Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce Nových MINI s 1. generací (R50. R52, R53)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Re: Skalda - COOPER S

21. lis 2015 14:07

Jejej nějaký erupce na sluníčku. Mě to samé, ale v mensim nekdo udelal u supermarketu předevčírem. Nastesti jen vycvaknuty dva hacky (byl to kurevskej problem je vyndat a zase na sadit) a uspineny lem. No tak snad ti to rychle a hezky opravej. :biggrin:

Re: Skalda - COOPER S

22. pro 2015 10:46

NAJDI ROZDÍL ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_03

P1030026.JPG
P1030041.JPG

Re: Skalda - COOPER S

22. pro 2015 11:13

Na druhé fotce není před garáží motorka !

Re: Skalda - COOPER S

22. pro 2015 11:40

Mekkk píše:Na druhé fotce není před garáží motorka !

Já si říkal, že to bude moc lehký :lol:

Máš pravdu, motorka je už rozebraná v garáži...

Re: Skalda - COOPER S

23. pro 2015 01:41

No nic, byl to takovej pokus o žert v tom předvánočním stresu nás některých :roll:

Jinak na první fotce je naše Mini ještě před opravou kola, kapoty a nárazníku ...

... a na druhé fotce je náhradní vozidlo zapůjčené servisem BMW po dobu opravy.

Musím popravdě říct, že už se nemůžu dočkat až bude Mini hotové, protože z BMW 118d v automatu, jsem teda hodně zklamán :blink:

Tak doufám, že dnes proběhne výměna ...

Re: Skalda - COOPER S

24. pro 2015 18:13

Fuj to sou vtipy. :blink: Už sem se lekl, že jsi vyměnil auto .)

Re: Skalda - COOPER S

04. led 2016 17:51

Takže Mini jsem před svátkama dostal zpět po opravě laku a kola. Předání bylo hodně "narychlo" bez vyřízení formalit a kolo ještě nedodělané si tam nakonec nechali...

Během svátků jsem zjistil spoustu nedodělků a závad při zpětné kompletaci kapoty a nárazníku, zítra to jedu vyřizovat...

PROSÍM,
zda li by mi někdo se stejným modelem jako náš NM 1. gen. facelift, mohl vyfotit tapecírunk vnitřku kapoty kolem pravého xenonu -
z pohledu řidiče za volantem. Osadili ho tam viditelně špatně, tak potřebuji mustr jak to má být správně. DĚKUJI

Re: Skalda - COOPER S

04. led 2016 18:02

Tak koukam ze ani servis BMW neni zarukou spokojeneho zakaznika :alien:

Re: Skalda - COOPER S

04. led 2016 18:16

worrycz píše:Tak koukam ze ani servis BMW neni zarukou spokojeneho zakaznika :alien:


Běžně Mini nedělaj, ale jsou smluvním partnerem pojišťovny viníka mého poškození, tak jsem to risknul.
Lak je super, ale to ostatní kolem :blink:

A to mi ještě strhli aretaci v el. sklápění ridičova zrcátka, když ho "nezkušený" mechanik násilím zavřel ručně Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Jsem zvědav jak tohle vyřeší...

Re: Skalda - COOPER S

04. led 2016 19:54

leve zrcatko se kslapenim maji na shopu autokelly za krasnou vyprodej cenu AUTOKELLY

chapu ze je budes nutit k oprave ale kdyby at vis 8)

problem je spis v jesitnosti v kombinaci s neznalosti a nedostatkem casu tak to radsi zbastli nez by to priznali :(

Re: Skalda - COOPER S

07. led 2016 11:44

JEŠTĚ JEDNOU PROSÍM,
zda li by mi někdo se stejným modelem jako náš NM 1. gen. facelift, mohl vyfotit tapecírunk vnitřku kapoty kolem pravého xenonu -
z pohledu řidiče za volantem. Osadili ho tam viditelně špatně, tak potřebuji mustr jak to má být správně. DĚKUJI

Re: Skalda - COOPER S

07. led 2016 16:20

Ahoj, vyfotim ti to. Mam stejný auto. Píšeš pravou stranu, a hádám že to je z pohledu když stojím před autem. Kdyz koukám na to kde jsi to měl nabouraný...

Re: Skalda - COOPER S

07. led 2016 16:27

Skalda píše:JEŠTĚ JEDNOU PROSÍM,
zda li by mi někdo se stejným modelem jako náš NM 1. gen. facelift, mohl vyfotit tapecírunk vnitřku kapoty kolem pravého xenonu -
z pohledu řidiče za volantem. Osadili ho tam viditelně špatně, tak potřebuji mustr jak to má být správně. DĚKUJI


big ben.... z pohledu řidiče !!!

Re: Skalda - COOPER S

07. led 2016 17:21

Bože já jsem slepej! Já neumím číst! Jasně vyfotím správnou stranu :-)

Re: Skalda - COOPER S

08. led 2016 03:13

big_ben_cz píše:Bože já jsem slepej! Já neumím číst! Jasně vyfotím správnou stranu :-)

Díky moc za fotky. Stranu jsi fotil správnou :wink:
Ale zrovna tvá světla nemají ostřikovače xenonů, takže mi to nepomohlo :?

Jde mi o to kudy má vést hadice od ostřikovače pod tapecírunk...

Takto mi to tam dali po opravě a už teď je vidět, jak se to při zavření kapoty mačká a trhá o roh podběhu pro uchycení tlumiče...

P1030067.JPG
P1030068.JPG
P1030069.JPG


Takto vypadá druhá strana, která je správně...
P1030070.JPG


Myslím si, že ta hadice má vést nejdřív nad tapecírunkem a pod něj jít také až v tom výřezu jako tady...

Re: Skalda - COOPER S

08. led 2016 03:21

minimartin píše:
Skalda píše:JEŠTĚ JEDNOU PROSÍM,
zda li by mi někdo se stejným modelem jako náš NM 1. gen. facelift, mohl vyfotit tapecírunk vnitřku kapoty kolem pravého xenonu -
z pohledu řidiče za volantem. Osadili ho tam viditelně špatně, tak potřebuji mustr jak to má být správně. DĚKUJI


big ben.... z pohledu řidiče !!!


Pomohlo by mi, kdyby jsi to vyfotil Ty "minimartin" , protože máš stejný xenony s ostřikovačema :wink:

Re: Skalda - COOPER S

08. led 2016 10:26

Snad to pomůže :wink:
Přílohy
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg

Re: Skalda - COOPER S

08. led 2016 13:16

minimartin píše:Snad to pomůže :wink:


Super, děkuji :bigups:

Hned vidím kde je chyba. Oni tu hadici připojili otočenou směrem dolů a proto jim leze pod tapecí ve špatném místě...

Re: Skalda - COOPER S

20. led 2016 03:03

Tak nám za 4 měsíce přibylo dalších 11111 km...
P1030091.JPG

Re: Skalda - COOPER S

25. úno 2016 11:49

Jak jste mnozí jistě četli tady viewtopic.php?f=9&t=7527 , ukradli mi letní kola.

Nemáte náhodou někdo doma "zbytečná" alu kola 17" co pasují na Mini R53? Za případné nabídky děkuji :wink:
Odeslat odpověď