Logo
Právě je 27. dub 2024 17:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mini Cooper S
PříspěvekNapsal: 02. črc 2014 15:07 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 02. črc 2014 14:51
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha
Dorý den,
všude se vždy dočtu aby si dotyčný pročetl celé forum a vše se dozví :D ale já nějak nenacházím ty správné odpovědi.
Abych přišel k mému problému,nebo spíš k dotazu. Chci si koupit Mini Coope S někde kolem roku 2003. Je pravda že to je ta nižší cenová relace (okolo 170 000kč). Mini Cooper S je už dlouho mojí touhou, ale fakt nevím zda-li to má cenu. V minulosti jsem jezdil Mini Cooper S JW edice GP a novým Mini Cooper S, fantazie na jízdu, ale přiznám se že poslední e"S"ko mě už tak neočarovalo. Od každého vozu mám nejraději vždy to první. Je vůbec realné e"S"ko používat v každodením provozu s pohledu jeho kvality ? Protože jak se dočítám, tak všichni jen píší jak do toho auta dávají velké peníze, jen aby jezdili ... a toho se bojím. Dělám veterány a do těch chci dávat peníze. Je jasné že běžný servis musí být, ale nadrámec oprav, které tady čtu jsou opravdu podle Vás velké. Je tomu opravdu tak ? Není pár Vás jedinců kteří tyto vozy máte a mohli by jste mě napsat vaše recenze ?

Díky :banana:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mini Cooper S
PříspěvekNapsal: 02. črc 2014 15:27 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. dub 2013 11:34
Příspěvky: 457
Všetko záleží od kusu... Ako sa tu nedávno hovorilo - niekto má štastie a len sa vozí. A niekto má smolu a len opravuje. Čiže objektívna recenzia/názor na túto tému neexistuje a existovať ani nikdy nebude.

Proste kúp a uvidíš. Keď to nebudeš zvládať stále to môžeš predať...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mini Cooper S
PříspěvekNapsal: 02. črc 2014 15:54 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. pro 2010 18:00
Příspěvky: 1734
Bydliště: Hradec Králové
První generace jsou 9-13 let stará auta. S tím je prostě třeba počítat, že když to má najeto 100 tisíc km a víc, že něco může být nutné vyměnit.
Já koupil 3 roky staré MCS a jediné, co jsem opravoval, byly 5 W žárovky nad SPZ :-D (nad rámec údržby nebo vylepšování)

Pokud si to auto pořádně proklepneš s mechanikem před koupí, tak myslím, že je malá šance, že bys do toho musel investovat velké sumy.

_________________
2010-2018 Mini Cooper S (2007)
2023- Mini Cooper S JCW Checkmate (2006)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mini Cooper S
PříspěvekNapsal: 02. črc 2014 16:34 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra

Registrován: 14. lis 2010 04:04
Příspěvky: 211
Bydliště: Brno
Zrovna jsem prodal Mini Cooper S 2003 s 110k km za 160k. Jelikož jsem za 4 roky používaní do toho dal jen cca 60k (provozní věci plus opravy) na opravy a to ted během 6 měsíců. Takže jsem prodal relativně auto v poho nová kola nové brzdy atd :-) hold jsem potřeboval větší v cenové hladině cca 800k. Posunul jsem se dál, ale mini je super auto. Jezdil jsem s ním každý den do cca 10k ročně a nebyl problém. Jen se tam nic nevleze :P


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Mini Cooper S
PříspěvekNapsal: 02. črc 2014 19:45 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 25. lis 2006 18:40
Příspěvky: 122
Já mam cca rok a půl R53 z 2005 a teď poprvé řeším jen uchycení výfuku (a brzo zrezlej tlumič výfuku), jinak zatím bez problémů, musím zaklepat :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz