Prepnout do plneho zobrazeni
celkové hodnocení, fotogalerie z proběhlých akcí / srazů a hlavně vzpomínky...
Odeslat odpověď

Mini v Pivovaru - Chodovar 2012 - AFTER POKEC

15. črc 2012 18:57

Tak je po všem. Musím smeknout, před organizatory. A to nejen s ohledem na tuhle akci. Myslím, že celkově je ta rodina ukázka toho, jak se taky dá žít. Obdiv a závist. Chystám fotky, až budou, tak sem zase hodim odkaz.

Tak tady to je. http://195.113.141.6/cerny/foto/ostatni/automoto/pivovar12/pivovar12.htm

Re: Mini v Pivovaru - Chodovar 2012 - AFTER POKEC

16. črc 2012 09:47

Vypadalo to na slusnou akci... skoda jen, ze bylo tak slozite se tam dostat...

Krom nabidky od Kamiho... jeste jednou diky...

Re: Mini v Pivovaru - Chodovar 2012 - AFTER POKEC

16. črc 2012 09:59

JJ bohuzel to tam je omezeny poctem. Nakonec nejel ani Speedy, protoze mu vybuchlo ubytovani v te Plane. Skoro se to bojim napsat, ale nas nakonec ubytovali v apartmanu, kde bylo 6 mist, takze mohl jet. :| No holt priste.

Re: Mini v Pivovaru - Chodovar 2012 - AFTER POKEC

16. črc 2012 13:23

blacky stiahnem fotky na fanpage ak ti to nebude vadit :)

Re: Mini v Pivovaru - Chodovar 2012 - AFTER POKEC

16. črc 2012 14:41

V pohode. Udelej si snima co uznas za vhodne. Je to ale blbym fotakem. Kluci budu mit asi lepsi. Napis Ondrovy [OK CZ]. Na webu chodovaru asi taky neco bude. Fotaku i kamer tam bylo spousta. :idea:

www.chodovar.cz

Re: Mini v Pivovaru - Chodovar 2012 - AFTER POKEC

16. črc 2012 15:14

Okej, stiahnem nejake aj tvoje a potom tam popridavam dalsie :)

Re: Mini v Pivovaru - Chodovar 2012 - AFTER POKEC

16. črc 2012 17:42

Blacky píše:JJ bohuzel to tam je omezeny poctem. Nakonec nejel ani Speedy, protoze mu vybuchlo ubytovani v te Plane. Skoro se to bojim napsat, ale nas nakonec ubytovali v apartmanu, kde bylo 6 mist, takze mohl jet. :| No holt priste.


holt, pan asi (ne)mal silného podnikateľskeho ducha a vy ste si užili kludné spanie...a mne sa v piatok o 3tej, ked mi oznamili, že mi rezerváciu potvrdili ale nikde nepoznačili a brali ďalšie :roll: , už nexcelo vobec to riešiť...ešte, že som necestoval a nezistil namieste, to by buchlo niečo iné...

náhr.program Bohemka v Sosnovej dopadol tiež smutne...

tak aspoň že sa darilo Vám...
Odeslat odpověď