Prostor pro příznivce Nových MINI s 1. generací (R50. R52, R53)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Kuťa -Aničky Beruška

27. čer 2015 22:24

Ahojky všem tak jsme dnes pořídili už třetího miniho do rodiny :banana: Aňa - příelkyně (pro ty kteří neví)dostala neplanovaně minika byl to takový rychlo kup ale nešlo otálet za cenovku která byla , auto sice bylo 260 km daleko , rozhovor a prodávájicim, rychlá domluva a spěch do banky zaplati zálohu aniž bych auto videl, ale podle popisu prodávajicího by to melo stát za to, dnes ráno cesta na šumavu - Sušice a prohlídka vozu , prodávajicí překvapil, nic nezatajil a vše tak nejak bylo dle ocakávání, až mě překvapil velmi zachovalí stav vozu, no nic, nasledovala asi 8 km projižďka a nic zavažného se neprojevilo, krom závad v comfortni jednotce o cemž jsme vědeli.
To je nejdou sterače, centrál,okna,osvetleni přístrojů to čert vem ale nejdou i blinkry ale co riskli jsme to a minik celých 260 km ujel bez problému s tekutými stěrači spokojenost maximalni, a blikr jsem nahradil passatem v tesném závesu za mnou ..... :banana:
Prvni poznatky s cooperem překvapivě to jede hodne slušne není to S-ko ale jede to krásne a hlavne to jede podstatne za méně než jezdim s S-kem, cestovni rychlost byla okolo 140 km/h prumerná na tech 260 km vyšla 96 :banana: m/h a spotreba okolo 7,9 litru coz je luxus. :biggrin:
Tak ted tady jen s panem mistrem OKCZ vychytat mouchy ohledne elektriky a snad už jen užívat kilometry........

mini cooper 85 kw, rok 2001, najeto presne 170020 km.....
barva stříbrná metalíza černé doplnky
výbava : panoramatická střecha,Chilli paket, polo kuže , vyhřívané sedačky,klima manual,radio kazeta ......
co bude následovat : výměna masky loupe se chrom, výměna zadniho pravého svetla je v nem voda,
minik dostane křídlo z S-ko co se mi tu válí,výmena vybledlích mřížek pod oknem a bocnich s blinkry, zmena barvy kol jeste nevim jaká bude :-D ,instalace palubniho PC a to by melo být vse jinak minik zustane jak je....
Přílohy
P1070504a.jpg
P1070503a.jpg
P1070500a.jpg
Naposledy upravil Kuťa dne 28. čer 2015 18:28, celkově upraveno 1

Re: Kuťa -Ánničky Beruška

28. čer 2015 15:15

Fiha, nejak se to tam u vas rozrusta ! Tak at neni oprava moc narocna a MINI at dela jen samou radost..

:bigups:

Re: Kuťa -Ánničky Beruška

28. čer 2015 16:59

Pěkný přírůstek do rodiny:) Tak ať slouží!:)

Jinak skoro přesně, jak Ti zlobí ta elektronika, tak většinu z toho jsem mě taky, když jsem si přivezl R50. Nikdo si s tím tenkrát nevěděl rady a nakonec to byli jen přilepený a zkratovaný konektory napravo v kufru pod kobercem od přípravy k CD měniči.. tak kdyby náhodou.. byla by to rychlá oprava.. :banana:

Re: Kuťa -Aničky Beruška

28. čer 2015 18:27

tak dnesní zjišteni , u spoljezdce pod nohama morký koberec asi zatéká zjistim kde, jinak vymenena jednotka z mé R53 a najednou to vse tak nejak funguje tak dobrá zpráva sehnat jednotku a ostatní doladí OKCZ :-D

Jinak zacalo nejaké to čišteni ruzných zákoutí kde nikdo nikdy hardem nezajel a neumyl, výměněno křídlo za S kové...
Přílohy
P1070520a.jpg
P1070524a.jpg
P1070512a.jpg

Re: Kuťa -Aničky Beruška

06. črc 2015 22:04

nejak se to rozrusta :D
Přílohy
P1070534a.jpg
Odeslat odpověď