Logo
Právě je 28. bře 2024 15:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 23. zář 2021 14:17 
Offline
pokročilý minifóra
pokročilý minifóra

Registrován: 20. bře 2020 00:03
Příspěvky: 50
Bydliště: Horoměřice
Tak opět změna:D

Přehodnotila se situace doma a já si splním sen s AMG někdy později (snad někdy). Mini zůstane doma, a já bych rád představil další část zkrášlování co jsem během doby udělal a spousty ještě čeká:D

Asi začnu brzdama. Přes zimu jsem dal postupně do kupy velký brzdový kit na přední nápravu Brembo. Jedná se o brzdy z Meganu RS III, 4píst a krásně na ně pasují kotouče z GP2 (330x26mm) což je opravdu veliký a skvělý kotouč. K tomu brzdové hadice HEL (červené :blush: ) a brzdové destičky silniční spíš ferodo DS perfomance což je více friendly směs jak DS2500 čili na silnici ok no a na případný okruh dám DS3000:D

Tady pár foteček:D
Příloha:


Příloha:


Příloha:



K tomu ale vznikli ale určité problémy. brzdič byl moc velký na šíři disku čili bylo potřeba vyřešit podložky...Když jsem dal podložky tak kolo vylezlo více ven než bylo v pořádku kvůli lemům jelikož tam byli 18" disky a snížený sportovní podvozek vyšroubovaný na max a už to prostě víc nešlo...Co stím?

Pořídil jsem nové disky...Bylo to velké přemýšlení a ač jsem chtěl pěkné OZ tak nakonec vyhráli disky speedline a to i díky dodávanému rozměru (7,5Jx17 ET35) absolutně nádherně sedli na brzdič a vypadají na autě nádherně :blush: :blush: :blush: :blush:

Tady fotečky:
Příloha:


Příloha:


Příloha:


Příloha:


_________________
MINI JCW R53 Chilli Red :blush:
Full Milltek exhaust system :blush:
This is the way :wub:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz