Logo
Právě je 28. bře 2024 12:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: pepe - COOPER (Nováček)
PříspěvekNapsal: 25. bře 2018 23:33 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 25. bře 2018 21:13
Příspěvky: 12
Bydliště: rychnov nad kněžnou
Zdravím všechny nadšence značky Mini :D
Tak jsem se konečně odhodlal a zaregistroval se do vašeho (našeho) klubu :lol:
Červeňáčka (jak mu důvěrně říkám) jsem si pořídil v říjnu a byla to láska na první pohled. Mini se mi vždy líbilo a moc jsem po něm toužil, ale život se ubíral rodinným směrem a na takovou hračku nebyl prostor, čas ani finance. V červnu jsem se ocitl v krizové životní situaci a přišel o vše, pro co jsem dýchal. Rozpadl se mi vztah i rodina a přišel o spoustu věcí. Mezi věci, které se dají nahradit patřil i plechový miláček a tak jsem si řekl, že nakonec vše zlé je k něčemu dobré a rozhodl se, že si pořídím nové vozidlo :) Celé noci jsem seděl u internetu a sledoval nabídku různých značek a pak jsem si vzpomněl, že jsem před dávnými časy toužil vlastnit Mini Coopera. Od té chvíle jsem měl jasno, věděl jsem jaký model, výbavu a barevnou kombinaci chci. Hledal jsem a hledal, ale nic nebylo dle mých představ a já se rozhodl, že prostě už nebudu dělat kompromisy v tom, po čem toužím a splním si klukovský sen. Na některá auta jsem se jel osobně podívat, ale stále to nějak nebylo to pravé ořechové. A pak se to stalo...na internetu jsem objevil auto, které na fotkách vypadalo tak, jak jsem si vysnil. Ihned jsem volal prodejci a zajel se na auto podívat. Červeňáček tam stál za plotem a jakoby čekal jen a jen na mě:-) Pan prodejce měl v nabídce ještě jednoho (ten byl ale v barevné kombinaci, která se mi moc nezamlouvá)a tak jsme se projeli a já se při jízdě doslova zamiloval. Byl zrovna pátek a tak jsem se s prodávajícím domluvil, že se do pondělí rozmyslím a dám vědět. Celou noc jsem nespal a ani tu další. V neděli jsem to nevydržel a už se zálohou jel pro Mini Coopera. Bylo to úžasné a ze mě se zase stal kluk a byl po čase zase šťastný. Od té doby jsme nerozlučná dvojka a i když má můj Červeňáček spoustu chyb, nemůžu bez něj být! Ostatně, kdo z nás je bez chyby ...


Přílohy:




_________________
Mini Cooper S - JCW, R53 /2005 (155kw)
Mini Cooper, R50 /2002 (85kw)
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Konečně výměna kol
PříspěvekNapsal: 10. kvě 2018 01:51 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra

Registrován: 25. bře 2018 21:13
Příspěvky: 12
Bydliště: rychnov nad kněžnou
Tak proběhla větší jarní očista spojená s výměnou originálních alu disků (renovace litých kol, černý lak s červenou linkou a novými středovými pokličkami). Hodně práce a úsilí :lol:


Přílohy:



_________________
Mini Cooper S - JCW, R53 /2005 (155kw)
Mini Cooper, R50 /2002 (85kw)
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz