Logo
Právě je 28. bře 2024 12:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak koupit NM - COOPER S / JCW / GP
PříspěvekNapsal: 30. říj 2008 14:13 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 30. říj 2008 14:03
Příspěvky: 4
Ahoj lidi rád by jsem si koupil úplně novýho MIni cooper S.
chtěl by jsem se zeptat jestli ho někdo nemá a popřípadě mi neporadí nějaké věci kolem koupě, jaké příslušenství je k ničemu a co mu tam chybí. Díky moc

_________________
chro....


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30. říj 2008 15:20 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1012
Bydliště: Hradec Králové
http://magazin.auto.cz/testy/mini-john- ... adost.html :wink:

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: díky
PříspěvekNapsal: 30. říj 2008 18:43 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 30. říj 2008 14:03
Příspěvky: 4
Ahoj moc díky ale to už umím na spaměť spolu s několika dalšími testy. :lol: :lol: :lol: Ale spíš jsem myslel někoho kdo ho má třeba měsíc nebo déle..... :P

_________________
chro....


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30. říj 2008 18:47 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. led 2005 16:57
Příspěvky: 1012
Bydliště: Hradec Králové
Bojím se ,že tady nikoho takového nenajdeš :roll:

_________________
IS IT LOVE??????????..............Mini

Prodej veškerých ND na MINI R50 R53. Výkup vysloužilých Miňíků.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30. říj 2008 19:40 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. zář 2007 05:03
Příspěvky: 53
snad něco najdeš na

http://www.motoringfile.com

mam sice S-ko ale R53. S turbem sem se svez akorát v clubmanu.
Moje jedine doporučeni je 16" kola. dost to ušetři starosti "co stim ohlym diskem".
Z dobrých věcí je samosvorný diferenciál, Dynamic stability Control, xenonové světlomety.


Naposledy upravil CZmini dne 30. říj 2008 19:59, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: ok
PříspěvekNapsal: 30. říj 2008 19:43 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 30. říj 2008 14:03
Příspěvky: 4
Ok alespoň že tak četl jsem že jsou miníci (ti nový) všeobecně hodně náchylný na rány do kol a že to odnáší často i celá náprava......To tu nikdo nemá MINI cooper S?

_________________
chro....


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 30. říj 2008 21:43 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. úno 2008 16:30
Příspěvky: 40
Bydliště: Plzeň CITY
CZmini píše:
snad něco najdeš na

http://www.motoringfile.com

No pánové,koukněte se tam na tu nechutnou reklamu na SUZUKI.To jsem málem sežral myš,když jsem to viděl.Nějaká tarapná krabice s pláštěnkou tam poletuje na prdeli vytetováno žužuki a dělá,že je macho,když má o pár koní víc.A koho to zajímá,když budu sedět v něčem co vypadá takhle,to jsou mi ty koně tak akorát k tomu,abych ujel ostatním a ty se nemuseli koukat na tu japonskou příšeru. Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

_________________
Finally,I've been MINISHED!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31. říj 2008 07:47 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 30. říj 2008 14:03
Příspěvky: 4
JK Mini píše:
No pánové,koukněte se tam na tu nechutnou reklamu na SUZUKI.To jsem málem sežral myš,když jsem to viděl.Nějaká tarapná krabice s pláštěnkou tam poletuje na prdeli vytetováno žužuki a dělá,že je macho,když má o pár koní víc.A koho to zajímá,když budu sedět v něčem co vypadá takhle,to jsou mi ty koně tak akorát k tomu,abych ujel ostatním a ty se nemuseli koukat na tu japonskou příšeru. Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

:D :lol: Moc díky za radu určitě se mi bude hodit....každopádně souhlasím že je to hnus co mu chybí image asi stejně jako nové fabii.

_________________
chro....


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31. říj 2008 10:54 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. úno 2008 16:30
Příspěvky: 40
Bydliště: Plzeň CITY
:oops: promiň,nějak mi bochly saze. Už budu Yellow_Flash_Colorz_PDT_48

_________________
Finally,I've been MINISHED!!!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Pomoc při koupi Mini Cooper S 120kw
PříspěvekNapsal: 01. lis 2008 21:38 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. lis 2008 20:57
Příspěvky: 176
Bydliště: Pržno FM
Zdravím všechny,před chvíli jsem se zaregistroval z důvodu snad budoucího vlastnictví MINI :wink: Přítelkyně odmítá řídit mé auto a tak se vozím i na dovolenou v její Pandě 1,2.Je to super autíčko,na širokých pneu i zábavné,ale schází mu výkon.V květnu 2009 končí leasing a byli jsme rozhodnuti vyměnit 1,2 za Pandu 100HP.Samého mě překvapila,že se jí zalíbilo čevené Mini s bílou střechou :lol: protože dosud nepřipadalo žádné jiné auto než Panda v úvahu :shock: Mini se líbí i mě,takže padlo rozhodnutí na S-kového Coopera,i když jsme v něm nikdy nejeli,ale všude ho chválí do nebes,tak to snad ani není třeba :lol: Chci poprosit o radu,případně pomoc,jestli někdo nevíte o vhodném kousku.Nechci nic uspěchat,proto sháním info už teď.Cena okolo 300tkč(samozřejmě záleží na stavu,podle toho se bude hýbat s limitem),stačí i základní výbava,pokud možno bez střešního okna,ideál je červený s bílou střechou(samo není podmínka),man. převodovka,textilní sedačky.Předpokládám,že v tomto limitu budou auta okolo r.v.2003,je to celkem fuk,hlavní je celkový perfektní vizuální a mechanický stav.Nemám žádné zkušenosti,tak se obracím na odborníky,ať nekoupíme nějakou past na kolech.Termín koupě je tedy zhruba jaro 2009,ale při dobré nabídce se vše dá urychlit,limitem je jen prodat stávající auto,což taky zabere nějaký čas.Děkuji za vaše rady.Marek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06. pro 2008 13:23 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 06. pro 2008 13:20
Příspěvky: 1
Také sháním mini coopera...nevíte někdo o někom :P kdo prodává anebo vozí vozy z Německa popřípadě z USA? 773229888


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: odpověď
PříspěvekNapsal: 06. pro 2008 17:48 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. srp 2008 18:54
Příspěvky: 60
Bydliště: Havířov
Čaute,

rozhodnutím se pro MINI COOPERA určitě neděláte špatný tah, spíše ten dobrý. Já osobně to auto třeba miluji :wink: Mám už druhého a po prodeji toho prvního jsem si slíbil, že už si dalšího nekoupím a o měsíc později jsem si pro dalšího jel :D

Jinak ten tip na nějaký kousek. Neznám ho osobně, neodpovídá vašim požadavkům a je na netu už nějaký ten měsíc, ale kdybych já chtěl ,,Sko,, tak se koukám po tomhle:

http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/i ... 36845.html

Podle mě to auto vypadá skvěle a co se týče elektrické střechy, tak bez ní o hodně přijdete, ptž na léto je to opravdu úžasná věc!

_________________
Jak může někoho chytit tak nepraktická věc? Nechápu to! Mám ji ale v garáži a miluji ji! ;-)

Moje Mini: http://moje.auto.cz/Ivorry/mini.html


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Mini
PříspěvekNapsal: 06. pro 2008 19:55 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. lis 2008 20:57
Příspěvky: 176
Bydliště: Pržno FM
Ahoj,díky za tip.Omlouvám se za neaktuální info,ale už jsme zakoupili.8.11.jsme si dovezli modré S,které bylo v inzerci na fóru.Krasavec a zatím maximální spokojenost.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: answer
PříspěvekNapsal: 06. pro 2008 22:56 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. srp 2008 18:54
Příspěvky: 60
Bydliště: Havířov
to M.Z. : Jsem si nevšimnul, že Váš dotaz je staršího data :oops: Možná tuším, které ,,Sko,, jste si koupili. Není náhodou v celolaku (tj. i plasty jsou nastříkané do barvy)? Jestli Vás Mini chytne a budete chtít dát někdy nějaký MINI sraz, tak to máme k sobě kousek, jsem z Havířova ...

_________________
Jak může někoho chytit tak nepraktická věc? Nechápu to! Mám ji ale v garáži a miluji ji! ;-)

Moje Mini: http://moje.auto.cz/Ivorry/mini.html


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Mini nehoda
PříspěvekNapsal: 06. pro 2008 23:23 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. lis 2008 20:57
Příspěvky: 176
Bydliště: Pržno FM
Tak super,není problém,můj mobil je 603 573947,když tak se ozvi,určitě si popovídáme,je to on.Nechtěl jsem to psát,ale Mini nám zároveň přineslo obrovskou porci smůly.Dovezli jsme jej bez nejmenších problémů z Písku do Ostravy,Šárka z něj byla absolutně hotová,prostě láska na první pohled.Zašli jsme na večeři a při návratu nám skočil do cesty totálně opilý chodec,bohužel na přechodu.Vyletěl za tramvají bez sebemenšího rozhlédnutí,nulová šance na reakci(jeli jsme v proudu aut,jako by chtěl spáchat sebevraždu),stihla zabrzdit tolik,ať ho nenabereme středem,.chytli jsme ho pravou stranou,náraz nebyl ve vysoké rychlosti,ale výztuha v nárazníku mu ošklivě zlomila nohu v holeni(min.2x),dál klasika,první pomoc,záchranka,výslech atd.Čekáme jak to dopadne,škoda na autě cca 40tkč,psychické trauma a další příjemnosti :( Dávejte si všichni majzla,je to dřív než nové boty a takový bezmozek vám obrátí život ve vteřině naruby!Mrknul jsem na Tvou recenzi a Mini náležitě ohodnotil :D Měj se a určitě se ozvi.Marek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: answer
PříspěvekNapsal: 10. pro 2008 14:56 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. srp 2008 18:54
Příspěvky: 60
Bydliště: Havířov
to M.Z.: Jak už jsem si tady postěžoval, dneska jsem si konečně našel čas na MINI fórum.

Čtu co píšeš, a když se nedaří, tak se nedaří. Člověk na sebe může dávat jakkoliv dobrý pozor, když mu takové problémy udělá někdo jiný :x A už se to nějak pohlo? Doufám, že pro Vás jen dobrým směrem....a Mini je opravený nebo ho servis teprve čeká?

_________________
Jak může někoho chytit tak nepraktická věc? Nechápu to! Mám ji ale v garáži a miluji ji! ;-)

Moje Mini: http://moje.auto.cz/Ivorry/mini.html


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: oprava
PříspěvekNapsal: 11. pro 2008 16:24 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. lis 2008 20:57
Příspěvky: 176
Bydliště: Pržno FM
Ahoj,tak díly na 3 pokus jsou všechny,momentálně je v lakovně,tak se uvidí jak s tím pohnou.Výslechy jsou za námi,čekáme jak rozhodnou policajti. :?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: oprava
PříspěvekNapsal: 22. pro 2008 22:51 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. lis 2008 20:57
Příspěvky: 176
Bydliště: Pržno FM
Tak se ledy pohnuly,dnes jsme po průtazích vyzvedli Miníka z servisu,vypadá opravený dobře,jen neudělali jednu věc a to je montáž 12V zásuvky do střechy,údajně nejde namontovat kvůli nedostatku místa.Jde o to,že používáme přenosný detektor radarů a vypadá to s kabelem přes středový panel hloupě a chtěl bych zásuvku blíže pravému hornímu kraji skla,čili někde v oblasti stropní svítilny,mám to tak ve svém autě.Máte s tím někdo zkušenost,nebo kde jinde by šla namontovat?
Ještě prosba,nemá někdo na půjčení manuál,ať známe všechny funkce autíčka?
Mini bohužel opět stojí bez spz,čekáme na přepis,je to nekonečné,doufám,že se zítra zadaří a značky budou,už se nemůžu dočkat na svezení,ale nejdříve se musí pořádně vypucovat,je z lakovny hezky zaneřáděný :-(
P.S. Ivorry,až budeme plně pojízdní ozvu se,zatím ahoj.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: to M.Z.
PříspěvekNapsal: 23. pro 2008 01:35 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 17. srp 2008 18:54
Příspěvky: 60
Bydliště: Havířov
to M.Z.: Tak to přeji hodně štěstí, až se všechno úspěšně podaří ;-) Se zásuvkou bohužel neporadím, tady zkušenost žádnou nemám, ale osobně mě taky štve, že má miník jen jednu 12V zásuvku v interiéru

Pak dejte vědět, včera jsem byl na bowling srazu, bylo fajn, jen škoda, že jsem musel předčasně odejít :(

_________________
Jak může někoho chytit tak nepraktická věc? Nechápu to! Mám ji ale v garáži a miluji ji! ;-)

Moje Mini: http://moje.auto.cz/Ivorry/mini.html


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25. pro 2008 00:04 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. lis 2008 20:57
Příspěvky: 176
Bydliště: Pržno FM
Ahoj,tak už se jezdí,Miňas konečně přepsán a pojištěný.Pod stromeček dostal celkovou očistu interiéru a už zase je krasavec,má slíbené ještě gumové koberce dopředu,textilní na ty zimní sračky nejsou ideální.Takže jsem připraven se někdy pochlubit :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz