Logo
Právě je 28. bře 2024 13:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ivory - COOPER 2003 1.6 85kW
PříspěvekNapsal: 09. lis 2016 09:05 
Offline
nováček minifóra
nováček minifóra
Uživatelský avatar

Registrován: 27. srp 2016 11:35
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha
Ahoj,

chci se jen podělit o svůj Mini zážitek s dálkou a stahovačkou na mém Mini Cooperu. Kupoval jsem ho s tím, že na něm nejde dálka (prý stačí vyměnit baterku) a stahovačku okna u spolujezdce. Vše se zdálo, že jsou to maličkosti, ale jak tomu tak bývá, tak nebyly.

Po odkrytí tapecu pravých dveří na mě vykouknul neoriginální motorek stahování, který ani neměl konektor, takže tam koukal drát a podobná situace nastala při výměně baterie v klíčku..baterkou to opravdu nebylo, "kupte si nový klíček, tehle nefunguje "..ok v inveltu za 4K (naštěstí jsem ho nekoupil)..

Ok, takže proběhlo klasické kolečko SERVIS > VRAKOVIŠTĚ > SERVIS > JINÝ SERVIS > GOOGLE ...

Koupil jsem tedy originální stahovačku, ale okno sjelo jen dolů a nahoru se mu nechtělo, v servisu to vypadalo, že prý asi bude vadný spínač..nebyl. Poslední co zbývalo byla jednotka komfortu, čili opět shánění po vrakovištích, kde za ní chtěli nesmysly..tímto bych chtěl poděkovat Mekkovi, který měl jednotku přesně co jsem potřeboval.

Po té Miník putoval do servisu, kde mělo dojít k nakódování jednotky a tím vyřešení pár problémů s rozdílnou výbavou a obnovení dálkového zamykání..bohužel servis si s tím nevěděl rady a ani nějaký expert co je kóduje pro BMW netušil.

Co s tím?...

Naštěstí mi Mekk dal kontakt na kamaráda Ondru (známý na fóru jako OKCZ) z Hradce a ten jednotku napíchnul na svůj notebook a během asi 5 min přepsal výbavu přesně podle mého..problém byl trochu se zapsáním VIN, ale i s tím si neskutečně poradil a tím i zprovoznil (konečně) i dálkové zamykání.

Chtěl bych OKCZ moc poděkovat s jakou ochotou a radostí mě zbavil problémů s jednotkou. Koukat se na to jak rychle a s nadšením pracuje na Mini a co všechno o nich ví bylo fakt super.

:bigups: Takže ještě jednou DÍKY a mohu jen doporučit!! :bigups:

Ivory


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz