Logo
Právě je 27. dub 2024 16:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 08:51 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2009 16:07
Příspěvky: 314
Bydliště: Liberec
Ja bych nebyla na zastoupeni Mini zase tak prisna, myslim ze se docela snazi.
:arrow: Moc negativne remcas Worry. :twisted:
Je jasne, ze nez Mini Nite by nam spis sedlo nejake mistni Mini United, treba bude jednou i u nas :-) Zastoupeni Mini musi prodavat predevsim auta, takova Mini Nite je z marketingoveho hlediska urcite uspesna, buduje znacku u cilove solventni skupiny, za to se na ne zlobit nemuzeme.

Zlata mladez je skutecne potencionalni kupec, dceruska prijde domu ... tatinku, ja bych chtela takove pekne auticko, co bylo dneska na dyze. :lol: :lol: :lol:

Faktem je, vetsina z nas Minifanousku tady na webu ma sveho Minika uz jako vice ci mene ojeteho, to neni pro Invelt velka vyhra...snad az na to jak okraslujeme silnice :-)

Co je horsi, sami toho moc nedelame, vetsinou se prilepime nekam ke klasikum. Ja vim, letos sem nikde nebyla a zrejme ani nebudu, ale za rok snad uz budu zase v provozu. A pak by se mi libilo, kdyz sami dokazeme zajimave akce vymyslet a dotahnout. Je nas tu na to cim dal vic.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 09:51 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
MINI vysvetlilo vse, v cem byly nejasnosti.. Ja jsem spokojen, pochopil jsem smysl a organizaci akce a nemam duvod vice remcat - melo to byt jen receno na zacatku :bigups:

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 10:47 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 29. lis 2010 17:41
Příspěvky: 293
Myslím, že fórum k MINI NITE má svou kvalitu jednak ze strany vox populi i ze strany kolegy z importu Petra Škalouda a přispěje k lepší sounáležitosti všech stran. Buďme vděčni za jakoukoliv akci, která je s MINI spojená, ať bude zaměřená dle názorů na zlatou mládež či diamantové důchodce. :biggrin:
Jenom vzpomeňte, kdy jako zarytí fandové, jste se přes 2 pokusy na tomto fóru nedokázali domluvit na společné akci v MINI Bullbaru v Peci a nakonec ke společnému setkání na místě nedošlo... :blush:

Dále mohu naznačit, co již prosáklo ze zákulisí, že další plánovaná akce MINI NITE v SaSaZu 18.6. bude ve stylu house music... :banana:
Uvítáte ofiko pozvánku na tomto fóru? :tellme:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 11:45 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2009 16:07
Příspěvky: 314
Bydliště: Liberec
jj Miniprdíku,
potřebují tady newMiníci chytit za ručičku, aby se trochu odvázali.
Škoda, že jsem ted s malou Ellinkou out, jinak bych jim prohnala kolečka.

Všechny pozvánky spojené s MINI jsou zde vítané !!! :thumbup:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 13:00 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
No, tak si rikam, zda ma smysl tohle jeste komentovat, ale nebyl bych to ja :bigups:

Miniprdik: BullBar se proste nikomu nehodil do kalendare, to se stava.. Na ostatni srazy jezdime, teda nekteri z nas. Ty jsi byl na jedinem u Jestedu, pokud si dobre pamatuji. A to jsi se holedbal, ze budes jezdit casteji.. Zrejme se Ti to nehodilo do kalendare ? Yellow_Flash_Colorz_PDT_13
Ikenamini: Tebe si pamatuju jen z Rican bez auta a z Jestedu s autem ( mate za domem).. Nikdy jindy jsem Te nikde nevidel, tak prestan prudit... Yellow_Flash_Colorz_PDT_31

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 13:14 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2009 16:07
Příspěvky: 314
Bydliště: Liberec
Ani si nemoh, auto sme pořídili loni až po sezoně a zrovna jsem byla v rizikovém těhotenství.
Ted mám tříměsíční Ellinku, která prodělala na měsíci zánět ledvin a zjistili u ní reflux druhého stupně (vracející se moč), jsme dlouhodobě na antibiotikách.
Proto jsem si jednou aspoň ráda vyrazila na MINI NITE ... žádnej sraz uspořádat (ikdyž bych moc chtěla) prostě z rodinných důvodů momentálně nemůžu, naposledy právě ten Liberec.

... tot vše


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 14:16 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 29. lis 2010 17:41
Příspěvky: 293
Worry píše:
No, tak si rikam, zda ma smysl tohle jeste komentovat, ale nebyl bych to ja :bigups:

Miniprdik: BullBar se proste nikomu nehodil do kalendare, to se stava.. Na ostatni srazy jezdime, teda nekteri z nas. Ty jsi byl na jedinem u Jestedu, pokud si dobre pamatuji. A to jsi se holedbal, ze budes jezdit casteji.. Zrejme se Ti to nehodilo do kalendare ? Yellow_Flash_Colorz_PDT_13
Ikenamini: Tebe si pamatuju jen z Rican bez auta a z Jestedu s autem ( mate za domem).. Nikdy jindy jsem Te nikde nevidel, tak prestan prudit... Yellow_Flash_Colorz_PDT_31


nehodilo, od Ještědu vím o 2 akcích:
1. Vysoké Mýto - velikonoční víkend a jiný program,
2. Louny - firemní akce MINI a BMW na golfu v Liberci, přes velkou snahu se mi moji účast nepodařilo prohodit...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 14:23 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
miniprdík píše:
nehodilo, od Ještědu vím o 2 akcích:
1. Vysoké Mýto - velikonoční víkend a jiný program,
2. Louny - firemní akce MINI a BMW na golfu v Liberci, přes velkou snahu se mi moji účast nepodařilo prohodit...


Super, odpovedel sis sam, proc nevysel Bullbar :bigups:

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 15:07 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 1869
Bydliště: Nord Czech
Vypadalo to na oznamovaci tema a hele jak je tu veselo Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 a v nekterych momentech az peprno

..ehmm v SaSazu jsem nebyl ale dle vysvetleni ktere prislo zahy bohuzel az po akci dokazu pochopit aktivity Bmw a jeho cile. Proti nim nelze nic namitat jsou naprosto pochopitelne a maji svuj ucel. Takze nelze nez podekovat jak p. Skaloudovy tak Miniprdíkovi za pozvani a tesit se na nejake to pripadne dalsi pozvani dalsi akci.

ps. Každý má svůj osobní život program problemy a nelze byt na všech místech chápu. Co ale znělo hořko kysele je poučování typu že potřebujeme vodit za ručičku a organizovat srazy odděleni od klasiku. Toto neberu a nikdy brat nebudu. Jednak chovám ke klasikum uctu, protože oni jsou trochu jako žijící legenda. Nekteří z nich jezdili na sleziny už v době kdy já nosil plíny možná ještě dříve než naši dostali chut mít dalšího potomka . Máme se o nich stale co učit protože jejich dlouholetá organizace srazu už hraničí s dokonalostí . Vzali nas pod křidla na techto strankach vytvorili katerogii pro udílení cen na srazech atd atd atd....Cesta to neni lehka konec koncu poznavani takove je a pravda obcas dostaneme rypnuti adresovane na BMW ale díky tomu že jezdime na srazy meli i oni moznost poznat nas jako zapalene a vysmate lidicky se zalibou ve svych NMini. To je to oč tu běží. Srazy jsou jako sešlost velké rodiny a je to maly svátek.

Poznámky tohoto typu pouze kalí vodu a mysl.

Howg

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 15:49 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2009 16:07
Příspěvky: 314
Bydliště: Liberec
pampeago píše:
Co ale znělo hořko kysele je poučování typu že potřebujeme vodit za ručičku a organizovat srazy odděleni od klasiku.


Celé se to posunuje jinam než by mělo, na škodu věci.

Klasikové mají jistě skvělé srazy a organizaci, je to zřejmě dobrý oddíl. Má to být ale důvod abychom my nikdy žádný sraz nepřipravili? Není to hloupý?
Proč se někdy nepokusit připravit vlastní podnik a klasiky třeba pozvat?

A pak mi vadí, když nás Mini zastoupení pozve na Mini Nite, tady jenom zazní jaká to byla hrůza. Možná to nebylo to pravé ořechové, ale aspoň něco. Přitom sami neuspořádáme nic. Yellow_Flash_Colorz_PDT_33

ach jo Yellow_Flash_Colorz_PDT_21


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 16:13 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
ikenamini píše:
Klasikové mají jistě skvělé srazy a organizaci, je to zřejmě dobrý oddíl. Má to být ale důvod abychom my nikdy žádný sraz nepřipravili? Není to hloupý?
Proč se někdy nepokusit připravit vlastní podnik a klasiky třeba pozvat?


Mas zkusenosti osobne s organizaci celovikendoveho srazu, kde bude ubytovani, orientacni rally, ceny ??? To je mesic starosti ve vice lidech. Tady kdyz nebudu prehanet 90% lidi za srazy nejezdi - jen chodi sem na forum.. Ti nam asi nepomuzou..

ikenamini píše:
A pak mi vadí, když nás Mini zastoupení pozve na Mini Nite, tady jenom zazní jaká to byla hrůza. Možná to nebylo to pravé ořechové, ale aspoň něco. Přitom sami neuspořádáme nic.


Akce byla avizovana jako akce MINI a ja mel jista ocekavani. MINI bylo pouze jako doplnek klasicky luxusni party, coz se na zacatku neobjasnilo. Pokud bych to vedel od zacatku, na takovouhle akci ani nepachnu, a to mam MINI hodne rad..

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 16:37 
Offline
machr minifóra
machr minifóra

Registrován: 29. lis 2010 17:41
Příspěvky: 293
Worry píše:
miniprdík píše:
nehodilo, od Ještědu vím o 2 akcích:
1. Vysoké Mýto - velikonoční víkend a jiný program,
2. Louny - firemní akce MINI a BMW na golfu v Liberci, přes velkou snahu se mi moji účast nepodařilo prohodit...


Super, odpovedel sis sam, proc nevysel Bullbar :bigups:


Bullbar byl v zimě otevřený snad 5 měsíců, že by se jedna volná sobota nenašla... :xmas:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 18:56 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 20. čer 2008 13:44
Příspěvky: 1869
Bydliště: Nord Czech
Worry to trefil naprosto přesně .. organizovat neco většiho než slezinu na odpoledne bude mit smysl pokud bude zajem, ale pokud prijede na sraz v prumeru 5. aut a z toho 3-4 jsou HMF nevidím to zatím jako smysluplné a někdo od klasiku prijede jedině v okamžiku pokud nás budou znát a něco o nás vědět.

ps..určité napady jsou ale prozrazovat je nechci bylo by to zbytecně brzy.

2 Miniprdik. Sám vidíš že jádro NM je stále v plenkách a tradice se teprve rodí co lze vypozorovat je vzestupná tendence..doufam že se ještě letos někde potkáme :mrgreen:

_________________
I love cool cars with sex-appeal = MINI
Happy MINI Friends - "Ekšn and Dance man"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 19:06 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. zář 2010 20:38
Příspěvky: 51
Bydliště: Dobříš
pampeago píše:
.......a tradice se teprve rodí co zle vypozorovat je vzestupná tendence.. :mrgreen:


A tady si myslím, že je jádro pudla. Tradice holt nevznikne ze dne na den. Takže je asi třeba risknout jeden dva slabší ročníky, každopádně jim udělat solidní propagaci (before i after) a snad by se mohlo zadařit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 20:31 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2008 20:47
Příspěvky: 175
Bydliště: Praha
To je zas téma a názory.. Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 . Jak už zde bylo napsáno NM si teprve svou ikonu buduje a nic se nemá uspěchat... plány a nápady nějaké jsou.. jen to chvíli potrvá.. Jinak co se týče organizace, raději bych něco organizoval s lidmi, které znám osobně-nejen od ohně a ne s pisálkama, kteří napíšou cokoliv a pak nic. Sraz nejde naplánovat přes net! Hodně lidí napíše a už nikam nepřijede. Mám nějaké zkušenosti s plánováním jak sportovních akcí, společenských, tak i plánování dětského tábora. Žádná z těchto akcí nejde vytvořit během dne, natož pak v jednom, má-li to mít hlavu a patu... Yellow_Flash_Colorz_PDT_46

Co se týká akce MINI NITE - akce je věnována novým uživatelům-majitelům spotřebního zboží, ne minibláznům, kteří s minim strávili už pár hodin a nocí v garáži...

_________________
R50 black & orange
Happy MINI Friends


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 20:35 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 09. led 2010 14:46
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha
Tady se to teda rozjelo.... :roll: V pátek jsem nedorazil, protože jsme pracoval až do 21h a to už člověku moc nikam nechce. Viděl jsem nějaké fotky z Brna a podle nich mi přišlo, že tam doprovodný program byl, tedy aspoň něco jako projížďky v Countrymanu, ale možná se pletu. Nicméně....
ikenamini píše:
Má to být ale důvod abychom my nikdy žádný sraz nepřipravili? Není to hloupý?
Proč se někdy nepokusit připravit vlastní podnik a klasiky třeba pozvat?
a
pampeago píše:
.......a tradice se teprve rodí co zle vypozorovat je vzestupná tendence..
naprosto souhlasím. Nikdo přeci, ale nechce aby NM část fóra organizovala hned několikadenní akce. Upřímně mě mrzelo, že jsem napodzim do Liberce nemoh dorazit. :(

Lepší vzít ze začátku menší sousta než se rovnou vrhat do megalomanských akcí. Dost dobře si dovedu představit akci na jeden den, 8, 10, 12 hodin. Víc ne.

A upřímně myslím, že by to spousta lidí uvítalo víc než akce na celý víkend u klasiků. Jsem tady pořád za benjamínka a nerad bych za někoho mluvil, ale spousta z nás s klasiky není tolik "v kontaktu" a zapojení se do komunity na čistě NM srazu by tak pro mnohé bylo daleko snazší.

Toť za mě :-) . Máme nejhezší dny v roce a bylo by fajn na vymyslet něco na začátek prázdnin než se všichni rozutečou na dovolené :bigups: .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 21:01 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 19. zář 2010 20:38
Příspěvky: 51
Bydliště: Dobříš
2 Ládík: Možná, že i mezi pisálkama se najdou tací, kteří by byli ochotni se zapojit. Ale pokud jsou vyloučeni osobně neznámí, pak je tu samozřejmě problém. Jsem tu relativně nový, rád bych se zapojil. Ale patrně bydlím daleko (jižní Čechy) od zdravého jádra a operativní schůzky nejsou asi z důvodu vzdálenosti vždy jednoduché.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 21:18 
Offline
zkušený minifóra
zkušený minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 01. říj 2008 20:47
Příspěvky: 175
Bydliště: Praha
2psaroslav: nemusíš to hned vztahovat na sebe. Tebe jsme viděli a tvé 0,04s mi nedají v noci spát.. Je to vše o tom přijet a nebát se - což už jsi trochu projevil... Taky jsem jednou jel poprvé na sraz a jak to dopadlo :biggrin: .... zatím je to jen v plenkách vše...

_________________
R50 black & orange
Happy MINI Friends


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 21:28 
Offline
machr minifóra
machr minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 24. bře 2009 16:07
Příspěvky: 314
Bydliště: Liberec
Worry píše:
ikenamini píše:
Klasikové mají jistě skvělé srazy a organizaci, je to zřejmě dobrý oddíl. Má to být ale důvod abychom my nikdy žádný sraz nepřipravili? Není to hloupý?
Proč se někdy nepokusit připravit vlastní podnik a klasiky třeba pozvat?


Mas zkusenosti osobne s organizaci celovikendoveho srazu, kde bude ubytovani, orientacni rally, ceny ??? To je mesic starosti ve vice lidech. Tady kdyz nebudu prehanet 90% lidi za srazy nejezdi - jen chodi sem na forum.. Ti nam asi nepomuzou..


Tady to dneska žije :compueter:

Na jaké srazy nejezdí těch 90% lidí? Letos byl okruh v Mýtě a Louny od klasiků. Na neexistující srazy NM opravdu nikdo nejezdí. Nějaké zkušenosti mám, vím jak to chodí jinde. Dřív jsem pravidelně jezdila s manželem na srazy Z3, byla jsem na srazech VW, Fiatu, veteránů, znám Spider Alfisty.
Není to zase taková věda. Pravda, u klasiků je laťka hodně vysoko. Není asi nezbytné se hned na začátku snažit zorganizovat vymakanou orientační jízdu, myslím každý by uvítal i jen obyčejnou pěkně zatáčkoidní trasu po pěkném asfaltu s vyhlídkou, společný výlet někam. Ubytování, zvlášť při našich počtech, nejspíš taky nebude tak složité, stačí objednat nějaký kemp. To vážně není měsíc starostí ve více lidech.

A ten zmiňovaný Liberec vznikl úplně jednoduše, bez velkých ambicí, přitom přijelo mnohem víc aut než jen ty 3-4 hardcore HMF. Jak píše Ládík, byla to právě ta akce bez hlavy a paty, přesto to byla akce která vznikla rychle a bezbolestně. Lidi se setkali naživo a trochu poznali, to na tom bylo to nejhezčí, klidně za cenu improvizace a anarchie. A proč ne? Dá se z toho poučit, další setkání může být i lepší.
viewtopic.php?f=65&t=3768

"NM si teprve svou ikonu buduje a nic se nemá uspěchat... plány a nápady nějaké jsou.. jen to chvíli potrvá.." No jen aby se to teda moc neuspěchalo :mrgreen: .

Registruje se tu na webu každou chvíli nějaký nový kousek, věřím, že by se i rádi projeli, nejenom koukali na fórum.
Já bych klidně zase něco zorganizovala, jenomže letos to mám celý rok špatný a nedostanu se nikam. Počítám příští rok bude líp, už se na to těším. A doufám, zatím tady někdo něco dá dohromady. Klidně malé výlety, pak větší akce a nakonec Mini United !!!

Njn, tolik ke kritice Mini Nite vs naší vlastní letošní klubové bilanci.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 31. kvě 2011 22:09 
Offline
bůh minifóra
bůh minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 15. lis 2008 19:29
Příspěvky: 1483
Bydliště: Praha
Supr, konecne nejaka akni diskuse, uz to tu umiralo :-)

Ja se priznam, ze nejsem zastancem "pouhe vyjizdky" a pak domu - kdyz uz neco, tak at to za neco stoji. Trochu me mrzi, ze sis OKENO sraz v Liberci vzala za svuj, protoze zas tolik jsi nedokazala. Jen napsat, ze by se hodila vyjizdka a uz se to spustilo samo. Lide se dali spontalne dohromady, nasel se termin vzajemnou diskusi a navic diky Kaprickovi a ochote Miniprdika to bylo zpestreno ucasti Countrymanu, coz byla uplna pecka.. Ale chybela tomu stava, okukovani aut dobry, ale... Snad ten pocit znate... Takze za tohle body dolu..

Co se tyce toho "tvrdeho jadra" jak tady popisujete - jsme particka 4 vozu, kteri podnikaji akce i mimo srazy a tam se teprve parta stmeluje.. Ne za klavesnici pocitace.. Pokud prijedeme na sraz, uz mame jmeno a toho si cenime nejvice...

Je mi uplne ukradeny, co si o nas myslis, ocividne jsi Okeno nejlepsi a tak Ti preji hodne stesti, aby se Tve rodine darilo jak nejlepe to pujde a uz se moc tesime na nejaky Tebou zorganizovany sraz - urcite to bude supr, protoze v tobe drima velky potencial.. :bigups:

Doky vsem za prispevky, ja jsem osobne o neco bohatsi... :bigups:

LOCK

_________________
Klasika jsem měl rád, NEW MINI miluju !
Happy MINI Friends - "Kápo"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz