Rady a tipy při pořízení New Mini - motory / stav / na co si dát pozor...
Odeslat odpověď

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

21. srp 2013 21:17

Auto v inzerátu je eSko s fabricky upraveným motorem a výfukem JCW, výkon má dle TP 141kW. Je k tomu i certifikát pravosti úpravy JCW, kterou má auto již od nova při koupi ve Francii.
Ale každopádně auto má již nového majitele a stojí u nás v garáži :banana: :banana: :banana:

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

21. srp 2013 21:25

Ale je tam znak JCW tak to musí být přeci works :lol: Carbon bych si tipoval cover (odlehčení 0). Brzdy, motor Sko, turbo mi připadá taky Sko, koncovky Works, ale co je před nima? Jinak na 1. pohled nevypadá zle, jen nevím proč tolik přibarvují? :roll:

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

21. srp 2013 21:27

Abych to vysvetlil, na aute bude v tydnu v prumeru 80km po Praze pokud je hezky tak bych rad s manzelkou jezdil cca 1x mesicne na nejake vylety a ne trapil sluzebni caravellu ve 2 lidech jalo doposud popr. jezdil vlakem a byl vazan na spoje a precinen uz bych rad ten komfort vlastniho auta.

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

21. srp 2013 21:28

Tak hlavně, ať si s ním užijete hodně zábavy!! :onfire:

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

21. srp 2013 21:36

Jen bacha jak skočiš jednou do MINI už z něho nevystoupis :P ale to nevadí ;)

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

21. srp 2013 21:40

mikimini píše:Jen bacha jak skočiš jednou do MINI už z něho nevystoupis :P ale to nevadí ;)

S tim se pocita.
Mohl by nekdo odpovedet alespon na nektere otazky, ktere jsem na minule strance polozil, dekuji.

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

21. srp 2013 21:46

Myslim ze koupit JCW s malo km v peknem stavu za tvoje penize bude orisek... Kor v CR...

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

21. srp 2013 21:48

Ale Cooper S už bude pěknej kousek a jak tak čtu jak moc budeš jezdit,tak si myslím ze bude pro tebe akorát :)

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

22. srp 2013 00:16

Jednoznačně JCW. Za tyhle peníze už se musí nechat sehnat, min. z Německa. Když já kupoval před 3 lety, tak bohužel ještě jetá JCW skoro nebyla a cesta vlastního upgradování je přecejen trošku složitější.

Tenhle by stál za prohlídku, třeba by slevili.
http://www.sauto.cz/osobni/detail/mini/cooper/12680428

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

22. srp 2013 17:24

I kdyby neco slevil, tak furt je to moc, to uz se za ty penize muzu poohlidnout po silbejsi 1er nebo 3er, sice si mi nelibi tolik a jsou to vetsi auta, ale za ty penize mi to uz prijde jako lepsi kup.

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

23. srp 2013 14:06

Pokud koupíš S a dovybavíš si ho sám - čip, sání, JCW brzdy, výfuk, aerokit, příp. JCW/18" kola, tak ty prachy do toho nasypeš taky a plnohodnotné JCW to nebude. Mluvím z vlastní zkušenosti :-)
3 roky staré auto s 50k najeto za cca 45% ceny nového mi přijde jako dobrá koupě. Řekl bych, že jedničkový nebo trojkový bavorák stojí asi o dost víc (nový rozhodně), aby s ním byla sranda (min. 125i / 325i).
Každopádně podívej se spíš na německé weby, tam budeš mít určitě větší výběr.

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

09. zář 2013 11:24

Ahoj, měla bych dotaz, chci si také koupit miníka a už si pomalu nějakého vyhlížím. Dnes jsem objevila tohoto z Německa. Mohli byste se na něj podívat a říct mi, co si o tom myslíte? Přeci jen kluci tomu (a zvlášť tady) rozumí víc :)

Děkuji!

http://www.autoscout24.cz/Details.aspx? ... 00&asrc=st

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

09. zář 2013 11:44

no je otazka co chces slyset :-) urcite to neni eSko, je to jen klasika Cooper, vybava auta pekna, je to nabourany na zadek, je otazka jak moc (jestli je schrnuta podlaha) jinak z kvality fotek se toho vic poznat bohuzel neda :-(

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

09. zář 2013 12:12

MiniMike píše:no je otazka co chces slyset :-) urcite to neni eSko, je to jen klasika Cooper, vybava auta pekna, je to nabourany na zadek, je otazka jak moc (jestli je schrnuta podlaha) jinak z kvality fotek se toho vic poznat bohuzel neda :-(



To, že to není eSko mi vůbec nevadí, spíš to s tou podlahou mě znepokojuje. To je rozpoznatelné okem? Jinak ještě určitě napíši majiteli, jestli opravoval převodovku, jelikož 110 000 km je asi možné že buď odešla nebo odejde že?

A tedy zkusím požádat o více fotek

Děkuji :)

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

15. pro 2013 14:51

Čo si myslíte o tomto inzeráte? Tie nálepky a kolesá su hrozné, ale to to sa dá vyriešiť :-)

http://mini-cooper-s.autobazar.eu/16-id4791222.html

Podľa kontroly VIN bolo do SR dovezené 18.11.2011. Auto bolo dovezené z ČR (podľa servisnej knížky je z FR). Takže si asi užilo cestu FR - ČR - SR. Pri kontrole originality malo na tacho 38500km.

Nezdá sa vám, že výfuk nejako moc trčí + je do strany? Cena je prijateľná?

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

15. pro 2013 18:31

6ročné auto, tak už asi bude mať niečo za sebou...
netrči moc aspoň na prvý pohľad...do strany - to ide zrovnať.

cena na tie km, ak sú poctivé nie je zlá, ale asi to prebehni cebiou, pri toľkých krajinách to može mať kludne 2-3x toľko a mohlo to byt na draka, takže mechanika sebou a pekne to prejdite.

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

15. pro 2013 19:28

Na Cebii (free) mi vyhodilo že má záznam kilometrov z obdobia 09/2011 - 11/2013. A kedže bolo dovezené do SR 11/2011 tak ten záznam 09/2011 bude zrejme dovoz FR - ČR, tak asi zbytočné preverovať.

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

15. pro 2013 21:39

tak to okukni a podla servisky zavolaj do servisu, kde to servisovali vo FR, snad ti na zaklade VIN daju viac info...servisky dnes falšujú jak na bežiacom páse.
je to lepšie ako kupiť a za rok ti to na cebii doplnia a auto bude razom cenove niekde inde. nemusis asi až tak hrotit ak to auto kupuješ na dlhšiu dobu...

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

18. pro 2013 10:33

Voľnobežné otáčky pri MCS R56 by mali byť tak cca 900?

Re: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP

20. pro 2013 08:53

Prosím vás koľko kľúčov má byť pri MCS R56? K autu som dostal dva - jeden s tlačítkami a druhý bez nich. Má to tak byť (pretože v manuáli sú obidva kľúče s tlačítkami)?
Odeslat odpověď