Logo
Právě je 27. dub 2024 11:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 19. říj 2014 23:26 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. říj 2014 19:07
Příspěvky: 58
Bydliště: Kolín
Zdravím všechny,

je to již 10 let co jsem si koupil svoje první MINI. Po třech letech ježdění a radosti jsem s odchodem manželky jsem přišel i o MINI.
Od té doby jsem MINI neměl ale zůstalo mi stále v srdci. Absolvoval jsem s ním 2X MINI UNITED v 2005 a 2007.

Nyní bych se k MINI rád vrátil, s novou manželkou a dalšími členy rodiny. Proto bych se chtěl zeptat, zda zde někdo má MINI jako hlavní auto pro ženskou s 3 letým dítětem? Dneska má nového VW Beetle, ale to auto nemá duši :-( nic moc jízdní vlastnosti...

Chtěl bych si dát do výroby MINI v Sku benzin, nějaká ta konfigurace, počítám s nějakou slevou... Na koho se mám obrátit jako na prodejce? Co berete jako nejdůležitější ve výbavě?
Svoje první MINI jsem kupoval v místě dnešního Inveltu. Byl jsem nyní i u Renocaru - kde máte lepší zkušenosti se vším?
Prodejce, servis, služby?

Díky za příspěvky

Tomáš

_________________
Orange MINICOOPER S model 2015


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 20. říj 2014 17:21 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 18. kvě 2014 20:17
Příspěvky: 42
Bydliště: blansko
Ahoj, koupil jsem MINI manzelce, pouziva jej na cestu do prace a odvoz syna , skola,konicky a na nakup. Taky esko ale 2004. Ja jezdim vw. V Brnenskym renocaru te budou zboznovat umerne k utracene castce. Shodou okolnosti jsem taky Tomas p.s. nejdulezitejsi u mini je MINI


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 21. říj 2014 10:32 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 21. čer 2014 00:08
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha
Ahoj,

V případě zajmu ti můžu udělat klidně nabídku i já. Jestli máš hotovou konfiguraci tak mi ji zašli na filipsivic@advantage-cars.cz

MINI je rozhodně dobrá volba v jakémkoliv věku a v jakékoliv příložitosti.


Hezký den


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 21. říj 2014 11:24 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. dub 2014 20:03
Příspěvky: 65
Bydliště: České BUdějovice
Kolik je reálná sleva když se zadá MINI do výroby? 10-12%? a čekací lhůta? Dík.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 21. říj 2014 19:38 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. úno 2014 23:55
Příspěvky: 288
Bydliště: Liberec
Tady mas kvalitni rady od zkuseneho uzivatele 8)
1. Peclive vybirej manzelku, nebo tu budes za cas psat znovu. Ale jak jsem pochopil, vybrana uz je, takze uz se jen modlit. :D
2. U mne vzdy s koupi vzdy souviselo jaky maji servis, jak je daleko a hlavne jestli prejimaci technik neni lopata, ktera moje auto komukoli pujci, sedne do toho nezahrateho a hned to vytaci ... Servis byl u mne skoro polovina vahy rozhodovani. Protoze kazde sve auto jsem vzdy velmi nerad daval do cizich rukou. No a idealni servis je take ten, ktery neni 100 km daleko ( coz mi z Liberce u 911 nebo Corvetty moc neslo pod vousy 8) )
3. Slevu Ti dneska daji zhruba stejnou, pokud mas zname, tak i lepsi. Auto objednane u dealera v Nemecku muze byt jeste levnejsi, protoze tamni importer ma lepsi ceny - cela CR koupi tolik Mini, jako proda jeden vetsi dealer v Nemecku, to je asi jasne ... Pokud mas nekoho kdo Ti to zaridi a nebo sam zajedes, a setris kazdou korunu, je to cesta. Zaruka je pak stejna vsude po EU.
otazka je, jestli dostanes ten 5 lety servis zdarma v cechach u nemeckeho auta. To taky udela par korun (byt nevim, jestli to jeste davaji)
4. Hezky vztah s prodejcem, za kterym obcas prijdes a pokecas s nim, on Ti pujci nejakou novinku je taky fajn .... Mam par servisu, kde pomyslne zahodi naradi a jdou se mi venovat prednostne. A neni to jen o tom kolik jsem tam nechal penez, i kdyz je to urcite dulezite. Ja si mechaniky i prejimacic techniky uplacim chlaznymi redbully,vozenim v letadle, Corvettou a tak. A vim ze kdyz pak potrebuju, budou se k memu auto chovat slusne a opravi i to, co by nemuseli a nebudou si ho brat na vyjizdku s milenkou a delat v nem deti. I kdyz zrovna u Mini tohle nehrozi :lol:

Shrnuto zaverem: Renocar v Brne mne nezklamal, naopak Invelt v Praze se moc nepredvedl. Ale dalsi clovek Ti rekne uplny opak. Muselo by Ti tady napsat aspon 20 lidi abys vedel. Mozna zkus, mimo To Nemecko napsat do obou mail ve stylu: chci koupit Mini asi za tolik a proc bych ho mel koupit zrovna u Vas. A podle odpovedi uvidis, jak o Tebe stoji :lol:

Tukam to na telefonu, tak se omlouvam za cestinu a preji prijemny nakup. Ja objednaval do vyroby jen 2 auta a nemohl jsem vydrzet to cekani. Navic to byly obe specialitky, takze vic nez 7 mesicu.

Doplněno: k výbavě - základ je vždy nejsilnější motor, na který máš rozpočet, protože slabé auto Tě pak bude štvát (teda jestli máš aspoň trochu závodnické geny :-) - tos ale vyřešil správně, eSko je výborná volba (ostatně JCW ještě ani není venku :lol: ), bezklíček je velmi návykový, souhlasím s kolegou co to tu psal. (horší je pak mít ještě normální auto - budeš od něj odcházet bez zamykání ;-) zbytek je jen na peněžence, Mini jako takové už je kouzelné tak jako tak.... (pro mne je nutnost bederní opěrka, resp. pořádné sedačky. Jakmile máš v autě mizerné sedačky, brzy ho prodáš.... protože tě budou bolet záda a nerad s ním bude jezdit. Nové Mini ale snad ani špatné sedačky nedělá - ale určitě si je vyzkoušej.

_________________
ex MINI COOPER S 2014
ex MINI JOHN COOPER WORKS 2016


Naposledy upravil concorde dne 21. říj 2014 21:56, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 21. říj 2014 20:11 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. srp 2014 21:02
Příspěvky: 86
Bydliště: Bratislava
Z mojho pohladu najdolezitejsie prvky vybavy -

LED svetla (nie je o com, rozumny priplatok a mas pokoj do konca zivotnosti auta...)
Bezklucovy pristup (ak ti nestaci len startovanie tlacitkom v standarde) - osobne nove auto bez tohoto nechcem
Sikovna je zadna kamera (ale musis ratat s parkovacimi senzormi, tym padom nie lacna vec)
Pre pre mna navigacny system profi a tym padom bluetooth a velky displej
Vyborna je "panoramaticka" strecha a stresne okno, ale opat na zvazeni, ci treba.

Cakacia doba 8-9 tyzdnov.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 21. říj 2014 23:05 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. říj 2014 19:07
Příspěvky: 58
Bydliště: Kolín
Ahoj všechny zdravím,

děkuji všem opravdu všem za vyčeprávající odpovědi. Dnes jsem podepsal smlouvu s Renocarem v Praze a zaplatil zálohu.
Tímto děkuji Martinovi za trpělivost ale uznávám že i Invelt a Radim se snažili, bohužel to pak už nebylo tolik o ceně, ta byla všude stejná skoro ale o servisu, vzdálenosti od mého bydliště, celkovém dojmu atd a lepší nabídnutou cenou za moje současné auto....
Dosažitelná sleva je 10% a to je asi maximum. Vice nelze asi dnes dostat, pak leda vzít auto "jako předváděčku" a tam se dá o 2-3% asi více... Což jsem zvolil nakonec i já za variantu...
Ted už jen ta šílená čekačka 3 měsíce :-(
Upřímně se nemůžu dočkat..... je to prostě srdcovka....

Posílám kopie zvolené výbavy tak jsem snad na nic nezapomněl :-)
Slevu nehledejte není tam ale ve smlouvě... :-)

Příloha:
Poznámka: Stránka 1


Příloha:
Poznámka: Stránka 2


_________________
Orange MINICOOPER S model 2015


Naposledy upravil Minicooper22 dne 31. říj 2014 18:11, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 21. říj 2014 23:10 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. úno 2014 23:55
Příspěvky: 288
Bydliště: Liberec
Moc pěkné 8)

Jeste jsem chtel doplnit, ze bych si neobjednaval nove auto s dodanim na zimu, ale vy v Koline moc snehu asi nemate, takze to je fuk. Trochu Ti zavidim ten dvoulitr, svezl jsem se s nim a je to paradicka. Pro Tvou zenu skoro az skoda :D

_________________
ex MINI COOPER S 2014
ex MINI JOHN COOPER WORKS 2016


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 21. říj 2014 23:33 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. říj 2014 19:07
Příspěvky: 58
Bydliště: Kolín
Psssst ona neví ze bude ráda že jí ho občas půjčím ale do školky a ze školky jezdí ona... vikendy jsou moje :-D
Jsem docela zvědavej na motor v porovnání s 2l benzínem nové oktě RS se 165Kw na kterou taky čekám, ale ta je služební a je ve výrobě.

_________________
Orange MINICOOPER S model 2015


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 22. říj 2014 13:43 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 21. úno 2014 23:55
Příspěvky: 288
Bydliště: Liberec
Minicooper22 píše:
Psssst ona neví ze bude ráda že jí ho občas půjčím ale do školky a ze školky jezdí ona... vikendy jsou moje :-D
Jsem docela zvědavej na motor v porovnání s 2l benzínem nové oktě RS se 165Kw na kterou taky čekám, ale ta je služební a je ve výrobě.


No tajně jsem si to myslel :lol: . Ale ženy někdy mají dojem, že auto jim darované se nepůjčuje a dělají drahoty.... tak opatrně.
Jinak RS oktávka taky není špatná volba - v poslední generaci jí to i sluší a musím podotknout, že dvojkovou jsem v létě na okreskách s Mini vytrestal. Má myslím 147 kW proti mým 135, ale je velká a těžká a po 10 minutách lítého boje to se strachem v očích v zatáčkách hoši vzdali. Na rovince by mi ale nandali, to uznám... .

No a před chvílí jsem mluvil s Ondrou OKCZ a políčil jsem mu, jak mě včera od Prahy honila BMW 5 a X5 a celkem jsme si to užívali, ale před Libercem přišly kopce a zatáčky - kdo to zná, tak ví a po prvních pár zatáčkách se oba bavoráci svorně uklidnili a v dálce jsem viděl jejich angel eyes až v Liberci na průtahu městem. Mají těžké silné krávy a skoro jsem se o ně bál, že skončí ve škarpě na střeše, jak se jim to kymácelo.... :D (na Mini si každý troufne, což je fajn, s vette mne dráždí a vyzývá k souboji málokdo :roll: )

_________________
ex MINI COOPER S 2014
ex MINI JOHN COOPER WORKS 2016


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 23. říj 2014 13:58 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. říj 2014 19:07
Příspěvky: 58
Bydliště: Kolín
Investorem jsem já auto bude moje ale hlavně u nás je všechno všech takže tady fakt není problém.
RS bude pomalejší na start ale na dálnici pak asi minimu nepatrně ujede. Ale to se bavíme o rychlostech kolem 250km/h a to jezdí kdo?
Na okruhu možná v Německu u nás leda jednou než bych přišel o noty.

_________________
Orange MINICOOPER S model 2015


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 23. říj 2014 18:34 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. zář 2005 12:45
Příspěvky: 37
Bydliště: Praha / Mladá Boleslav
WOW... moc gratuluji :-) to bude krasavec!

_________________
KEEP SMILING :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 24. říj 2014 17:46 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 18. kvě 2014 20:17
Příspěvky: 42
Bydliště: blansko
Je to mazel. To Mini :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 25. říj 2014 00:08 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. říj 2014 19:07
Příspěvky: 58
Bydliště: Kolín
Zitra by bylo pozde :-)

_________________
Orange MINICOOPER S model 2015


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 31. říj 2014 10:08 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. říj 2014 19:07
Příspěvky: 58
Bydliště: Kolín
Nakonec jsem jeste doplnil do vybavy plnou navigaci profesional a parkovaci paket...
Tim jsem na cenikovce skoro 840 a to je uz hodne mimo nez jsem chtel..

_________________
Orange MINICOOPER S model 2015


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 31. říj 2014 10:39 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. srp 2013 11:25
Příspěvky: 104
A JCW exteriérový paket uz je dostupný pro konfiguraci? V katalogu jsem jej viděl, ale jestli je už jej možné navolit do výbavy netuším :)

_________________
MINI Clubman R55 JCW (N14;155kW) Hot Chocolate


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 01. lis 2014 12:07 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. srp 2014 21:02
Příspěvky: 86
Bydliště: Bratislava
JCW packet - podla mna da....

Problem vsetkych premioviek, ta doplnkova vybava... Zvacsa je to tak, ze zaskrtanie vsetkych navzajom si neodporujucich si poloziek zdvojnasobi zakladnu cenu auta. A pri Mini je to citelne, dat tam vsetku tu lakavu vybavu a cena je 41-43 tisic eur...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 01. lis 2014 14:54 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. říj 2014 19:07
Příspěvky: 58
Bydliště: Kolín
Ja jsem teda ten paket JCW nenasel a nemyslim si ze by byl..

_________________
Orange MINICOOPER S model 2015


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 01. lis 2014 19:06 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. srp 2014 21:02
Příspěvky: 86
Bydliště: Bratislava
V SK web konfiguratore sa to vola "John Cooper Works exteriérový paket" za cca 2100 eur, ale nie je to taka extremna zmena dizajnu ako na prototypovych fotkach F56 JCW verzie...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koupe nového Mini S - do výroby
PříspěvekNapsal: 13. pro 2014 22:10 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. říj 2014 19:07
Příspěvky: 58
Bydliště: Kolín
Takže finálně mám product date 17.12, takže bude snad mezi svátky doma :-)
Nemůžu se už dočkat :)

_________________
Orange MINICOOPER S model 2015


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 46 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz