Logo
Právě je 28. dub 2024 16:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Autodrom Brno
PříspěvekNapsal: 30. črc 2013 13:49 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. pro 2008 20:09
Příspěvky: 462
Bydliště: Hradec Králové
Ahoj minikářky a minikáři. Dne 29. 8. je poslední příležitost si v tomto roce zajezdit volné jízdy v Brně na Masarykově okruhu. Nebylo by od věci na místě uspořádat menší sraz a společně si na okruhu zazávodit :)

Jízdy automobilů probíhají od 18.00 do 19.00. Jedna jízda trvá 25min(550Kč). Ve výsledku tedy lze realizovat 2 jízdy.Osobně bych navrhoval jet jen jednu a to až druhou jízdu, jelikož do te první se vždy netrpělivě ženou divočáci a mohli bychom je tak brzdit :) Na konci bychom jistě mohli udělat nějaké gruppenfoto.

Já si byl zajezdit včera a bylo to opravdu něco :) Našel by se zde někdo další, kdo by si jel zajezdit toho 29.?

Více informací a možnost online rezervace zde http://www.automotodrombrno.cz/cz/#!/ve ... rminy-ceny

Registrace je nicméně možná i na místě. Helmy povinné nejsou.


Přílohy:
WP_20130729_020.jpg
WP_20130729_020.jpg [ 161.1 KiB | Zobrazeno 13000 krát ]
WP_20130729_021.jpg
WP_20130729_021.jpg [ 159.71 KiB | Zobrazeno 13000 krát ]

_________________
MINI Cooper S R53 2003|Mini City 1991
BMW(E+F) + MINI(R50|R52|R53|R55|R56|R57|R58|R59|R60|R61|F56) - Coding & Programming
[R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci
Výroba klíče pro 1. generaci. Zvýšení výkonu MINI One. JCW/GP software pro R53|R55|R56.
MiniManiaCZ
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30. črc 2013 13:59 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 438
Bydliště: Frýdek-Pístek
Tohle je si myslím ideální možnost jak si užít Mini na okruhu.. Brno je nádherná přírodní trať a tenhle podvečerní letní termín může být úžasný.. nehledě na to, že je poslední v letošním roce.. já jsem pro.. po Vysokém Mýtě, kde mi přítelkyně s eSkem dala cca 5,5s oproti mému 1.3 klasiku jsem namlsaný, protože potenciál to auto určitě má a já bych si s ním rád šáhl na limity.. takže když se nás takových, co jim proudí 100 oktanový benzín v žilách sjede více, určitě to bude parádní zábava..

_________________
"Never drive your Mini faster, than your guardian angel can fly!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30. črc 2013 14:52 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 29. kvě 2012 09:49
Příspěvky: 275
Bydliště: Zvolen
Brno až tak ďaleko nie a aspoň budem môcť odskúšat OKCZ upgrady na mojej "iba" R50-tke..
V každom prípade budem túto tému sledovať a som naklonený myšlienke spraviť si výlet na Moravu :andare:

_________________
Mini One R50 Park Lane + OKCZ upgrade


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30. črc 2013 20:02 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 25. lis 2006 18:40
Příspěvky: 122
Uvidíme. Myslím, že 29. budu ještě chladit po návratu z Nurburgringu a Nordschleife :-D

Popravdě to Brno se mi zdá moc velký pro normální auto. To Mýto bylo zábavnější 8)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31. črc 2013 00:08 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 438
Bydliště: Frýdek-Pístek
No v jedné větě píšeš o tom, že ještě budeš chladit po ježdění na Nürburgringu a Nordschleife a Brno je pro tebe moc velké?? :biggrin: Nesmysl.. eSkové Mini je pro takové amatérské ježdění pro radost ideální.. v Mýtě jsi zařadil jen 2x krátce 3.rychlostní stupeň.. to je nic.. ale dát si plnotučně cílovku na vytočenou 5.. a pak na značce 100 prudce na brzdy.. tam se teprve rozevřou cévy a sevřou půlky..

_________________
"Never drive your Mini faster, than your guardian angel can fly!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31. črc 2013 18:35 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 25. lis 2006 18:40
Příspěvky: 122
Nurburgring je taky moc velkej, ale když už tam budu a zrovna náhodou v jednom z mála termínů, kdy je otevřená i GP track, tak si ji taky rád zkusim :) Láká mi to jako okruh, na kterým se jezdí F1.
V Brně jsem už právě byl... http://www.youtube.com/watch?v=CzObHVrhYlQ&hd=1

Tak uvidím asi pak podle nálady :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. srp 2013 20:24 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. pro 2008 20:09
Příspěvky: 462
Bydliště: Hradec Králové
Jak to vidíte ostatní? Já a Ondra jedeme určitě. Snad nás v tom nenecháte sami :)

_________________
MINI Cooper S R53 2003|Mini City 1991
BMW(E+F) + MINI(R50|R52|R53|R55|R56|R57|R58|R59|R60|R61|F56) - Coding & Programming
[R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci
Výroba klíče pro 1. generaci. Zvýšení výkonu MINI One. JCW/GP software pro R53|R55|R56.
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16. srp 2013 21:36 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. pro 2010 23:01
Příspěvky: 95
Bydliště: Prostějov - Mariánské Lázně
Ja bych jel taky , včera jsme koupili další Mini, je to Cooper S 2009 s tovární úpravou motoru JCW tak bych jej trošku provětral :D

_________________
MINI COOPER S CABRIO


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 19. srp 2013 11:51 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 438
Bydliště: Frýdek-Pístek
Jak píše OKCZ.. my tam určitě budeme na večerní ježdění.. tak čím více MIni se sejde, tím lépe..
pokud by to někoho nalákalo, tak shodou okolností 29.8. se na Autodromu koná od 8-18h den ježdění KSA neboli Klubu Sportovních Aut, což je taková výkladní skříň středoevropské scény a rozhodně bude na co koukat.. obvykle se sjede 50-100 sportovních aut, supersportovních aut, formulí, prototypů, okruhových speciálů a pár závodních týmů využije příležitosti k testování.. akce je to sice uzavřená, takže do depa ani na tribuny se člověk normálně nedostane, ale třeba na "Stadionu" na příjezdové komunikaci se dá dost dobře koukat.. a jak skončí tahle akce, začínají ty volné jízdy na okruhu pro veřejnost.

viz třeba foto z tohodle odkazu
http://www.canyon.wz.cz/?path=./Fotky/K ... rven_2010/
http://www.canyon.wz.cz/?path=./Fotky/K ... rpen_2010/
http://www.canyon.wz.cz/?path=./Fotky/K ... zari_2010/

_________________
"Never drive your Mini faster, than your guardian angel can fly!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 19. srp 2013 12:08 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 10. kvě 2013 19:50
Příspěvky: 331
Bydliště: většinou Česká Třebová
V Brně jsem toho dost najezdil na motorce, ale autem zatím nic. A myslím, že zrovna Sko je na takový svezení ideální. Pokud uhádám v práci volno, tak určitě přijedu. Snad do té doby vyřeším problém s kontrolkou diagnostiky, její svícení mě docela znervózňuje :roll: ...

_________________
Jezdím jen tak rychle, jak můj anděl strážný lítá. Nooo, někdy i trochu rychleji...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28. srp 2013 09:10 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 438
Bydliště: Frýdek-Pístek
Takže připomínám.. zítra večer poslední letošní termín, kdy je možné Vaše MIni prohnat po "plnotučné" závodní dráze.. lístky jak na 18:00h, tak i 18:30h budou k prodeji přímo na závodišti.. do předprodeje jde vždy jen 20lístků a 25lístků se prodává až na místě. My a OKCZ jedeme 100%.. koupené a zaplacené lístky.. další přislíbili účast, pokud jim to vyjde..
Pokud dorazíte na čumendu dříve, tak zpoza plotu na příjezdové komunikaci "Na Stadionu" (a pak odjíždějící po stejné cestě), můžete pozorovat členy "Klubu Sportovních Aut", kterak na dráze celý den prohánějí své miláčky.. k vidění bude celá bohatá škála sportovních a závodních aut.. rozhodně je pokaždé na co se koukat..

_________________
"Never drive your Mini faster, than your guardian angel can fly!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28. srp 2013 17:39 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. pro 2010 23:01
Příspěvky: 95
Bydliště: Prostějov - Mariánské Lázně
Tak když všechno klapne, měl bych zítra do Brna přijet.
Je nějaké omezení , týkající se počtu osob v autě? Nikde na stránkách autodromu jsem nenašel žádné podmínky účasti.

_________________
MINI COOPER S CABRIO


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28. srp 2013 21:30 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 12. pro 2008 20:09
Příspěvky: 462
Bydliště: Hradec Králové
Klidně vem i nějaké stopaře, je to jedno kolik lidí bude v autě :D

_________________
MINI Cooper S R53 2003|Mini City 1991
BMW(E+F) + MINI(R50|R52|R53|R55|R56|R57|R58|R59|R60|R61|F56) - Coding & Programming
[R50|R52|R53] Cool vychytávky pro 1. generaci
Výroba klíče pro 1. generaci. Zvýšení výkonu MINI One. JCW/GP software pro R53|R55|R56.
MiniManiaCZ


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28. srp 2013 21:44 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 08. pro 2010 23:01
Příspěvky: 95
Bydliště: Prostějov - Mariánské Lázně
Jo budu muset ty stopaře vzít, hned jak jsem to dnes nadhodil doma tak musim vzít obě děti :D

_________________
MINI COOPER S CABRIO


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28. srp 2013 23:43 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. pro 2012 08:36
Příspěvky: 30
Bydliště: Brno
Ježkovy voči, zítra je sraz "za humny" a já jsem si všimnul až teď!
Jestli se mi podaří těch necelejch 6km na Autodrom dojet, tak určitě na čučku budu.
Bohužel mi letošní sezónu zkazil brněnskej Renocar, kam mě donutila jít pojišťovna poté co do mě couvla slepá madam. Po 3 měsících (měnili nárazník a vejfuk) mi vrátili auto nepojízdný a netušej proč nejede...

_________________
MINI 850 > MORRIS > MINI 1000 >> MCS R53


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. zář 2013 01:19 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 28. pro 2012 08:36
Příspěvky: 30
Bydliště: Brno
Vypadá to, že ta úplně poslední letošní možnost svezení na Automotodromu v Brně bude ještě v neděli 27.10.2013.http://www.automotodrombrno.cz/cz/#!/sezona/217/den-otevrene-drahy/o-zavodu

_________________
MINI 850 > MORRIS > MINI 1000 >> MCS R53


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01. zář 2013 06:41 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 29. bře 2011 23:57
Příspěvky: 1653
Bydliště: North Bohemia, origin MI, SVK
to je hodne dobrý termín :idea: , žeby predsa som ešte prezul na slicky... :banana:

_________________
03 MC R50 where it all started...MINI obsession
07 MCS R56 speed...salt...pepper...chilli
11 CM SD R60 distance well done


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10. zář 2013 11:22 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 438
Bydliště: Frýdek-Pístek
Kapku se pozapomnělo přidat feedback k této akci, tak zpětně dodávám..
Počasí se nadmíru vydařilo.. slunečno.. místy polojasno.. teplota kolem 23stupňů.. prostě ideální počasí na okruh..

Na autodrom jsme dorazili jakožto účastníci celodenní akce Klubu Sportovních Aut něco kolem půl desáté.. pozdravili jsme se s dalším minikářem, který dorazil nezávisle na naší výzvě s eSkem z Prahy.. proběhla registrace.. ranní snídaňová návštěva cateringu.. přezutí obou našich aut se kterými, jsme měli v ten den chuť se po okruhu pořádně povozit.. na Focusu RS ale želbohu po pár rychlých kolech odešly zadní brzdové desky, takže nastalo obvolávání a shánění nových po brněnských prodejnách a následná výměna v servisním depu na okruhu.. mezitím dorazil OKCZ s nablýskaným Cooper S Works GP, čímž jsme navýšili počet Mini na okruhu na 3.. a jak víme.. tři už jsou dav.. :-)
Jak jsem již dříve psal, akce KSA na evropských autodromech jsou veřejnosti uzavřené, kde řídit může pouze a jen registrovaný člen nebo ten, kdo přijede jako host člena a na místě si zaplatí nemalou částku.. (1den ježdění pro nečlena na brněnském autodromu tuším cca 13tis.Kč) takže krom těch, kteří měli členskou pásku na zápěstí bílé barvy a mohli se tedy prohánět po okruhu, my ostatní s páskama zelené barvy jsme se potulovali po paddocku a boxové uličce, okukovali a fotili sportovní/závodní auta a prototypy, anebo měli možnost se nechat alespoň svést jako spolujezdci. Den nám tedy pěkně plynul a blížila se doba ukončení akce KSA v 18:00, po níž následovaly volné jízdy pro veřejnost, na než jsme si od 18:30 do 18:55 rezervovali místo, řádně to předem převodem zaplatili, vytiskli si zaslaný e-ticket s unikátním kódem.. Nikde na něm ale nebylo napsáno, že tento e-ticket ještě není finální krok k tomu, aby nás vpustili na trať a že stejně ještě musíme do budky, kde se prodávají lístky.. to jsme zjistili až úplně náhodou během prvních jízd, ale pořád bylo spousta času, než nám měly začít ty druhé jízdy, aby se to všechno stihlo.. k našemu velkému překvapení nám ale paní na prodeji lístků odmítla vydat povolení k vjezdu, neboť dle údajných vnitřních předpisů, kdo z účastníků nepříjde do budky půl hodiny předem, tomu jeho rezervovaná a zaplacená jízda bez náhrady propadá.. (opakuji, že to na voucher/e-ticket formátu A4 se spoustou textu, není nikde psáno). Tudíž paní prodala náš lístek znovu někomu dalšímu přímo na místě.. To jsem ale nechtěl jen tak polknout, tuhle nesmyslnou byrokratickou kličku, aby autodrom vyrýžoval více peněz a řádně jsem se tam rozčílil.. výsledkem hádky nebylo ale ani umožnění vjezdu, ani vrácení peněz na místě.. jediným východiskem jak z toho vyjít alespoň kapku se ctí, bylo jít se uklidnit stranou a přijít se pak paní za přepážkou omluvit, že jsem ji málem přivedl téměř až k pláči (nutno podotknout, že společně s několika dalšími stejně poškozenými účastníky, ale zcela bez urážek ve vší slušnosti.. nejhrubější výraz co jsem použil byl bordel) a poprosit ji, ať alespoň zapíše do svých záznamů, že jsem se opravdu dostavil před termínem jízdy a dožadoval se vjezdu.. Na základě toho jsem pak na účetním oddělení autodromu písemně zažádal o vrácení předem zaplacené částky, čemuž teda bylo vyhověno.. Takže celkově jsme dopadli jak sedláci u Chlumce a místo radosti za volantem jsem si adrenalin zvýšil hádkou a blížící se fyzickou potyčkou s žlutovestým pořadatelem, který nám neustále tvrdil, že jsme blbí a neumíme číst, čímž alespoň v mém případě už dost riskoval, neboť to ve mně už pár minut řádně bublalo.. (tolik tedy jak návod jak pokračovat, pokud Vás to nedejbože taky potká)
Nakonec si tedy OKCZ s GP odkroužil tu 25minutovku.. pokecal s minikáři, kteří dorazili alespoň na čumendu (R53, DSurma, Clubman.. a další minimálně 2 Mini) a já jsem tu nešťastnou půlhodinku zase nazpátek v paddocku přezouval na civilní kola. Zbývalo jen rychlé vyfocení zbylých Mini účastníků a spolu s blížícím se soumrakem se vydat do domovů..

galerie fotek OKCZ
https://skydrive.live.com/?cid=f73919d6 ... 6bYRfM&v=3

video z jízdy OKCZ
http://www.youtube.com/watch?v=nxZMrmy9Yec

videa večerních volných jízd DSurma
http://www.youtube.com/watch?v=YJoaXRHWIeg
http://www.youtube.com/watch?v=moWV0D6Oq3Y


Přílohy:
MIni (1).jpg
MIni (1).jpg [ 105.94 KiB | Zobrazeno 12484 krát ]
MIni (4).jpg
MIni (4).jpg [ 79.75 KiB | Zobrazeno 12484 krát ]
MIni (21).jpg
MIni (21).jpg [ 93.85 KiB | Zobrazeno 12484 krát ]
MIni (24).jpg
MIni (24).jpg [ 96.27 KiB | Zobrazeno 12484 krát ]
MIni (28).jpg
MIni (28).jpg [ 75.35 KiB | Zobrazeno 12484 krát ]
MIni (31).jpg
MIni (31).jpg [ 104.64 KiB | Zobrazeno 12484 krát ]
MIni (33).jpg
MIni (33).jpg [ 109.48 KiB | Zobrazeno 12484 krát ]

_________________
"Never drive your Mini faster, than your guardian angel can fly!"
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10. zář 2013 17:42 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. lis 2008 20:57
Příspěvky: 176
Bydliště: Pržno FM
No to by mě asi trefil šlak, náhradní kola jste si vezli v autě, nebo s váma jela dodávka??

_________________
http://moje.auto.cz/m-z-/modre.html
R50 S-ko RE31
M135i


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10. zář 2013 20:42 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 11. led 2005 12:58
Příspěvky: 438
Bydliště: Frýdek-Pístek
každé auto si vezlo svoji sadu kol.. akorát u Mini jsme teda museli vyhodit zadní sedadla, aby se vešly kola i zvedák a sbaleno na 3dny v Brně.. :-)

_________________
"Never drive your Mini faster, than your guardian angel can fly!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz