Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce Nových MINI s 1. generací (R50. R52, R53)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Mini-Dada - ONE

30. říj 2013 13:08

Zdravím. Aj ja by som vám chcela ukázať môj MINI :) Môj dlhoročný sen...keď som v roku 2003 videla film lúpež po taliansky hneď som sa do tohto auta zamilovala! Od vtedy mi bolo jasné aké auto chcem. Niekto by si povedal že ma to za tie roky prejde no vôbec nie, práve naopak mám pocit že to auto zbožňujem ešte viac!! Sledovala som nejaký čas príspevky na tejto stránke no registrovala som sa len nedávno a rozhodla som sa že vám teda môj MINI predstavím :) Som rada že som sa k tejto stránke dostala, teraz ju sledujem skoro každý deň a veľa som sa vďaka vám dozvedela ;)
Přílohy
obrazok (4).jpg
Aktuálna forma. Pár malých zmien :) Dúfam že budú peniaze aj n ďalšie zmeny :)
obrazok (4).jpg (45.85 KiB) Zobrazeno 5561 krát
obrazok (2).jpg
Hneď po dovoze :) trocha zasnežený :D
obrazok (2).jpg (32.39 KiB) Zobrazeno 5565 krát

Re: Mini-Dada - Môj Mini ONE

30. říj 2013 15:54

Tvůj příběh je mi povědomý :D Tak nějak to začíná. Připrav se na radosti, občas i starosti, no a hlavně si vyčleň kus rozpočtu, čím víc do MINI dáš a čím víc ho vyšlechtíš, tím větší radost Ti bude dělat kdykoli na něj pohlédneš. A co teprv když sedneš za volant :biggrin: Tak ať dělá radost :banana:

Re: Mini-Dada - Môj Mini ONE

30. říj 2013 18:36

Ďakujem verím že bude slúžiť :) a keď si napísal o tých starostiach tak jedna ma momentálne trápi :? začala mi svietiť kontrolka myslím že bŕzd (3-tia zľava) vymenila som teda platničky ale stále svieti môže byť že je v tom snímač? :)

Re: Mini-Dada - Môj Mini ONE

30. říj 2013 23:17

S nejvetsi pravdepodobnosti to bude bud cidlo, nebo kabel od cidla. Taky se mi to stalo.To neni nic fatalniho. Cidlo jsem koupil tady na foru od Mekka, cenu si nepamatuju, ale bylo to v radu nekolika stokorun. Zkus se na to podivat, pripadne at to skontroluje ten, kdo menil desticky. Mozna jen nekde neco nesedi. Ma nekdo jeste jiny napad?

Re: Mini-Dada - Môj Mini ONE

31. říj 2013 08:41

Ďakujem za radu :) hneď ho aj idem objednať :)

Re: Mini-Dada - Môj Mini ONE

31. říj 2013 09:59

Vitaj v klube. Raz za čas chodievam do Levíc, tak sa hádam niekedy stretneme.
Prajem ti veľa radosti z tvojho auta a veľa bezpečných kilometrov na cestách. :andare:

Re: Mini-Dada - Môj Mini ONE

31. říj 2013 10:36

Vítej mezi ozdobami silnic :banana: Hlavně nezapomeň kolegy zdravit. Poslední dobou to nějak upadá :( a lidi neodpovídaj.

Re: Mini-Dada - Môj Mini ONE

31. říj 2013 11:48

Jery, pokud jsi to byl na tom Nuseláku po desátý v prostředním pruhu Ty, podle fotky to taky vypadá, tak jsem zdravil, byť jsem u toho telefonoval :D

Re: Mini-Dada - Môj Mini ONE

01. lis 2013 10:02

:banana: Jojo, jenom už tam mám černý zimní disky s bačkorama :)
Odeslat odpověď