Logo
Právě je 28. bře 2024 22:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 08. bře 2016 21:30 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. bře 2013 08:52
Příspěvky: 104
Bydliště: Mariánské Lázně
Já neříkám, že by ve všech těch věcech mělo auto projít na 100%, abych si ho odvezl.
Stav nového auta nikdy nečekám :-)
Rozhodně je ale podle mě dobrý to vědět už při koupi a popř. použít jako argumentci pro slevu, než bejt pak doma překvapenej a otrávenej z věcí co nefungujou.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 20. kvě 2016 21:06 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. kvě 2016 17:59
Příspěvky: 8
Bydliště: New York
Martin ML píše:
Ahoj všichni.
Dal jsem pro sebe dohromady takový CHECKLIST, který si chci vzít s sebou na prohlídku auta, abych na něco důležitého nezapoměl...


Tak já naopak tenhle seznam naprosto schvaluju a chválím! Tady nejde o to, aby vše z toho bylo ve stavu nového, ale dá to celkový dojem o autě a odhalí hned záludnosti, na které člověk příjde až cestou domů anebo postupem času. Před zaplacením můžu odhalené zvážit, jestli mi stojí do toho i přesto jít apod.

Osobně velké díky za nápad i souhrn :idea:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 20. kvě 2016 21:09 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 19. kvě 2016 17:59
Příspěvky: 8
Bydliště: New York
luky.melo píše:
Tak podla tohto zoznamu treba zajst uz len do predajne MINI a kupit si nove auto


Abys :biggrin: es nedivil, kdyby neprošlo ani to nové


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 07. čer 2016 09:43 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. čer 2016 09:40
Příspěvky: 42
Bydliště: Františkovy Lázně
Zdravím,

kupuji konečně Sko, napadlo mě se tady zeptat na zkušenosti verzí 174PS vs. 184PS.

Podle mých znalostí není výrazný rozdíl..

Díky za odpověď :)

Marťas


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 07. čer 2016 15:54 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. pro 2010 18:00
Příspěvky: 1734
Bydliště: Hradec Králové
U 175 hp naměříš na zkušebně třeba taky 181 hp. Výkonově je rozdíl zanedbatelný. Rozdíl je v interiéru, tmavá přístrojovka, asi o něco lepší fíčury.

_________________
2010-2018 Mini Cooper S (2007)
2023- Mini Cooper S JCW Checkmate (2006)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 18. čer 2016 11:51 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. čer 2016 09:40
Příspěvky: 42
Bydliště: Františkovy Lázně
Interiér ano, ale já se ptám přímo na zkušenosti s motorem. Výkonového rozdílu jsem si také při jízdách nevšiml, 184 mám možná trošku hrubší zvuk..

Ale díky :wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 28. črc 2016 19:03 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 26. črc 2016 17:17
Příspěvky: 3
Bydliště: Těrlicko
Ahojte,

jsem tu nový, zamiloval jsem se do mini a rád bych si nějaké pořídil. Hrozně se mi líbí 1. generace S-ka s kompresorem :biggrin: .
Nevíte někdo něco o tomto kousku? https://www.sbazar.cz/autapatrik/detail ... rmankardon

Je podezřele levný, ale mám to tam přes celou republiku, takže jen tak na blind tam nepojedu. Stejně na něj zatím nemám našetřeno dostatek zlaťásků zatím. Spíš mě jen zajímá v čem je háček :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 05. srp 2016 00:28 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 04. srp 2016 23:56
Příspěvky: 3
Bydliště: Bratislava
Zdravim pani.

Tak konecne som nasiel auto,ktore ma uchvatilo aj ked podla vacsiny z Vas to nie je uz "prave" Mini,ale kedze sme rodina o dvoch detoch tak som chcel nieco prakticke a tak na dovolenke na Rodose padla volba pozicat si Mini Countryman v automate s 122 konovym motorom kedze uz dlhsie som pokukoval po tomto modeli auta.
Prislo moje velke sklamanie.Ani nie tak z motora,ktory som aj tak chcel iny a silnejsi,ale z prevodovky,ktora radila ako z praveku.
A to sa bavime o novom aute ,ktore malo najazdene 4800 km.Popravde som bol sklamany.
Ukecali ma,ale nech si poziciam novy model Mini Cooper-a cabrio s novym motorom a prevodovkou.
Sadal som si donho trosku skepticky,ale hned po par metroch som mal pocit,ze radim uplne ine auto.
To auto vo mne vycarovalo velky usmev na tvari.
Super zrychlenie,lahko sa dostavalo do otacok,perfektna prevodovka o ktorej clovek pomaly ani nevedel a s motorom spolupracovala fantasticky.
Pravy opak po jazde aku som mal s Countrymanom.Na zaver pre mna prisiel asi najvacsi sok ked som zistil,ze som jazdil trojvalec.
To auto ma naozaj uchvatilo a vobec si uz neviem predstavit ako musi jazdit cabrio v JCW uprave.
A tak hned na druhy den po dovolenke moja cesta viedla k dilerovi Mini kde som si chcel osahat ostatne modeli a pozistovat ako to je s Countrymanom v silnejsom prevedeni.
Ale zistil som,ze proste ta prevodovka ma uz najlepsie casy za sebou a s tou z noveho cabria sa to nedalo porovnat.
A tak mi predajca podal svoje kluciky od auta nech vyskusam noveho Clubman-a v prevedeni S.
Po tej 20 minutovej jazde som sa vratil vysmiaty ako slniecko na hnoji a uplne som bol z toho auta hotovy.
Najviac ma dostali tie zadne dvere.Pripominaju mi moju oblubenu disciplinu.Otvaranie dveri americkej ladnicky :D
Ked to videl predajca zobral ma dole do garaze kde mi ukazal auto,ktore by bolo k dispozicii pokial by som mal velky zaujem.
Chystaju nanho velku zlavovu akciu a este ho nevystavili.A ani ho uz nevystavia.Bola to laska na prvy pohlad.
Presne moja farba,koza vo vnutry,vybava a hlavne brutalna zlava,ktoru som dostal od predajcu.
Dnes uz som stastny vlastnik noveho Mini Clubman S a uz Vas uplne chapem co prezivate so svojimi Minikmi.
Su to skvele auta!Mini forever!
Prajem vam vela stastnych kilometrov vo vasich skvelych autach :wink:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 05. srp 2016 09:11 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. kvě 2013 13:31
Příspěvky: 224
Bydliště: Stř.Č.
Vítej a ať máš také hodně šťastných kilometrů. :lookround:
Jenom ještě přidám osobní názor; (doufám že nerozpoutám vášnivé diskuze automat / manuál :lol: ). On i ten Countryman v manuálu je někde jinde než automat. A vlastně když projedeš 3G - eSko nebo JWC s manuálem, tak máš také jiný pocity než s automatem. Ale jak říkám, je to o názoru a představách a pocitech při řízení. A ty má každý jinak :bigups:

_________________
MAXI lidi jezdí v M I N I
Cooper R56 (snad je v dobrých rukách)
Cooper F56 S
(vzpomínám na něj s láskou)
Countryman SD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 05. srp 2016 21:33 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 04. srp 2016 23:56
Příspěvky: 3
Bydliště: Bratislava
jery píše:
Vítej a ať máš také hodně šťastných kilometrů. :lookround:
Jenom ještě přidám osobní názor; (doufám že nerozpoutám vášnivé diskuze automat / manuál :lol: ). On i ten Countryman v manuálu je někde jinde než automat. A vlastně když projedeš 3G - eSko nebo JWC s manuálem, tak máš také jiný pocity než s automatem. Ale jak říkám, je to o názoru a představách a pocitech při řízení. A ty má každý jinak :bigups:



Diky moc.
Je mi jasne,ze je to podstatny rozdiel.
Ale tentokrat som isiel za jasnym cielom po automate kedze 90% bude jazdit moja polovicka s detmi a tak som chcel pre nu automat a ked uz si ho ja zoberem tak som si to chcel uzit a tento novy automat mi to splnuje co ten v Countrymanovi mi to nesplnoval.
A v mojom pripade tiez davam prednost manualu pokial sa ma jednat o auto na zabavu ako v pripade mojho Evo Colta kde si automat neviem predstavit ani omylom.Popravde mojim favoritom by bol Clubman JCW ALL4 s manualom,ale taky zatial nevyrabaju,ale mozno raz..uvidime 8)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 08. srp 2016 13:46 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 05. kvě 2015 11:56
Příspěvky: 76
Bydliště: ZH
Clubman S píše:
jery píše:
...Popravde mojim favoritom by bol Clubman JCW ALL4 s manualom,ale taky zatial nevyrabaju,ale mozno raz..uvidime 8)


Na kolko Clubman JCW ALL4 je moj definitivny favorit upgradu mojej F56, pocas wknd som sa informoval u MINI dealera a ten mi nepriamo potvrdil ze pred-objednavky na tento model (ze vraj konkurent S3 a pod., cca. 300bhp) zacnu prijimat November-Decemeber.

_________________
MININOTNORMAL


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 08. srp 2016 22:59 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 04. srp 2016 23:56
Příspěvky: 3
Bydliště: Bratislava
maro píše:
Clubman S píše:
jery píše:
...Popravde mojim favoritom by bol Clubman JCW ALL4 s manualom,ale taky zatial nevyrabaju,ale mozno raz..uvidime 8)


Na kolko Clubman JCW ALL4 je moj definitivny favorit upgradu mojej F56, pocas wknd som sa informoval u MINI dealera a ten mi nepriamo potvrdil ze pred-objednavky na tento model (ze vraj konkurent S3 a pod., cca. 300bhp) zacnu prijimat November-Decemeber.


..uz som o tom cital aj ja a vyzera to na pekne peklo :twisted:
Urcite si nenecham ujst vyskusat si ho a mozno bude na case vymenit aj mojho RRS za silneho Clubika.
Ingrediencie vyzeraju super tak som strasne zvedavy ako bude jazdit maxi Minik 8)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 03. říj 2016 16:16 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 03. říj 2016 15:41
Příspěvky: 1
Bydliště: :::
Ahoj, přemýšlím nad koupí eSka, prošel jsem si to tu a nedočetl jsem se, jak poznám špatný kompresor? Se vším mám větší, nebo menší zkušenost, jen ten kompresor jsem v životě¨neviděl :)

Jinak, tohle https://auto.bazos.cz/inzerat/65938411/Mini-Cooper-S-120-kw-PERFEKTNI-STAV-.php mě zaujalo, samozřejmě cenou. Z fór jsem si zvyknul, že většinu aut klubáci znají, protože je jednou někdo měl; nevíte někdo něco o tomhle? :D díky


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 03. říj 2016 18:52 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. bře 2016 20:25
Příspěvky: 63
Bydliště: Olomouc
Ahoj, kompresor je vcelku jednoduchá záležitost, ozubený kola, ložiska a šneci co ženou vzduch. U miníka je mechanizmus převodu z obou stran u rozvodů bývá v lepším stavu než u vodní pumpy cca uprostřed za chladičema. Poškozený ozubený kola nebo ložiska co jsem viděl na YouTube dělají neuvěřitelnej randál, myslím že bys poznal. -Zkus pohledat tam. Když tak mě někdo opraví,doplní. Mini z inzerátu neznám, ale mám takřka to samo :D nejlepší vidět.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 04. říj 2016 00:14 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 04. říj 2016 00:09
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Ahoj všichni,
v poslední době se rozhoduji o koupi Miniho. Na fóru už jsem přečetl dost témat, ale jsem z toho množství informací zmatený :D
Prohledávám různé inzeráty a hledám toho pravého. Narazil jsem na jednoho, který se mi moc líbí a chtěl bych slyšet váš názor.
Nejsem zatím v Mini moc zběhlý, tak bych byl vděčný za posouzení Miniho a za případné rady :)

Odkaz na interát: https://www.sauto.cz/osobni/detail/mini ... oFrom=list


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 04. říj 2016 09:47 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 02. lis 2015 14:13
Příspěvky: 2
Bydliště: Podolí u Brna
na Davocar velký pozor !! http://www.sdruzeni-sova.cz/clanek/zaka ... prahy-4698


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 04. říj 2016 10:03 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 676
Bydliště: Plzeň/Praha
marcelino: tady je spis ukazka toho, jak jsou lidi pitomy... protoze uz jenom to jak je to napsany, tak je to chyba jenom jeho a ne bazaru... protoze praskle lampy si snad vsimne i idiot.... Davocar je proste stejnej bazar jako Acka, Esa a spol... chce si to auto proste prohlidnout a necist tydle nesmyslny "recenze"

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 04. říj 2016 16:12 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 04. říj 2016 00:09
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Omlouvám se, ale praskliny jsem si opravdu nevšiml. Chtěl jsem poradit s tím, zda cena, za kterou se auto prodává, je adekvátní k najetým kilometrům a k výbavě. Vím, že tyto autobazary nejsou férové a proto si zajedu do BMW s vín kódem a nechám si o autě zjistit více.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 04. říj 2016 20:15 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. led 2005 10:35
Příspěvky: 676
Bydliště: Plzeň/Praha
Worla: muj prispevek byla reakce na odkaz od marcelina... ono VIN u BMW uplne nic neresi... zaklad je podivat se na stav auta... kontrola VIN je jen spis informativni a vetsinou se zjisti pres ni jen jestli sedi kilometry...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 05. říj 2016 00:25 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 23. kvě 2014 11:46
Příspěvky: 321
Bydliště: Praha 5
Ten článek je hodně tragický. Pan Karafa podepíše převzetí 2 klíčů a po pár dnech si ztěžuje... To je něco jako reklamovat jídlo potom, co ho sním... Navíc to celé vyznívá jako reklama na ten web :blink:

_________________
'S' 2007 ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz