Rady a tipy při pořízení New Mini - motory / stav / na co si dát pozor...
Odeslat odpověď

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

13. led 2015 18:22

Dneska konečně přijel můj MINICOOPER S do Inveltu a ve čtvrtek je předání :-) Nějak se to hochům nepodařilo dostat ho do ČR dříve, skoro měsíc je fakt dost...

IMG_1473.jpg

IMG_1472.jpg

IMG_1469.jpg

IMG_1471.jpg

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

13. led 2015 18:46

Chvalim odvaznou barvu :bigups:
Tak at dela jen radost...

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

13. led 2015 19:34

Velka gratulacia, predbehol si ma:)

Prajem vela stastnych kilometrov

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

14. led 2015 09:25

Gratulace! Úplně živě si dokážu představit to nekonečné čekání :-)

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

14. led 2015 10:13

Gratulace, moooc hezkej :banana: . Tak hodně šťastných kilometrů a hlavně co nejméně problémů...

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

14. led 2015 10:22

už bych rozbalil stan na parkovišti vedle prodejce a nehnul bych se od něj..

kdysi jsem přebíral novou Audi S3 z výroby, na kterou jsem čekal 4 měsíce. Prodejce jsem donutil mi ho dát hned, jak ho sundali z náklaďáku, sotva stačili udělat předprodejní prohlídku :-)

tedy gratulace a trpělivost :lol:

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

14. led 2015 10:43

Díky všem za gratulace,
myslím si že mini prostě sluší barva a ta orange je super. Můj první mini byl zlutej... Já odpočítávám hodiny, nemůžu se dočkat až si do něj sednu a budu poslouchat zvuk motoru a ještě se pak dlouze hrabat v navigačním menu a zkoušet vychytávky co má. Nejradši bych pro něj dojel dneska, ale manželka je dlouho v práci a tak se to nestíhá.. ale věřte mi, že se mi včera nechtělo odjet. Budou muset ale asi něco udělat se zadní mlhovkou byla v ní voda... asi někde udělali soudruzi v Anglii chybu... :-D

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

14. led 2015 11:13

No jo, mlhovkou to začíná... :-D Dělám si srandu, ať slouží dlouho a bez problémů :-)

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

14. led 2015 12:34

No to je krasavec! Srdce mi zaplesalo :-) Barva úžasná, přeju hodně zábavy s ním. Škoda jen že můj domácí rozpočet by tohle nezvládnul, jinak by volba byla jasná...

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

14. led 2015 13:16

Krásavec. Farba je super, verím, že naživo je to auto ešte krajšie ako na fotke. Veľa šťastných km.

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

14. led 2015 14:25

MINI dorazilo 2 měsíce od objednání, pravda doprava vozu z Anglie trvala díky vánočním a novoročním svátkům 3 týdny místo 2. Některé značky mají termín dodání 6 měsíců a více a nejedná se o výjimečné modely. Orosená mlhovka je řešena kolegy na servisu. Může se jednat jen o kondenzaci vlivem rozdílných teplot a po vysušení se problém neobjeví, preventivně se však vymění za novou, aby bylo vše O.K.

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

14. led 2015 16:19

prosím Tě miniprdíku, ještě mu vemte flexou ten předkus dole na nárazníku :-)
případně napište do Anglie, jestli by si to nechtěli rozmyslet u faceliftu- za dva roky mi skončí leasing a jestli předkus nezmizí, nemůžu si to auto koupit :roll: :lol:

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

14. led 2015 23:06

Jo jo svatá pravda, zadání do výroby bylo BLESKOVÉ to musím před Radimem a INVELT smeknout. V Renocaru by se mi vyrábělo až bývalo 10.1 takže reálné konec ledna nebo únor, tam mi termín nenabídli. Na Beetle jsem čekal pul roku...
Myslím že ze mě Radim musel bejt už šílenej posledních 14 dnu jsme se každej pracovní den slyšeli :-D, tímto se mu omlouvám :-)
Za sebe to beru jako nejlepší možný přístup.
V té mlhovce bude asi vada nebo někde problém protože proč by se vpravo orosila a byla vevntř mokrá a druhá je v pořádku. Ale to se stane na lince to nemá šanci nikdo poznat, kde to dělaj v suchu.
Nevím, zda má PetoPeto už termín předání, ale mel product date o 3 dny dříve než já a auto stále asi nemá v servisu a nedorazilo mu. Takže ještě paráda.

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

14. led 2015 23:28

...tak to aby jsi si pomalu opravil status v podpisu... :lol:

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

14. led 2015 23:32

Také gratulace. Barva je naživo móóóc pěkná, taková neokoukaná :bigups: Takže popis pod čarou teď už můžeš přepsat třeba na " Už jsem se dočkal."

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

14. led 2015 23:34

big_ben_cz píše:...tak to aby jsi si pomalu opravil status v podpisu... :lol:

Koukám, že já než to tu naťukal, tak jsi mě předběhl :wink:

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

15. led 2015 09:46

Takže dnes předání? Myslím, že se tady teď Minicooper22 pár dnů neukáže :banana:

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

16. led 2015 00:47

Pekna Volba
Uzivaj

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

16. led 2015 01:09

Pánové, tak a je doma... moje dojmy? Mám pocit že jsem nikdy asi neměl z ničeho takovou radost a to zejména při jízdě.
Překonalo to asi 1000x moje představy. Jedna věc je se svést kousek předváděčkou a druhá si to pořádně osahat sám v klidu.
Prošel jsem si všechna nastavení systému a co to všechno ukazuje je pecka největší. Co je samozřejmě nejdůležitější a to jak to jede.
Ten zátah od nízkých otáček... Pecka...
Mám ale dilema, zda a jak se to má "zajíždět" na to jsem se Radima nezeptal.
Jinak díky ještě jednou za všechno Radimovi.... kdo chce MINI nikam jinam nechoďte a jděte za ním :-)

IMG_1568.JPG

IMG_1565.JPG

IMG_1553.jpg

IMG_1569.JPG

Re: Koupe nového Mini S - do výroby

16. led 2015 08:57

Máš připravenou novou položku na foru pro majitele 3tí generace. Takže když budeš chtít, založíš si tam profil a tam můžeš začíst vést vlákno od 0 km s tvým Mini. Hodně štastných kilometrů a užívej.
Odeslat odpověď