Srazy, akce, návrhy na akce, menší srazy...
Odeslat odpověď

Co nějaký srazík na severní Moravě?

01. bře 2013 23:25

ahoj...co tak udělat zjara nějaký sraz miňoušů na severní moravě? mám barák v Úvalně.. hodně místa... chci se seznámit s miňoušema z okolí....... pavlína

Re: co nějaký srazík na severní moravě????

02. bře 2013 01:26

To nezni vubec spatne klidne dorazim :D

Re: co nějaký srazík na severní moravě????

02. bře 2013 13:05

Určitě se najde nejedno místní mini co by rádo dorazilo. Takže bych tak nějak určil předběžný termín, a uvidíme.

Re: co nějaký srazík na severní moravě????

02. bře 2013 15:24

Díky za SZ, odpovím ti tady. Jasně, proč by ne:-) Sice takhle dopředu nic neslibuju, protože stát se muže do té doby všechno ale předběžně ano.

Re: co nějaký srazík na severní moravě????

04. bře 2013 14:48

I já bych dorazil, sice v současdné době bez mini, ale pokud se mi podaří
dobrej kup, tak letos mini už bude.

Re: Co nějaký srazík na severní moravě????

04. bře 2013 18:13

Když bude čas, proč ne :-)

Re: Co nějaký srazík na severní moravě????

04. bře 2013 19:12

Když to bude v termínu, kdy nebude žádná jiná Mini akce, tak milerádi přijedeme.. jen někdo musí přijít s vhodným termínem co bude vyhovovat co nejvíce lidem..

Re: Co nějaký srazík na severní moravě????

09. dub 2013 14:07

tak jaro nam pomalicku zacina ..... tak co nebo co, nebo jak ci jak ? ;)

Re: Co nějaký srazík na severní Moravě?

09. dub 2013 14:31

Severná Morava je pekná a pár rokov som tam nebol.. Ak bude dobrý termín, rád si tam spravím výjazd. ;)

Re: Co nějaký srazík na severní Moravě?

09. dub 2013 14:33

v nejakom rozumnom termine by som aj ja prisiel pozriet :)

Re: Co nějaký srazík na severní Moravě?

09. dub 2013 15:18

To je určitě dobrý nápad a když to padne na vhodný termín, kdy nebude žádný Mini Classic sraz nebo závody, tak s náma můžete taky počítat.. já bych tedy organizaci nechal na Pavlíně, jejíž vlákno to je, pokud má ještě chuť něco uspořádat..

Re: Co nějaký srazík na severní Moravě?

09. dub 2013 15:31

Já bych taky klidně přijel - Úvalno vypadá skvěle.... Jsem z OLOMOUCE takže se můžu k někomu připojit abychom jeli společně. Moje otázka zní: KDY? :-)

Re: Co nějaký srazík na severní Moravě?

11. dub 2013 13:16

tak to z Olomouce pojedeme dva, pokud mi sedne termín :)

Re: Co nějaký srazík na severní Moravě?

11. dub 2013 16:19

Myslím, že tě občas potkávám ;-) nedáme si soukr.sraz ve dvou? Víc minikářů v OL neznám... vím jen o jedné milé slečně s sv.modrým S na bílých kolech,ale nevím jestli je i tu na fóru....

Re: Co nějaký srazík na severní Moravě?

20. dub 2013 23:24

HALOOOO HALOOOOOOO :banana: PŘIPRAVOVANÝ SRAZ NA SEVERNÍ MORAVĚ :shock: :shock: :shock:

projela jsem net a nenašla, že by v červnu se něco moc velkého dělo...
takže se ptám:
který termín víc vyhovuje???
7,8,9.6?
nebo 14.15.16.6???

pište pište...
moje představa je: sejít se u mě doma... ÚVALNO, velký barák na samotě v lese... místo na spaní i pro 40 lidí.. grilovačka na terase, pokec, pokec, seznamovačka... :banana: vzájemné obdivování našich mazlíčků... :blink:
a co tak udělat v sobotu přehlídku mazlíků na náměstí??? v Krnově nebo Opavě??? a pak spanilou jízdu okolím???

a ještě mě zajímá, jestli teda od pátku do neděle, nebo pátku do soboty, nebo od soboty do neděle... prostě pište, co komu vyhovuje, a uděláme to podle většiny..

těším se ,že poznám podobně ujeté lidi jako jsem já....... :lol:
Odeslat odpověď