Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce Nových MINI s 1. generací (R50. R52, R53)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Téma uzamknuto

dr.kacule - COOPER Cabrio

24. pro 2015 01:33

A je to tady, stala jsem se Miníkářem, který vyměnil klasika za nového.
Hold okolnosti, změna názoru a chtíč mě jednoho krásného dne vnuknul myšlenku, že prodám svého milovaného starocha a koupím nového, ale když už tak bez střechy. A protože jsem jen krátce viděla cabrio PetrXJR na Legendách, ale nikdy detailněji jeli jsme se podívat na to nejblíže, které bylo v top trojce z právě nabízených na trhu. Mnooooo Miník se nám naprosto zalíbil, a po zhodnocení a vážné debatě s OKCZ jsem Mini koupila. Ano, přesně tak, jediný Mini, který jsem viděla a jak to šlo bylo doma :D 
Asi je to jeho osud, protože pán předemnou se rozhodl, že do toho horkého léta by se hodilo cabrio, mrknul na stránky BMW v Norinberku a druhý den bylo auto doma :)

A čím mě teda dostalo? Je to COOPER v CHILLI paketu, rok 2005, barva ASTRO BLACK METALIC, multifunkční sportovní kožený volant, sportovní vyhřívané kožené sedačky, Xenony, klima, Boost rádio s Harman-Karbon systémem, atd, atd, atd však to všichni znáte…

Plánuji vyřešit denní svícení, objednat se k OKCZ a přidat pár koníků. A anoo vyměním nejspíš ty stříbrné mřížky na boku a kapotě s krytkou ostřikovače, jak někteří kritizovali ;) A dál se uvidí jak se nechám nakazit :D

Co jsme museli vyřešit bylo stahování okýnka u spolujezdce, protože při otevření dveří málo sjíždělo, drhlo o střechu a při zavření dveří zůstávalo venku před střechou. Takže můj šikovný taťka, kterému to nedalo jeden večer dveře rozebral a zjistil, že je to vymletou gumou v převodu. Gumu vyměnil a okýnko krásně sjíždí, jak má :)

Už se těším na léto a na dovolenou v italských Alpách (pár pasů, Livigno, Bormio, Lago di Garda) :) I když v tomhle počasí jsem vyjela i dneska :)
Přílohy
IMG_1443.jpg
IMG_1445.jpg
IMG_1450.jpg
IMG_1737.jpg
IMG_1772.jpg
Vymletá guma v převodu
IMGP4934.jpg
S klasikem :)
IMGP4940.jpg
S klasikem :)

Re: dr.kacule - COOPER Cabrio

24. pro 2015 10:54

Další nahoře bez do party? No to je krása! :banana: Blahopřeju a ať dělá rodost! :bigups:

Re: dr.kacule - COOPER Cabrio

24. pro 2015 11:31

Tak tomu říkám posun :bigups: Krasavec a obrovská gratulace :!:

Re: dr.kacule - COOPER Cabrio

24. pro 2015 13:37

Velka parada..slusi vam to spolu :bigups:
Spoustu usmevu v zatackach a vitr ve vlasech 8)

Re: dr.kacule - COOPER Cabrio

24. pro 2015 14:57

"Další nahoře bez..." Sakra Petře já jsem asi na nějakém divokém srazu chyběl.. :-D

Jinak Kači samozřejmě gratulace veliká. Ať dělá jen radost

Re: dr.kacule - COOPER Cabrio

24. pro 2015 15:34

Pekna volba...

Vela peknych zazitkov a zrazov bez strechy

Re: dr.kacule - COOPER Cabrio

25. pro 2015 23:25

Pěkný vánoční dárek :-) Ať dělá jenom radost :-)

Re: dr.kacule - COOPER Cabrio

21. srp 2016 14:03

Děkuji OKCZ za tutu vychytávku, kterou umí i první generace Miníku :banana:

https://youtu.be/MlxDoTCivNc

Re: dr.kacule - COOPER Cabrio

30. zář 2016 14:11

Už to bude rok, co nám Bugina parkuje v garáži místo klasika. A musím říct, že občas nemá to kouzlo co "starouš", ale zato umožňuje spoustu jiných věcí, které by s klasikem nebyli tak pohodlné :)
Za ten rok jsme najeli téměř 9tisíc bezstarostných kilometrů. Jediné co jsme udělali byl na začátku sezony servis po 15tis. kilometrech (na doporučení skoro všech), naimpregnovala jsem střechu, nabalzamovala sedačky a pak jen myla a myla a myla před skoro každým vyjetím :D Opravdu, ale opravdu nedoporučuji černou a podobnou barvu :D
Za těch 8let co se kolem Miníků motám je to poprvé, kdy jsem byla na všech srazech za sebou a všechny byly něčím úžasný. Na Prasečinkách jsme s Buginou jeli první slalom a ani nevím jak, jsme vyhráli krásné 3. místo. Myslím, že na ten překvapený výraz Petr Král nezapomene :D Další srazy se pro nás stali takovým malým krásným závazek, kdy nás HappyMiniFriends přijali jako nového člena  Takže hezky za sebou, každý poslední víkend v měsíci měl jasný plán. Mini od Bobří řeky a sraz fóra, pro naši posádku nezapomenutelný zážitek v zastavené D1 a hodinové čekání na místě, a pak už jen skvělé a vtipné úkoly, které probudili Honzikovu soutěživost, musím říct, že takhle zapáleného jsem ho ještě neviděla :D Konečné umístění nebylo špatné, ale máme co zlepšovat  Drhleny, tento rok atypicky bez orienťáku, což se nakonec ukázalo jako skvělá volba. Úmorné vedro strávená v bazénu se stále stojícími tučňáky nemělo chybu ;) Narozeminy – co říct, skvělá PR, skvělé úkoly, krásné ceny, retro ubytování, prostě další legendární sraz. Za mně skvělá sezóna, kterou jsem si opravu užila a poznala mnoho nových lidí. Děkuji všem organizátorům těchto skvělých akci a těším se na příští rok :)
Nejvíce najetých kilometrů a místy opravdu zátěžový test byla naše dovolená. Jak všichni víme kufr Mini je celkem malý a kufr Mini v cabriu ještě menší, takže prvním takovým naším testem bylo si zabalit na těch 14dnů, abychom se vešli :D Povedlo se :banana: Rychlým přesunem přes Rakousko jsme se dostali k našemu cíli (a mého snu)v podobě italských Východních Alp :) Během týdne jsme projeli 16 pasů jako Passo dello Stelvio, Passo Gavia, Majola pass, Passo Crocedomini a mnoho dalších. Zažili jsme s Buginou nádhernou dovolenou a najeli celkem 3tisíce kilometrů. Z těch nejlepších momentů jsem udělala video, nebo spíš krátký film, jak kdo chcete :wink: https://youtu.be/Fcs4yWxKDN4

Už teď se těším na další sezonu a zážitky, které nás čekají :)

Re: dr.kacule - COOPER Cabrio

30. zář 2016 16:49

Moc pěkná projížďka :D

Re: dr.kacule - COOPER Cabrio

02. říj 2016 20:25

Tak tomu velmi dobře rozumím. Průjezdy passy jsem si během naší každoroční švýcarské dovolené zamiloval. S Miníkem jsme tam ještě nebyli, ale to přijde (ten starší je navíc původem z Zürichu, takže je to v plánu).

Re: dr.kacule - COOPER Cabrio

04. říj 2016 09:51

slovy klasika..."hledali se az jste se nasli" Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

ps. povedene leto + bezva posila teamu dekujem 8)

Re: dr.kacule - COOPER Cabrio

25. lis 2018 18:18

Hezký den Miníkáři,

nějaký čas nám uběhl a my s cabriem najeli spousty dalších bezproblémových kilometrů. Nepočítám moji šikovnost a nabrání 10cm hřebíků do pneumatky :lol:

Tento rok byl po 13tis udělán servis, vyměněn dřážkový řemen pro klimatizaci s napínací kladkou a zakoupeny sportovnější 17" disky.

Auto vzhledem k vývoji lidského života bytí a koupě většího auta, i když velice nerada musím prodat. Je to mazel a ráda bych ho prodala do dobrých rukou, proto nabízím nejdříve zde.

Rok 07/2005, v provozu od 09//2005, dovoz Německo, v ČR jsem druhý majitel, auto po celou dobu garažováno.
Najeto aktuálně 149tis, poslední servis v 08/2018, technická do 07/2019
Miník je Cooper v CHILLI a chrome paketu, barva ASTRO BLACK METALIC, facelift, multifunkční sportovní kožený volant, sportovní vyhřívané kožené sedačky, Xenony, klima, Boost rádio s Harman-Karbon systémem, a další vymoženosti v tomto paketu.

Auto je celkově ve velice dobrém stavu, bez koroze, sedačky nepoškozeny a pravidelně udžovány Renapurem, střecha pravidelně impregnována.

Cena 149tisíc

Inzerát zde: https://www.sauto.cz/osobni/detail/mini ... oFrom=list

V případě zájmu čí dotazů jsem k dispozici tady přes SZ nebo na 603148184 :)
Přílohy
thumb_IMG_3214_1024.jpg

Re: dr.kacule - COOPER Cabrio

13. bře 2019 22:07

Prodáno :)
Téma uzamknuto