Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce Nových MINI s 1. generací (R50. R52, R53)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Martin&Verča - COOPER S "NIKA II"

24. lis 2018 18:08

Ano i my jsme si pořídili normální auto k dennímu ježdění. A ono těch pět let co máme auta, je nějaká magická hranice.
Takže z původního "vyměním jen napínáky na řemenu a rozvody" se stalo velice lehké "Eine kleine stelung"
Přílohy
stelung1.jpg

Re: NIKA II

24. lis 2018 19:27

Vitame dalsi zname tvare od klasiku ! Vas bych tady necekal.. O to vice se tesim na rozsireni tohoto vlakna - zda se, ze mate jasnou predstavu, jak ma auto na denni jezdeni byt vybaveno :lol:

Re: NIKA II

25. lis 2018 19:26

když už - tak pořádně, ať se vše povede a pak jen velká radost :D

Re: NIKA II

26. lis 2018 08:24

Dobrá zábava na zimu :D co jsi poridil za výfuk? Podle fotky to nerozeznám jestli je to Milltek? V jakem stavu je original? Nemas nahodou JCW? Mel bych zajem, muj original S uz je dost rezavej :?

Re: NIKA II

26. lis 2018 09:37

Pěkná příprava na vánoce :-) Ten výfuk mě taky zajímá. Co to je zač? Přemýšlím, že bych svůj S-kový nahradil něčím lepším.

Re: NIKA II

26. lis 2018 21:31

No tak auto už máme jak jsem říkal přes 5 let.
Zábava na zimu? byla to jen taková víkendovka, vše je na autě a jezdí se. Na zimu mám jiný motor, více na našem profilu classic.
Původně jsme měli na autě výfuk IMASAF,s lehkou úpravou, ten je po cca 6 letech ještě použitelný.
To co je na fotce je komplet DIRENZA.
Jinak lehce o autu - je to 2002 R53, se JCW softem od OKCZ, větší vstřiky, upravené sání, menší řemenice, vetší brzdy vpředu, no a laděný vyfuck odpředu až do zadu.
Odeslat odpověď