Logo
Právě je 29. bře 2024 01:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 02. kvě 2015 19:25 
Online
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. pro 2010 18:00
Příspěvky: 1734
Bydliště: Hradec Králové
Kroužilo se pěkně, i počasí přálo :-)

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:


_________________
2010-2018 Mini Cooper S (2007)
2023- Mini Cooper S JCW Checkmate (2006)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. kvě 2015 19:30 
Online
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. pro 2010 18:00
Příspěvky: 1734
Bydliště: Hradec Králové
Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:

Příloha:


_________________
2010-2018 Mini Cooper S (2007)
2023- Mini Cooper S JCW Checkmate (2006)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. kvě 2015 21:15 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 22. bře 2012 21:54
Příspěvky: 53
Bydliště: Fulnek
Ahoj Hoši nevíte náhodou jaký byl nejlepší čas na kolo??


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02. kvě 2015 22:51 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 28. úno 2010 20:30
Příspěvky: 402
Bydliště: Hradec Králové
Bylo to kolem 1:53 tuším

_________________
>>Little Bastard - New Mini Cooper S<<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 03. kvě 2015 10:13 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 29. zář 2014 20:49
Příspěvky: 83
Bydliště: Hořice
ja koukám tak nejrychlejší kolo bylo 1:56.208 MINI GP Adrian Mruzek

_________________
Konečně mám pořádný hračky:
- mini classic 94 - polozávoďák :-P
- new mini coopes s 03 - šedá střela z balkánu - 193 koní-236Nm :-D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 03. kvě 2015 10:26 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 05. říj 2011 15:21
Příspěvky: 348
Bydliště: Kostelec na Hane
jenom upresnim ze to bylo nejrychlejsi dvojkolo se startem z mista


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 03. kvě 2015 13:50 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 29. zář 2014 20:49
Příspěvky: 83
Bydliště: Hořice
par fotek :-D


Přílohy:








_________________
Konečně mám pořádný hračky:
- mini classic 94 - polozávoďák :-P
- new mini coopes s 03 - šedá střela z balkánu - 193 koní-236Nm :-D
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. kvě 2015 00:19 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
Pratele z rad NM, je na case projevit nase pocity. Myslite si, ze by mela byt rozsirena kategorie NM z jedne (ocividne marne) kategorie na vice ? Ma smysl zridit nekolik kategorii jako je na CM ? Minimalne na 3, kdy by 1. Byla One/Cooper, Cooper S R53/R56 a upravene Cooper S JCW/GP ?? Letosni zavod, ktery na prvnich trech mistech obsadilo jedno auto je vice nez usmevna...

Prosim o vase reakce v tomto vlaknu...

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. kvě 2015 07:33 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. dub 2015 08:51
Příspěvky: 10
Bydliště: Hrušovany u Brna
worrycz píše:
Pratele z rad NM, je na case projevit nase pocity. Myslite si, ze by mela byt rozsirena kategorie NM z jedne (ocividne marne) kategorie na vice ? Ma smysl zridit nekolik kategorii jako je na CM ? Minimalne na 3, kdy by 1. Byla One/Cooper, Cooper S R53/R56 a upravene Cooper S JCW/GP ?? Letosni zavod, ktery na prvnich trech mistech obsadilo jedno auto je vice nez usmevna...

Prosim o vase reakce v tomto vlaknu...


Zdar, zatim jsem tedy na zadne akci nebyl, takze toto me vyjadreni je zalozene ciste na pocitech z vykonu vsech tech zminenych aut, resp. motoru. Prirozene ovsem musim souhlasit s rozdelenim do kategorii, jinak muze byt pro mini one ridice dost demotivujici vedet, ze se nikdy nedostanou na prvni pozice ;] Muze pak byt zajimave videt stejne ridice v ruzne vykonovych autech. Rad se nekdy brzy prijedu podivat a pokud bude rozdeleni do skupin tak zkusit i pekny cas ;]

_________________
MINI ONE 2003, Black Metallic, šachovnice na střeše + neviditelné radosti od OKCZ
BMW 325xi 2008, Black Sapphire Metal
https://martin.veverka.photography/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. kvě 2015 08:15 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. bře 2013 08:52
Příspěvky: 104
Bydliště: Mariánské Lázně
Ahoj.
Důvodem proč jsme se s Evkou nepřijeli zakroužit byl takový pocit "nezvanosti". Rozdílná cena startovného nás poměrně zarazila. I když chápu, že to může mít i jiný důvod (např. vyšší váha auta na trati, dohoda s majitelem plochy? teď jen plácám) Zároveň možná i důvod, aby New nebylo moc a na některé klasikáře se nedostalo.
Dalším důvodem bylo, jak říká Worry, nemožnost poměřit síly se sobě rovnými :-) I když dle výsledků by si člověk asi mohl doma říct "oukej, tak mezi One/cooper jsem se už docela chytal". Ovšem ten pocit převzít pohár je něco jiného :-) Vzhledem k tomu, že Eska se tu u kluků vyrojila jak houby po dešti a navíc je i parádně upravujou, tak jsem všema deseti rozdělit minimálně NM na dvě kategorie, optimálně na tři. Pak vzhůru na trať a vybojovat nějakej pohár. Zatím máme doma jedinej ze slalomu na srazu. Ale je Evky z kategorie žen :biggrin: , takže mi koukejte dát šanci vystavit si taky můj vlastní :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. kvě 2015 08:19 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 06. srp 2011 00:41
Příspěvky: 1116
Bydliště: českolipsko
Osobně si myslím, že dokud si to NM sekce neuspořádá sama, tak CM sekce to řešit nebude...

_________________
Cooper S R53 / 11.11.2004 -=Rest in Pieces=-
Cooper S JCW R53 / 30.09.2005 -=Still In One Piece=-
Něco nového se vyClubalo, co to asi bude - 3.G ;-)

"Když si myslíš, že máš vše pod kontrolou, nejedeš dost rychle..."


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. kvě 2015 08:33 
Offline
weban minifóra
weban minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 07. led 2005 10:24
Příspěvky: 289
Bydliště: Východní Čechy - Jaroměř
A to fakt jezdíte na akce které si člověk má hlavně užít jen pro poháry ? !
Byl to suprový den plný ježdění,a holt ne každý si odvezl pohárek. stejně tak u CM, kde prostě hrstka vyvolených si odveze pohárek,a ostatní co ? Propíchnou si gumy protože nemají pohárek, i když do auta povětšinou nainvestovali neskutečně peněz a času ?
Kategorie One/cooper, eS, upravený, atd. Kolik dalších sad pohárků ? Co Clubman, protože je těžší jak normální Cooper, takže další handicap, atd. Večerní vyhlašování 20ti kategorii si nemyslím, že je jakákoli realita, a jen zhýčkanost, kde kluci uspořádají krásný celodenní závod na okruhu, a stačilo by prakticky vyhlásit nejrychlejší auto dne a nashledanou. Oni se "sejří" s x kategoriema,a i tak je to málo ? :(

Kdo jezdil, a dopadl i tak bez pohárku, pořád jsem viděl jen usměv na tvářích a krásně strávený den zjištováním co každé auto vlastně dokáže. Nechci reagovat za kluky z Brna, ale trochu soudnost kucí.

_________________
Mini Cooper SPi 96
Austin Mini mk2 69
Mini Cooper S 02


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. kvě 2015 09:02 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2011 15:18
Příspěvky: 1156
Bydliště: Ústí nad Labem
"Kup kulatý sušenky" a dostane medajly každej. :blush:

_________________
EX - Mini One R56, OKCZ Cooper 90kW, 122 koní upgrade 2015, červená - mazlík.
KTM Duke 390
EX - K Vulcan S, 45 kW - Willi
EX - K Z750R Spark black, 77,7 kW - princezna


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. kvě 2015 09:09 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. srp 2013 11:25
Příspěvky: 104
Mrzí mě, že mi to Mýto nevyšlo ... chtěl jsem dojet a když teď vidím ty fotky, tak je mi to líto ještě víc :cry:

_________________
MINI Clubman R55 JCW (N14;155kW) Hot Chocolate


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. kvě 2015 09:15 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 13. bře 2013 08:52
Příspěvky: 104
Bydliště: Mariánské Lázně
Ty kulatý sušenky beru :biggrin: :bigups:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. kvě 2015 12:34 
Online
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. pro 2010 18:00
Příspěvky: 1734
Bydliště: Hradec Králové
veve píše:
Zdar, zatim jsem tedy na zadne akci nebyl, takze toto me vyjadreni je zalozene ciste na pocitech z vykonu vsech tech zminenych aut, resp. motoru. Prirozene ovsem musim souhlasit s rozdelenim do kategorii, jinak muze byt pro mini one ridice dost demotivujici vedet, ze se nikdy nedostanou na prvni pozice ;]

Není to o výkonu, je to o zábavě. Já s eskem zase skončil předposlední :mrgreen:

_________________
2010-2018 Mini Cooper S (2007)
2023- Mini Cooper S JCW Checkmate (2006)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. kvě 2015 14:21 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. čer 2011 15:18
Příspěvky: 1156
Bydliště: Ústí nad Labem
Protože máš leštěnku a bojíš se o to :blush: (Jako já) Já závodim jen na vodě, kdy gumy tolik netrpí a smazávaj se rozdíly ve výkonu, ba naopak má moc výkonu nevýhodu)

_________________
EX - Mini One R56, OKCZ Cooper 90kW, 122 koní upgrade 2015, červená - mazlík.
KTM Duke 390
EX - K Vulcan S, 45 kW - Willi
EX - K Z750R Spark black, 77,7 kW - princezna


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. kvě 2015 20:09 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2005 18:40
Příspěvky: 12
Bydliště: Brno
Ahoj všem,
jsem ten blázen, co to pořádá už osmým rokem..

Rád bych vysvětlil pár nejasností:

Komu je akce určena?
V první řadě majitelům klasických mini - tak to je od začátku a dokud ji budu pořádat, tak se na tom nic nemění.
New Mini jsou na této akci vítány TAKTÉŽ! Proto jim každoročně vypisujeme jejich kategorii.

Proč bylo zavedeno startovné 1000 pro prvních 25 classic mini a 1200 pro new mini a všechny ostatní?

Důvody jsou dva. První je ten, že mnoho majitelů CM si pořídilo i NM a z různých důvodů jezdí na akce převážně v NM. Rozdílná výše startovného je jedním ze způsobů, jak motivovat tyto lidi, aby vytáhli to starší vozidlo.

Mnohem důležitější důvod je ale ten, že ze startovného ve výši 1.000,- Kč nelze již akci uspořádat, aniž by ji organizátoři museli dotovat. Tak to bylo posledních pět let, kdy Mini Fan Club Brno každý rok doplácel cca 3.000,- Kč. Proč? Jednoduše proto, protože pronájem areálu se vypočítává podle počtu přihlášených vozidel a cena je stanovena takto: 21.990,- Kč za 25 vozidel a 1.000,- Kč za každé další vozidlo nad 25 kusů.
Je-li tedy 45 platících startujících - zaplatím za pronájem okruhu 41.990,- Kč vč. DPH a na startovném vyberu 45.000,- Kč. Na všechny ostatní výdaje za věnce, ceny, startovní čísla apod. mi tedy zbyde 3.010,- Kč. A co je nejbizardnější, že je vlastně úplně jedno, jestli bude na akci těch aut 25 nebo 50. Za těchto podmínek nebylo jiné řešení, než vytvořit dvojí startovné a všechny NM vyhlásit v jedné kategorii.

Vůbec se však nebráním rozdělení této kategorie, za předpokladu, že budu mít peníze na další sady věnců a vše okolo a nebo, že se někdo z komunity NM skutečně připojí a tuto část ze svých nebo jakýchkoliv cizích zdrojů zajistí.
Měl jsem nějaké nabídky před akcí, ale žádná nedošla k naplnění.

New Mini jsou tedy i nadále na Mini Race Day vítány, a pokud se najde někdo, kdo nechce být jen konzumentem, budu jedině rád.

Mini zdar!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. kvě 2015 21:02 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
Myslim ze tenhle prispevek vysvetluje naprosto jasne celou situaci. Moc za to dekuju.

Timto se hlasim spolecne s kamaradem Mirasem jakozto patroni rozsireni kategorii NM!

:bigups:

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05. kvě 2015 21:04 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 27. dub 2009 21:23
Příspěvky: 5
Já tedy klukům v první řadě děkuji za tradičně skvěle zvládnutou akci. Také moc děkuji za parádně prožitý den.
A abych trošku kompenzoval tu negativní náladu, tak bych osobně chtěl poděkovat i za to, že jsem mohl místo historických 1000,- zaplatit 1200,- Už dva roky zpět jsem se podivoval nad tím, jak nemístně levné je startovné i proto, že jsem věděl o nutnosti dodatečného dotování. Osobně jsem při placení měl letos mnohem lepší pocit hlavně kvůli tomu, že jsem měl větší naději v to, že to díky tomu letos rozpočtově zvládnou a tím bude větší šance, že příští rok bude akce opět.
Spadám pod kategorii Open a kdysi jsem taky trošku remcal proti tomu, že tam s Roverky jezdila taková děla jako M3, Evo, atd... ale jak tu bylo zmíněno, tak jsem taky dostal možnost vlastní kategorii zorganizovat a zasponzorovat, což jsem považoval za férovou nabídku. Nakonec jsem to nechal plavat a dnes se na to dívám jinak. Důležitější jsou pro mě časy a baví mě je srovnávat s minulými roky. Celkové pořadí beru jako bonus. Takže letos jsem spíš zklamaný, protože se mi nepodařilo docílit zlepšení, nepodařilo se mi porazit předloňský čas kolegy a zas mám naopak o to větší motivaci na příští rok zapracovat na technice.
Ale... je pravda, že tři sousedi na jednom autě a prvních místech je trošku prekérní. Ale omezovat to nějak? Auto sice bylo silné, ale pravda je, že i řidiči museli být dobří, protože i o nich to je. Asi by to mělo být o cti a soudnosti těch, co se takto do závodu přihlásili. Věřím tomu, že to příště nezopakují, protože by si museli připadat trošku trapně ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz