Srazy, akce, návrhy na akce, menší srazy...
Odeslat odpověď

Re: Autodrom Brno - Poslední možnost svezení v roce 2013!!

10. zář 2013 23:17

Když se vejde do Mini zvlášť sada kol a pneumatik, tak se tam 4 obutá kola musí vejít jak nic :mrgreen:

Re: Autodrom Brno - Poslední možnost svezení v roce 2013!!

18. říj 2013 22:50

R53 píše:Vypadá to, že ta úplně poslední letošní možnost svezení na Automotodromu v Brně bude ještě v neděli 27.10.2013.http://www.automotodrombrno.cz/cz/#!/sezona/217/den-otevrene-drahy/o-zavodu

Pojedete někdo? Já to mám v plánu, zřejmě tam ukončím životnost letních gum a rovnou pak přezuju na zimní :mrgreen:

Re: Autodrom Brno - Poslední možnost svezení v roce 2013!!

18. říj 2013 23:52

Mě už se to bohužel v neděli nehodí. Holt nedá se svítit....

Re: Autodrom Brno - Poslední možnost svezení v roce 2013!!

19. říj 2013 00:02

Já taky počítal, že je to až v pondělí ve svátek, jak to bývalo dřív, když jsme končívali moto sezónu. Ta neděle mě trochu překvapila, je ale fakt, že už jsem tam na ukončení sezóny několik let nebyl...

Re: Autodrom Brno - Poslední možnost svezení v roce 2013!!

20. říj 2013 11:00

Dojedu oholit letnásky :biggrin: :banana:

Re: Autodrom Brno

30. dub 2014 22:45

Nechystá se někdo z minikářů tady z fóra na autodrom do Brna tento víkend? V sobotu i neděli se bude v rámci KSA (Klubu Sportovních Aut) konat každoroční "Mezinárodní sraz sportovních aut"? Sice pro nečleny 200kč vstupné (cena včetně paddocku a parkovišť sportovních vozů), ale aspoň člověk uvidí všechny ty skvosty na dráze v plném kalupu.. My tam budeme v neděli. Když tak bychom mohli pokecat.
http://www.klubsportovnichaut.cz/kalendar-akci/
Přílohy
1779140_10152216577044133_1087055061_n.jpg

Re: Autodrom Brno

01. kvě 2014 08:36

pustili by nas aj na okruh alebo to by bolo to co si zazil ty naposledy, že si tam bol par kol a inač len čumenda?

Re: Autodrom Brno

01. kvě 2014 13:10

na okruh Tě normálně nepustí, to je jen pro členy a nebo pro ty, co si zaplatí jezdění - a to jsou tisíce korun.
Jako člen KSA jsem párkrát jezdil, pro nečleny je to ještě dražší..... :-(

Re: Autodrom Brno

01. kvě 2014 18:40

přesně jak píše Concorde.. KSA je uzavřený klub 500 členů a pro ně jsou ty akce po evropských okruzích dělané. Nečlen se sice svést může, ale je to za takové nekřesťanské peníze, že se to nevyplatí a radši je nebudu ani uvádět. Všechny akce po celý rok jsou uzavřené, krom právě tohoto dvoudne, který je otevřený na "čumendu" i pro širokou veřejnost. Nejedná se o tuningovou akci.. pro členy se nic nemění, ti si jedou jen zajezdit.. jen majitel klubu z toho dělá "Mezinárodní sraz sportovních aut" tím, že přidá v polední pauze, kdy je dráha uzavřená soutěže jako "nejkrásnější zvuk supersportu jedoucí cílovkou" nebo sprinty dvojic po cílovce.. takže tak.. zase kde jinde uvidíte na jednom parkovišti a zároveň i na dráze všechny možné sportovní a supersportovní auta..
PS: jinak pro kamarády a zájemce z řad Mini co by dorazili, by šlo zařídit aspoň místo spolujezdce na pár kol ve Focusu RS (360k)

Re: Autodrom Brno

01. kvě 2014 19:30

já měl štěstí, vedle v boxu byly předloni hostesky od firmy, co půjčovala Radicala, jednak jsme se svezli - byla to velká parádička a pak jsem svezl naoplátku hostesku.... taky parádička...
když vystupovala, málem se mi zastavilo srdce :-) - viz obrázek....

více z mých okruhů a KSA na http://moje.auto.cz/concorde/placka-vette.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
52d98131a42ae.jpg
Naposledy upravil concorde dne 01. kvě 2014 20:15, celkově upraveno 1

Re: Autodrom Brno

01. kvě 2014 19:57

členské je 20k? ak ma oči neklamú...

potom sa ešte predpokladám platí za akciu...
koľko to je napr. za toto Brno pre členov a nečlenov?

dik

Re: Autodrom Brno

01. kvě 2014 20:03

ano, zaplatíš jakýsi vstupní poplatek, dostaneš nějaká trika, mikiny, machršňůrky, nálepky... a máš levnější akce než pro nečleny...
myslím, že Brno jeden den vyšlo asi na 7-8 tis celodenní, nečlen asi o 2-3 tis víc.
Když ale spočítáš zničené gumy a i brzdy.... tak takový víkend vyjde toho, kdo opravdu jezdí na 50-80 tis :roll:
Proto jsem si odjezdil Most, Brno, a Nordschleife a přestalo mě to bavit - v souvislosti s tím, že už jsem neměl tak bohatý rozpočet 8)

navíc ani rychlé auto zážitkem u mne nepřekoná tréninky a závody na motorkách.
Přílohy
alcaniz.JPG

Re: Autodrom Brno

07. kvě 2014 17:40

Tak jsem nakonec v neděli ráno do Brna vyrazil a nemělo to chybu. K vidění ( a slyšení ) tam byla spousta pěkných čtyřkolových, ale i dvounohých kousků :wink: S autem jsem měl možnost zaparkovat přímo u boxů a jak tady Ondra nabízel, došlo i na pár kol po okruhu na místě spolujezdce ve Focusu RS :banana: . Tímto bych rád ještě jednou Ondrovi, jeho přítelkyni a hlavně jeho otci za super zážitek na dráze, poděkoval :bigups:
Přílohy
P1050857.JPG
P1050848.JPG
P1050839.JPG
P1050827.JPG
P1050825.JPG

Re: Autodrom Brno

09. kvě 2014 20:31

concorde píše:ano, zaplatíš jakýsi vstupní poplatek, dostaneš nějaká trika, mikiny, machršňůrky, nálepky... a máš levnější akce než pro nečleny...
myslím, že Brno jeden den vyšlo asi na 7-8 tis celodenní, nečlen asi o 2-3 tis víc.
Když ale spočítáš zničené gumy a i brzdy.... tak takový víkend vyjde toho, kdo opravdu jezdí na 50-80 tis :roll:
Proto jsem si odjezdil Most, Brno, a Nordschleife a přestalo mě to bavit - v souvislosti s tím, že už jsem neměl tak bohatý rozpočet 8)

navíc ani rychlé auto zážitkem u mne nepřekoná tréninky a závody na motorkách.


Jezdiš?
Odeslat odpověď