Prepnout do plneho zobrazeni
Prostor pro příznivce Nových MINI s 1. generací (R50. R52, R53)
zde máte místo pro představení svých vozů spolu s napsáním chystaných plánů...
Odeslat odpověď

Re: Smec - Cooper S

08. bře 2013 16:06

Smyk ??
..jak koukam tak zaplat panbuh za tu snehovou barieru urcite byla minikovi prijemnejsi nez suminka od svodidel.
Ale hlavne ze jsi celej zbytek zamrzi ale ven to cert. Poladis a bude jeste lepsi :bigups:

Re: Smec - Cooper S

08. bře 2013 16:24

Hlavně aby bylo pojištění...

Re: Smec - Cooper S

08. bře 2013 16:31

mam naraznik doma na predaj :D klasicky cooper no. ale ako vravi pampe stastie ze tam bol sneh :/

Re: Smec - COOPER S

09. bře 2013 09:27

Zenska ktera jela ve stejnym smeru, dostala smyk, narvala to do snehovy bariery a odrazila se do silnice kde se tocila kolem svoji osy, tak sem to ztrhnul do protismeru, ale jelikoz tam byl led, dostal sem taky smyk.
Havarku nemam, ale snazim se to resit pres povinny ty zensky, bohuzel oba mame CPP a rekli mi, ze mi rozpoctem zaplati 50% opravy kvuli amortizaci.

Re: Smec - COOPER S

09. bře 2013 10:12

Hele když jsme u toho povinného ručení a amortizace.. teď právě řešíme pojistnou událost na našem autě.. nacouvání na parkovišti do předního nárazníku, s tím prasklá maska a promáčklina masky pod světlem.. Likviduje to z povinného ručení taky ČPP, paní na technickém odhadu se mě ptala jestli to chci na fakturu nebo rozpočtem. Dal jsem rozpočtem, ale teď nevím jestli jsem neudělal chybu.. jednak ty píšeš, že ti to napočítali jako 50% ceny dílů díky amortizaci a ona mi zase mimochodem řekla "však uvidíte jestli Vám ty peníze budou stačit, ono se to počítá z minimální ceny dílů.. kdyby to nevyšlo, můžete pak doložit tu fakturu" tak jsem zvědav na kolik se to nacení..

Re: Smec - COOPER S

09. bře 2013 11:32

Ja sem zvolil rozpocet, protoze vim ze by mi pojistovna neproplatila vsechny faktury, jsou to kurvy, nechtej mi napr. uznat, ze kdyz sem vlitnul do snehovy bariery ve ktery je sterk, ze mi to poskrabalo bok auta... Rozpocet ma zase tu skvelou nevyhodu, ze te ojebaj uplne stejne, napr. za jcw naraznik, vcetne mlhovek a mrizek mi pojistovna bude hradit 3000,- coz je naprostej vysmech...

Necham si proplatit tech 50% a pak se budu domahat zbytku, podam nesouhlas s kracenim pojistneho plneni z povinneho ruceni. Dle rozhodnuti ustavniho soudu je toto kraceni nezakonne...

Re: Smec - COOPER S

09. bře 2013 11:48

Jinak trefit to zabradli by byl pruser nejenom proto, ze bych mini znicil daleko vic, ale za nim je 10m sraz k labsky prehrade...

Re: Smec - COOPER S

09. bře 2013 12:41

Smec píše:si proplatit tech 50% a pak se budu domahat zbytku, podam nesouhlas s kracenim pojistneho plneni z povinneho ruceni. Dle rozhodnuti ustavniho soudu je toto kraceni nezakonne...

Naprostý souhlas :bigups:

Re: Smec - COOPER S

05. srp 2014 12:45

Tak po dlouhé odmlce a rozhodování jestli Mini prodat a pořídit něco silnějšího, sem se rozhodl pro investici do motoru. Takže se chci zeptat... Budu kupovat sání JCW, 15% supercharger pulley, crank pulley, svíčky NGK BCR8ES, chip a teď ten dotaz, je potřeba na těch cca 210 koní ještě vstřiky JCW 380ccm??

Re: Smec - COOPER S

05. srp 2014 13:55

Ja som mal sanie Sfprint filter,sviecky Denso Iridium,ALTA supercharger 15% pulley,vacsi intercooler,ladene zvody,sport kat,zadny tlmic na mieru robeny,bypass a odmeranych 200PS

Re: Smec - COOPER S

05. srp 2014 14:11

Díky za info, 200Ps by zatím asi stačilo. :)

Někde totiž uvádí, že vstřiky jsou potřeba a někde zase že ne, já sám se v tom tak nevyznám...

Jinak soft si tam měl předpokládám JCW??

Re: Smec - COOPER S

05. srp 2014 18:24

Ahoj, nevim, kdo Ti poradil ty svicky, které uvadis. Kazdopadne do JCW patri svicky NGK BKR7EQUP....

Re: Smec - COOPER S

05. srp 2014 18:57

Ty svicky co uvadim tak jsou soucasti pulley kitu od kavs. Na nekterych forech sem nasel, ze se doporucujou prave pro pouziti s mensi remenici.

Re: Smec - COOPER S

05. srp 2014 19:02

Nie so softom sa nerobilo vôbec nic

Re: Smec - COOPER S

05. srp 2014 20:25

Tady sem nasel to s tema svickama:

"Ideal for cars with reduced supercharger pulleys as they run colder than stock."

http://www.1320.co.uk/ngk-spark-plugs-bcr8es-x4
Odeslat odpověď