Prostor pro příznivce Nových MINI s 1. generací (R50. R52, R53)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Kubas - "POCKET ROCKET" - COOPER S

01. zář 2015 17:29

Ahoj klubáci,hlásím se do Vašich řad :banana: Po 5ti letém váhání jsem si dovezl svoje vysněné Mini a musím říct,že lituji každého dne,co mi Mini nestálo v garáži.Jak píší ostatní,auto k ničemu,ale pocitově se tomu vyrovná malokteré auto a že jsem jich hezkou řádku vystřídal.Cooper je r.v. 2004,125KW/170PS,dovoz DE,poté nějakou dobu ČR a teď zaparkovalo u Plzně.Výbava je dle mého názoru FULL,najeto 160000 a radost nepopsatelná.Auto mám měsíc,takže jsem zatím udělal základní servis,olej,filtry,svíčky,3 krokové rozleštění laku autokosmetikou Meguiars,sundal jsem bílé pruhy a ještě jsem ztihnul namontovat otevřené sání SIMOTA.V dohledné době budu dělat spojku,jelikož má svoje léta za sebou a řazení už není uplně nejhladší.Jinak přes zimu plánuji nalakovat zadní vrata,pupínek u lišty,stavitelný podvozek,jiná kola a hlavně doladit techniku.Díky za přijetí,Kuba :blush:
Naposledy upravil KubasWCS dne 01. zář 2015 17:35, celkově upraveno 1

Re: Kubas Cooper S R53(POCKET ROCKET)

01. zář 2015 17:33

:mrgreen: :mrgreen:
Přílohy
resized_IMG_0218.jpg
Fota budu dále aktualizovat

Re: Kubas - Cooper S R53(POCKET ROCKET)

01. zář 2015 18:29

Gratuluju! Auti krásný, ten pocit radosti z každýho ujetýho metru znám, a to jen o měsíc déle než ty. A to nemám S :D Jinak auto máme jako třetí do rodiny a nesouhlasím s tím, že není praktický. Ráno tam naložím jednu školačku s taškou a jednu předškolačku, kufr přesně na dvě tašky - aktovku a moji taštičku do práce. Holky jiným autem jezdit nechtěj. Z práce domů jezdím oklikou, jen abych se trošku projel :lol: Trochu žere. Benzín, a náhradní díly :biggrin: Tak ať se vám daří!

Re: Kubas - "POCKET ROCKET" - COOPER S

01. zář 2015 21:19

Je pravda,ze jsem si ho pořídil jako hračku,ale pracovní auto uz mi stojí měsíc v garáži :-D a zajížďky po cestě domu znám moc dobre :-D

Re: Kubas - "POCKET ROCKET" - COOPER S

02. zář 2015 18:02

Velka gratulace ke krásnému mini. Přeji hodně šťastných km.

Re: Kubas - "POCKET ROCKET" - COOPER S

02. zář 2015 19:38

Kubo máš v okolí Plzně někoho s tovární BMW diagnostikou? Nebo jak to případně řešíš? Díky…

Re: Kubas - "POCKET ROCKET" - COOPER S

03. zář 2015 17:21

Co mas přesně na mysli?:-)

Re: Kubas - "POCKET ROCKET" - COOPER S

07. zář 2015 21:55

Jen jestli nevíš o někom kolem Plzně, kdo buď má BMW/Mini diagnostiku, nebo má garáž a Miníkům rozumí… Občas tady jsem s R53 na víkend a v něčem se vrtam, tak by se hodilo vědět i o někom ke komu to případně vzít napíchnout na počítač;) Stejně skončim tak že si jeden laptop na BMW/Mini poskládam ať to mam vždycky po ruce;)

Re: Kubas - "POCKET ROCKET" - COOPER S

08. zář 2015 22:25

Bohužel nevim,ale do budoucna budu též potřebovat,takže když na nekoho přijdeš,dej vědet :wink:
Odeslat odpověď