Prepnout do plneho zobrazeni
celkové hodnocení, fotogalerie z proběhlých akcí / srazů a hlavně vzpomínky...
Odeslat odpověď

Re: XI. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

15. srp 2015 01:29

Ondro, ty Tvoje slohovky jsou vždycky super. Zase jsem to zhltnul jedním dechem :bigups:

Re: XI. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

29. srp 2015 08:21

Tady mate dalsi napad na tema :)
Přílohy
image.jpg

Re: XI. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

30. srp 2015 14:09

tohle téma už máme dávno za sebou :-D

Re: XI. Přátelský sraz příznivců vozů Mini - AFTER POKEC

08. říj 2015 19:11

Nedá mi to, ale i s pořádným časovým odstupem musím organizátorům složit poklonu. :pray: Letos jsem srazovou sezónu téměř vypustil tedy jediné co jsem nemohl vynechat byl sraz fora. A vůbec ne z důvodu - zachování letité šnůry bez vynechání jediného srazu od založení fora. Prostě je to sraz, který je o lidech se stejnou úchylkou, kteří se celý rok potkávají na stránkách a pak jednou za rok se potkají na této akci tváří v tvář bez klávesnice. Vedení to uchopilo naprosto brilantně a dělá srazy který si člověk užije. Moc děkuju za všech 11 ročníků. Doufám že šnůru nepřeruším i když by na Mini nebilo. Letos jsem se ARMY tématu bál, ale nakonec jsem si to parádně užil. Skvělé prostředí, soutěže, silnice jaké si člověk přeje. A k tomu úžasné 2. místo v kategorii NM (po večerech motám dračí smyčku at to odčiním). Všem co se o sraz jakkoliv zasloužili posílám upřímný dík a za rok třeba Markosem když se hvězdy správně natočí :bigups:
Odeslat odpověď