Prostor pro příznivce Nových MINI s 1. generací (R50. R52, R53)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Re: MiniMikovi - COOPER

25. zář 2013 10:10

MiniMike píše:jinak v soucasne dobe posledni novinka.... a asi tim to i skonci :-)


To rikaji vsichni :bigups:

Re: MiniMikovi - COOPER

25. zář 2013 10:28

Parada, ten EAN tomu slusi :bigups:

Re: MiniMikovi - COOPER

25. zář 2013 12:51

Váááu ten čárovej kod je über parádní. Krása. Je to obecný, nebo jsi do něj zakodoval nějaký uřčitý číslo. Ale klobouk dolu moc dobrý nápad. :bigups:

Re: MiniMikovi - COOPER

25. zář 2013 20:25

...projeď kasou, no a uvidíme. :lol: moc pěkné :thumbup:

Re: MiniMikovi - COOPER

26. zář 2013 08:15

Diky vsem...

Blacky: je tam schovany datum svatby ;-)

Viktore, na tridici pas by se to neveslo :-))))))

Re: MiniMikovi - COOPER

26. zář 2013 10:45

Originalita se ceni a u Mini 2x :woot:

Re: MiniMikovi - COOPER

26. zář 2013 11:28

Vyzera to husto kruto priiisne :). No otazka naco je dobry strut plates? Ak sa to tu uz riesilo, ospravedlnujem sa...

Re: MiniMikovi - COOPER

27. zář 2013 15:42

Patrik: je to jen proste vyztuha tech domku, jinak se stava, ze ty domky jsou "prohnuty" a je to celkove zase zpevneni toho predku....

pampe: a originalite se meze nekladou :-)))

Re: MiniMikovi - COOPER

16. říj 2013 10:49

A az se me zima zepta co jsem delal v lete ... tak reknu, pripravoval se :-)
Přílohy
zimaky.jpg
zimaky.jpg (56.99 KiB) Zobrazeno 9677 krát

Re: MiniMikovi - COOPER

16. říj 2013 11:59

Gunmetal odstín? Moc pěkné :)

Re: MiniMikovi - COOPER

17. říj 2013 10:37

E-e odstin je z palety Mini - Dark Silver Metallic

Re: MiniMikovi - COOPER

19. lis 2013 22:12

tak pomalicku se blizi Vanoce, tak proc nenadelit i neco autu ;-)

predni eS naraznik, eS prahy, predni facelift maska, kourove blikace a hlavne facelift mrizky pod okno, konecne tam nebude ta nevzhledna hmota ;-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Re: MiniMikovi - COOPER

20. lis 2013 00:14

Pekne dajky :)
Jsem zvedav zda Ti budou ty novy plasty pod oknem drzet. Me nedrzeli az do momentu, kdyz jsem je tam pojistil oboustrankou :-D

Re: MiniMikovi - COOPER

20. lis 2013 08:30

:thumbup: ..a pry ze uz dost Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 to se neda zastavit Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

Re: MiniMikovi - COOPER

20. lis 2013 10:05

Worry: tak snad ne, uvidim az nainstaluju a poreferuju :-)
Pampe: noooo obcas je to tezky no :-)))

A jeste jsem zapomnel dat fotku na zimacich :-(
Obrázek

Re: MiniMikovi - COOPER

10. led 2014 09:18

tak kdyz je tak pekne, tak byl i cas na namontovani veci co prisli ;-) tj. eS naraznik, facelift maska, pozicky a zadni US svetla :-)))
Obrázek
Obrázek

Re: MiniMikovi - COOPER

10. led 2014 10:17

sry za ot ale... Ked som ja daval Skovy naraznik polka ludi mi pisala ze preco z ONEka robim Sko... ze si mam kupit Sko a nebastlit obycajneho minika. Koniec OT :D

Pekneee pekneee, ako vyplnis dieru na hmlovky? Mne, nakolko tam mam tiez diery a solidnejsie prsi tak mi potom do klaksonu natecie voda a netrubi, resp trubi tak choro :D. Podobne ako oliver (opel kadet, special z botswany) v TopGeare :D

sry lepsie video som nenasiel, kto videl ten diel vie o com hovorim http://youtu.be/U9EBBXy0Uwo?t=16s :banana:

Re: MiniMikovi - COOPER

10. led 2014 11:05

tak ja eSko nechci z podstaty veci, takze jsem uplne v klidu :-) takze si rad prestavim Cooper na eS vzhled :-)

Jinak mlhovky za me uz vyresili na zacatku, dali nam je do vybavy, takze zaslepky nepotrebuju :-)

Re: MiniMikovi - COOPER

11. led 2014 00:25

Miku, moc pěkný! Já aktuálně teda čekám na resumé z rozborky převodovky, takže člechtění vynechávám a trnu...Jen se decentně připomínám, že fungl nový zadní JCW nárazník na verzi ONE a COOPER první generace se mi stále válí pod postelí. Kdybych neměl dvoulaufový FK výfuk s vývody po stranách (se kterým jsem spokojen), tak už ho tam mám. Není už čas přešlechtit zadek toho Tvého (pardon, manželčina) krasavce? :-) Udělám Ti cenu.

Re: MiniMikovi - COOPER

16. led 2014 15:52

tak jsem rad, ze Mini mysli i na nas upravce :-) aneb svazek na zapojeni facelift svetel na predface auto :-)

Petre, o narazniku vim, ale bohuzel se mi nehodi do "konceptu" :-))))
Přílohy
svazek.jpg
svazek.jpg (45.75 KiB) Zobrazeno 9107 krát
Odeslat odpověď