá poskytované služby, pravidelně školí atd... Mezi zančkovými servisy bych moc rozdíly neviděl, leda znáte lidi odněkud a věříte jim třeba trochu víc. Jinak bych jezdil tam, kde to mam nejblíž.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupili byste od Invelt ?
PříspěvekNapsal: 27. črc 2015 22:35 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 29. bře 2011 23:57
Příspěvky: 1653
Bydliště: North Bohemia, origin MI, SVK
moje zkusenosti s Inveltom - svojho času som tam servisovaval 2auta MINI, kupoval hafo dielov a mam to tam dalej ako k druhej pražskej zastávke.

servis a personál v okolí servisu mi došiel v porovnaní s ďalšími 3mi servismi BMW v ČR kam som mal možnosť pravidelnejšie zájsť najmenej namachrovaný a asi najbližší tomu, kde by som to u BMW čakal.
v SR som mal len jednu skusenosť s diskom v KE a bol som rád že nikdy viac.

predajcovia sa snažia výjsť v ústrety všade, či to je MINI, BMW, VW alebo Škoda...holt co im iné ostáva...
a dohodnúť na sleve tu a tam sa vždy dá...
za posledné 3roky sme brali cca. 7aut tu a tam

Auto som z Inveltu bral mierne jeté, Radimova ochota pomoct bola vždy ukážková.
Volal, snažil sa a vždy dohodol co bolo možné aj nemožné.

Aktuálne sa blížim mete 166tkm a nemenil som nič len olej a dostičky. 2garančky prebehli bez problémov.
Auto od autorizovaného servisu by som bral vždy radšej ako od no name, ale vždy to chce na to pozrieť par krát a porovnať si možnosti. Aj ten mechanik co robí príjem može mať špatný deň, ale šanca domoct sa svojho bude u autorizáka vačšia ako u no name. Samozrejme nie je to zadarmo a vsetko ma svoje pre a proti.

Aj keď už som počul od ľudí, že ani v BMW to vždy nejde /nie Invelt skusenost/.
Holt chce to štastie a lina hu.a hole nestastie...

_________________
03 MC R50 where it all started...MINI obsession
07 MCS R56 speed...salt...pepper...chilli
11 CM SD R60 distance well done


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupili byste od Invelt ?
PříspěvekNapsal: 15. zář 2015 14:52 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 16. úno 2013 17:01
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha
No já přidám svojí kapkou vody do mlýna, kupoval jsem teď ojetého Mini JCW v Inveltu červeného a byl jsem moc spokojen s prodejcem s jednáním a vůbec s vystupováním, bohužel se mi už po dvou dnech hodil Miník do nouzového režimu, teď to spolu řešíme a zatím to vypadá, že se o to postarají. Snad od toho nedají ruce pryč. Dám Vám vědět jak to nakonec dopadlo.

_________________
Mini Cooper S 2004 125kW - kde je mu asi konec? :-(

Mini ONE D 2005 65kW - musí se šetřit! Taky uz odjel...

Mini John Cooper Works - málo místa na jedno auto a sviště

Mini F56 S JCW Pro KIT - 2014 - už jako druhé auto :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupili byste od Invelt ?
PříspěvekNapsal: 15. zář 2015 21:16 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. led 2014 14:11
Příspěvky: 103
facny píše:
No já přidám svojí kapkou vody do mlýna, kupoval jsem teď ojetého Mini JCW v Inveltu...

v Inveltu? JCW? ...tam přece vědí že:

"koupit JCW je sázka do loterie, pokud si ho koupí jako ojetý (2008... to bude mít okolo 100k), nedá se počítat s tím, že s ním německá důchodkyně drandila o víkendu do Lidlu (nebo že by nedejbože pocházel z ČR?), ale mohl dostávat pořádně zabrat. V F1 se taky mění motor po 2 závodech..."

;)

p.s.: sorry tu ironii, ale text v uvozovkách mi byl řečen právě pánem z Inveltu (s komentářem ode mě v závorkách), když jsem tady plakal jak se mi u JCW rozsypal motor (který mimochodem stále ještě nejezdí).

_________________
Austin, Morris, Rover... and BMW. Just deal with it.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupili byste od Invelt ?
PříspěvekNapsal: 15. zář 2015 22:33 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 29. lis 2010 17:41
Příspěvky: 293
Koupil jsi u nás? Servisuješ u nás nebo jiném autorizovaném servisu? Ne. Pokud jsi mne nepochopil, je mi to líto. Když jsem četl Tvůj článek, tak ve voze chyběla část výbavy, i péče o vůz nemusela být příkladná. Snad je logické, že pokud budu s JCW závodit a nestarat se o něj, tak půjde do kopru nejen motor. Prostě jsi naletěl a koupil vrak splácaný dohromady, aby se prodal, nebo jsi měl jen smůlu.
Od klienta jsem vykoupil mimořádně udržované MINI, 7 let staré, naj. 44 tis. km, garážované, lak a čistota vozu jako z fabriky, stav perfektní. Koupil ho mladý kluk, do půl roku odepsal automat. Jeho soused mi říkal, že mu dával kouř a nedbal na jeho rady, jak jezdit.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupili byste od Invelt ?
PříspěvekNapsal: 15. zář 2015 22:47 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 29. bře 2011 23:57
Příspěvky: 1653
Bydliště: North Bohemia, origin MI, SVK
To nema zmysel...Radime.

To je jak polka prispevkov pod francuzskou popelnicou su problemy genI.

A stejne si to niekto dovezie z DE alebo IT s pocitom super kupy- zobere prve alebo druhe najlacnejsie. Chvilku sa potesi. Do polroka sa mu to rozsype, "zhodnoti" na dvojnasobok ceny a zacne kolecko na fore jak to stoji za ho.no v servise alebo celkove...

_________________
03 MC R50 where it all started...MINI obsession
07 MCS R56 speed...salt...pepper...chilli
11 CM SD R60 distance well done


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupili byste od Invelt ?
PříspěvekNapsal: 15. zář 2015 23:22 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. kvě 2015 22:39
Příspěvky: 275
Bydliště: Mělník (Praha)
cartman píše:
koupit JCW je sázka do loterie, pokud si ho koupí jako ojetý (2008... to bude mít okolo 100k), nedá se počítat s tím, že s ním německá důchodkyně drandila o víkendu do Lidlu (nebo že by nedejbože pocházel z ČR?), ale mohl dostávat pořádně zabrat.

...naprosto souhlasím!
Osobně jsem své JCW R53 kupoval v DE záměrně nejlevnější, za 5200EUR ...ještě jsem "turka" bazaristu přesvědčil, aby mi slevil 200EUR a zaplatil převozky!
Bylo mi jasné, že budu rád, když motor vydrží z Mnichova do ČR. Hlavně, když jsem viděl po vytažení měrky, úplně čistý nový olej.
Motor má najeto 175tis. docela mě překvapuje, že stále drží (a to ho moc nešetřím ...náhoda).
Speciálně u JCW, pokud tomu člověk nerozumí a nemá prostředky / možnost počítat s kompletní GO celého agregátu (motor a převodovka) tak doporučuji kupovat pouze nové auto (hlavně poslední modely motorů). U toho máš jistotu, že jak se k autu chováš, tak ti bude sloužit! Nebudeš pak plakat nad něčím za co "nemůžeš"!

..už se těším na jaro, to bude můj agregát podle mých jasných představ (...navoněný, s novým elánem do života) :D

_________________
MINI Cooper S Works 2003
LINK G4+ Vi-PEC ECU Plug-In
KAVS Pulley 15% +CrankPulley 2%
GRS Motorsport Intercooler
Milltek Sport Full Performance Exhaust System
V-Maxx Big Brake Kit 330mm
Ferodo Racing DS 3000
PowerFlex BlackSeries


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupili byste od Invelt ?
PříspěvekNapsal: 15. zář 2015 23:50 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. led 2014 14:11
Příspěvky: 103
tak už se konečně shodněte... jsou ty bazarový JCW pojízdný šroty nebo ne? ;).

Ale vážně. Je zajímavé číst ty postoje (připomínají mi ten vtip "Nepěkně mluvíš o Miníkovi... takhle ho neprodáš" co jsem tu už citoval). Pokud bych měl vzít sumář tak musím dojít k závěru: jo, na 100% a vždy. Nikdo když prodává auto neřekne "jasně, jezdil jsem s ním jako prase a dlabal na servis". Každý prodává auto o které bylo exkluzivně staráno. A pokud u JCW stačí být 6 měsíců v rukou idiota a začne kukat kde co... uf. Tak to je nářez. Zcela tedy rozumím tomu co napsal dejvaval. A facnymu samozřejmě přeju, aby byl ten klikař co narazil na dobrý kus u dobrého prodejce.

_________________
Austin, Morris, Rover... and BMW. Just deal with it.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupili byste od Invelt ?
PříspěvekNapsal: 16. zář 2015 10:21 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. pro 2010 18:00
Příspěvky: 1734
Bydliště: Hradec Králové
To není jen u JCW, ale u libovolného auta můžeš zrasit ježděním nadoraz bez odpovídající péče všechno možný. Stačí nedochlazovat turbo, špatně řadit...

Je jasné, že pak bude tvrdit, že auto mělo exkluzivní péči. Ale to přece neznamená, že 100% prodávaných aut jsou pojízdné vraky. Hodně klubáků zde dává příkladnou péči, až přehnanou péči, a pak prodávají a kvůli lásce k autu člověk určitě nemusí být registrován na fóru.
Před koupí nedůvěřuj, ale prověřuj, většina neduhů se určitě nechá poznat.

_________________
2010-2018 Mini Cooper S (2007)
2023- Mini Cooper S JCW Checkmate (2006)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupili byste od Invelt ?
PříspěvekNapsal: 16. zář 2015 12:13 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 16. úno 2013 17:01
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha
No pro dnešek toho bylo s upřímností trochu moc :-). Upřímně já jsem Miníkovi dal vždycky to nejlepší co jsem mohl a budu v tom pokračovat, v koutku duše doufám, že když to měl jeden majitel celých 130t. km, že by se k tomu mohl chovat s úctou, navíc s tím opravdu jezdil vždy do Inveltu na servis a i to, že jsem Miníka koupil přímo v Inveltu mi dává určitou (i když čtu že není žádná) jistotu, že to nebude celé složenka a vrak na odpis a celou GO. Zatím Inveltu držím palce, aby se vše vysvětlilo a spravilo, abychom byli všichni šťastni z obchodu na straně Inveltu a budoucích zážitků na straně mé :D

_________________
Mini Cooper S 2004 125kW - kde je mu asi konec? :-(

Mini ONE D 2005 65kW - musí se šetřit! Taky uz odjel...

Mini John Cooper Works - málo místa na jedno auto a sviště

Mini F56 S JCW Pro KIT - 2014 - už jako druhé auto :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupili byste od Invelt ?
PříspěvekNapsal: 06. říj 2015 08:38 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 16. úno 2013 17:01
Příspěvky: 157
Bydliště: Praha
Takže přicházím se závěrem z kauzy Invelt a ojetý vůz, přes dva týdny tam v podstatě auto stálo, snažili se, vyměnili i pár dílů "raději" a auto teď sice opět spadlo do nouzového režimu, ale i dle vyjádření importéra to není nic neobvyklého, v podstatě se to děje a ví se to, kvůli ochraně motoru. Změnil jsem trochu na jejich doporučení svůj styl jízdy (jsem zvědavej kdy přijdu o papíry) a teď za 270 km jen jeden nouzový režim. Děkuji tedy tímto Inveltu za snahu a budu doufat, že si to nějak sedne.

_________________
Mini Cooper S 2004 125kW - kde je mu asi konec? :-(

Mini ONE D 2005 65kW - musí se šetřit! Taky uz odjel...

Mini John Cooper Works - málo místa na jedno auto a sviště

Mini F56 S JCW Pro KIT - 2014 - už jako druhé auto :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupili byste od Invelt ?
PříspěvekNapsal: 06. říj 2015 13:52 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. kvě 2015 22:39
Příspěvky: 275
Bydliště: Mělník (Praha)
...to mi přijde hodně ujetý, nicméně mě to od nich nepřekvapuje.
V Inveltu v Praze si neporadili ani s rozkodóvaným klíčkem u staré E39. Hned ti rádi prodají nový za 5tis! (auto zase jezdí i se starým klíčkem)
Možná je s nimi někdo spokojený, ale já mám na jejich servis svůj názor.

...velmi vtipné z jejich servisu odtahovat auta na laně :lol:
(osobní zkušenost)

_________________
MINI Cooper S Works 2003
LINK G4+ Vi-PEC ECU Plug-In
KAVS Pulley 15% +CrankPulley 2%
GRS Motorsport Intercooler
Milltek Sport Full Performance Exhaust System
V-Maxx Big Brake Kit 330mm
Ferodo Racing DS 3000
PowerFlex BlackSeries


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz