Prepnout do plneho zobrazeni
Odeslat odpověď

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

12. úno 2013 09:35

navštívil jsem dílnu a musím říct, že se mi výsledná práce líbila a produkty vypadají kvalitně :thumbup: v potahu je tam celý MC R56, tak jsem moc zvědav jak bude vypadat completní Yellow_Flash_Colorz_PDT_23

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

12. úno 2013 15:36

pramenn píše:navštívil jsem dílnu a musím říct, že se mi výsledná práce líbila a produkty vypadají kvalitně :thumbup: v potahu je tam celý MC R56, tak jsem moc zvědav jak bude vypadat completní Yellow_Flash_Colorz_PDT_23



hi tak na to jak to bude celé vypadat se těším sám, jelikož už jen potažená střecha změnila celý vzhled auta, bojím se toho že to bude až moc noooobl haha

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

12. úno 2013 15:58

To robis uplne cele auto?Neni to prehnane?carbon doplnky sa mi velmi pacia ale cele auto sa mi vobec nepacilo je to uz prehnane sice som to videl len na obrazku cele auto..skor este ked tak strecha alebo kapota...ale doplnky su paradne :bigups:

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

12. úno 2013 16:07

uff, cele auto?? Diely interieru su fakt super, aj strecha. Ale cele auto??? :shock: :blink: :shock: Tak to je iny Hardcore...
Co ked to uz potom na aute nebudes (alebo nejaky novy majitel) chciet mat?? Ved dole to uz nepojde dat.. Ci?

Ale az to bude hotove, poprosil by som o pridanie par foto ;)

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

12. úno 2013 16:14

luky.melo píše:To robis uplne cele auto?Neni to prehnane?carbon doplnky sa mi velmi pacia ale cele auto sa mi vobec nepacilo je to uz prehnane sice som to videl len na obrazku cele auto..skor este ked tak strecha alebo kapota...ale doplnky su paradne :bigups:


nene celé auto ne, je tam hodně doplńků a střecha blatníky a jak jsem psal spousta doplňků interieru atd.. celé auto je velká šílenost, ale můžete být v klidu, toto já plánuji udělat jednou na svém autě až koupím vhodné auto pro tuto akci, to opravdu bude celé, samozřejmě pro reklamní účely a to bude pecka!

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

12. úno 2013 16:32

Náhodou opravou laminátu se nezabýváte?

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

12. úno 2013 17:01

Ja si jeste rikam ze sice to vypada pekne, ale vahove to musi byt horsi, ne ? Pokud nemenite cele dily, ale potahujete stavajici dily, tak myslim ze jde opravdu jen o okrasnou vec, nikoliv funkcni..

Sice tkanina nevazi skoro nic, ale ty pryskyrice uz neco vazi...

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

12. úno 2013 17:02

Mekkk píše:Náhodou opravou laminátu se nezabýváte?

ano, zabývám, záleží co by to bylo, zrovna teď tu mám totálně na šrot nárazník z mercedesa, ovšem běžně to nedělám, záleží co by to bylo.. stačí poslat fotky na email a mrknu na to.
Nový

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

12. úno 2013 17:07

Worry píše:Ja si jeste rikam ze sice to vypada pekne, ale vahove to musi byt horsi, ne ? Pokud nemenite cele dily, ale potahujete stavajici dily, tak myslim ze jde opravdu jen o okrasnou vec, nikoliv funkcni..

Sice tkanina nevazi skoro nic, ale ty pryskyrice uz neco vazi...


váhu řeší pouze lidi, co jim na ní záleží, což je jen řekněme 1 % lidí co jezdí závody a na okruhy, jinak je nesmysl takto uvažovat.
Ohledně váhy ano, je to o pár gramů více, ale řešit na pár dílech 1 kg myslím a to neberte špatně že větší bordel se vozí v zavazadlovém prostoru .o)))
opravdu tonení velký rozdíl, jedná se pár gramů, záleží kolik se toho dělá, ale třeba to co tu mám doma a to je hodně dílů to je opravdu otázka 1 - 2 kg navíc a to si myslím že je i moc, bude to méně..
Ovšem není problém udělat i celocarbon díl, zrovna tu dělám kapotu na audi RS 4 FULL CARBON.... OVŠEM ÚSPORA VÝHY ZNAMENÁ MRAKY PENĚZ.. TEDY JINAK, KDO NA TO MÁ, NENÍ PROBLÉM ODLEHČOVAT, ZVLÁDNEME TO! :O)))))

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

12. úno 2013 23:37

Sorry kamarade pekna prace ale carbon muze byt pouze celocarbon ;-) Kazde kilo min je o kousek lepsi zazitek a tady je for Mini Coopru ne Toyota.. :lol:

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

12. úno 2013 23:47

Kdo z fóra by si koupil karbonovou kapotu nebo střechu? :lol:
U většiny věcí na váze asi moc nesejde, pár kilo sem nebo tam... Pravý karbon je u něčeho fajn (sériovky), jinde zas ale na výběr nemáš, přišlo by to šíleně draho, když se to sériově nevyrábí.

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

12. úno 2013 23:48

iko píše:Sorry kamarade pekna prace ale carbon muze byt pouze celocarbon ;-) Kazde kilo min je o kousek lepsi zazitek a tady je for Mini Coopru ne Toyota.. :lol:


však jo, souhlas, je to vše jen o tom, co od auta člověk chce, tedy když vzhled, ok, potažení dílů, když chce ušetřit váhu, ok, full carbon, jak jsem psal, dělám oboje.
Co by jsi potřeboval? :o) Když tedy celocarbon....:o)

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

12. úno 2013 23:52

Jak jsem už psal, záleží co od auta člověk očekává, jen pár lidí řeší váhu auta a to co toto váží je větší bordel v zavazadlovém prostoru.. tedy stačí vyhodit pár bordelu v autě a váha je za potažený díl pryč.. :o)))
Nebo tedy full carbon ale samozřejmě to bude za jiné peníze. Místo potažené kapoty za 6 tis +- bude stát full carbon 15 tis +- je to lehké, ovšem je více teoretiků, než lidí co opravdu odlehčují.

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

10. bře 2013 13:40

Ukázka kovové formy na výrobu carbon výfuky na motorky
Přílohy
11393_522852977759900_1336145739_n.jpg
forma na carbonový výfuk na motorky.
11393_522852977759900_1336145739_n.jpg (150.5 KiB) Zobrazeno 14436 krát

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

10. bře 2013 17:41

Pro všechny co zajímá jaké jsou aktuality a co vše dokážeme vyrobit, máte možnost nás sledovat také na facebooku, najde te zde maximum z naší karbonové výroby. Můžete doporučit i přátelům.
http://www.facebook.com/pages/Carbon-fiber-Modeland/154784767900058

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

31. bře 2013 21:28

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zde je pro Vaší představu carbonová kapota na vůz AUDI RS 4, kapota je vyrobena komplet z carbonu, zde na fotkách ještě nedokončená, zatím nemám nafocenou hotovou kapotu, jak bude trocha času nafotím a pošlu foto hotové kapoty.

Kapota váží pouhých 4,5 kg.

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

31. bře 2013 21:36

fakt hodne slušné, len pre porovnanie, čo vážila origo, kt. nahradí...
a cenove to je kde? pokojne do SZ..dik

dúfam, že sa mi zadarí už konečne staviť...
speedy

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

03. dub 2013 10:02

Obrázek

http://www.facebook.com/pages/Carbon-fiber-Modeland/154784767900058

zde nás můžete sledovat a podpořit nás. Dozvíte se novinky, vše co plánujeme, fotky naší práce a mnoho dalšího.

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

14. dub 2013 22:29

Tak zde je komplet hotová kapota na audi RS4, váha 4,5 kg, jedná se o kapotu full carbon, vyrobenou do formy.

Obrázek

Obrázek

Re: N:Carbon potahování : pravý carbon!

17. dub 2013 07:26

Kolik by takova kapota na mini 1. generace stala ? To si myslim ze je rozhodujici..
Odeslat odpověď