Logo
Právě je 27. dub 2024 12:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mám/Nemám Cooper S 2007
PříspěvekNapsal: 14. led 2015 17:35 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 14. led 2015 17:09
Příspěvky: 1
Bydliště: Kolín
Ahoj,
právě jsem prodal jsou Mazdu MX5 a poohlížím se po něčem s pevnou střechou
a podobnými vlastnostmi. Takže MINI Cooper S je jedna z variant.
Furt ale čtu, jak ty motory od PSA jsou špatný. Tak se chci zeptat: Je to vážně tak hrozný
nebo se o ten řetěz a napínák a ostatní věci, musím prostě jen starat? Nedělá mi problém
si na auto udělat čas, takže měnit olej každých 10 - 12000 není problém.

Máte tady s tím prosím někdo zkušenost?

Jinak jsem na netu našel tohohle: http://suchen.mobile.de/auto-inserat/mi ... ORT&noec=1

Tak se chci zeptat, na to bych si při případné koupi měl dát pozor a zda se tento kousek opravdu vyplatí dotáhnout?

Díky
RadunnaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mám/Nemám Cooper S 2007
PříspěvekNapsal: 14. led 2015 17:41 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 676
Bydliště: Plzeň/Praha
to je porad dokola... je toho tu uz napsano mraky a otazky jsou porad stejne :-(

je to proste auto (pro vetsinu jen spotrebni vec), takze pokud nekdo se o auto nestaral, tak na to vzdycky nekdo doplati...

A jinak k autu, podle fotek stejne nikdo nic nepozna.... auto muze byt totalni vrak, ale bude krasne umyte a nalestene a bude to jen navonena bida... ale i naopak, muze byt super a nebudes s tim mit zadnou starost....

A na co si dat bacha? Na vsechno, je to 8let stary auto, ktery ma 170koni a je to motokara... takze co si o tom myslet... jen pro rohliky s tim nikdo urcite nejezdil....

EDIT: jeste pri predstave, ze je to jedno z nejlevnejsich eSek v Nemecku...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mám/Nemám Cooper S 2007
PříspěvekNapsal: 18. led 2015 18:47 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. kvě 2014 11:46
Příspěvky: 321
Bydliště: Praha 5
Ja jel taky takhle do Nemecka. Pred 3/4 rokem, auto bylo malinko drazsi nez tohle, ale take jedno z nejlevnejsich v nabidce. Nemam xenony, ale zase sklenenou strechu.
Auto je uplne v klidu, ale perfektni (bez investic), to ne. To proste nelze cekat u aut na spodni hranici cenovych nabidek. Samozrejme ze ta cena ma duvod a auto ma neco najeto a par let za sebou.
To moje teda nemci vubec nelestili (projeli jen myckou) a vnitrek spinavy. Samozrejme to vubec nevadilo. Kupovat auto tam by melo byt zarukou nestocenych km (je to tam trestny cin a kupoval jsem to v rodinem bazaru).
Na miste jsem nasel chyby, o kterych se 'prekvapive' nepsalo na webu:
- praskle okno - asi 10 cm - jiz vymeneno,
- totalne sjeta predni kola - taky jiz vymeneny,
- utrzena antena - zarezla a sroubeni utrzene v zakladne
- svitila vymena oleje - jakoze pry - 'nema najeto jeste 30.000 km, je tam jen vice nez 2 roky, takze OK'... mno... taky uz meneno
- az pozdeji jsem si vsiml, ze huci lozisko(a).
(Jinak teda za 3/4 roku nastesti pohoda a zadna porucha. Olej trochu zere, ale zatim mi prislo, ze to bylo jen po jezdeni na okruhu. Hladina jinak drzi.)
Dalsi duvod nizsi ceny byla prochazejici technicka v Nemecku (snad uz jen 2 tydny), coz mi bylo uplne jedno. Jim ne, protoze by do toho musel nekdo investovat, aby to proslo kontrolou.
Dost vtipna mi prisla servisni knizka, ktera byla vyplnena tak, jak mela - takze auto 7 let stare, s neco kolem 97.000 a bylo na servisu 3x (slovy trikrat!!!) - jakoze presne podle BMW predpisu - ve 30.000; pak v 60.000 a potom 90.000. Eeehhhh.... Chapu to u sluzebni Octavie, ktera najede za 1 rok 30.000 km a nikoho nenapadne s tim zavodit, ale moje auto se asi obcas projelo, kdyz predchozi majitel totalne sjel predni gumy a ani je nestihal menit se zadnima.

_________________
'S' 2007 ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz